999 rezultate për

eduartin

U bënë prindër, Ami dhe Ermali surprizojnë Arbanën e Eduartin (FOTO LAJM) Në muajin tetor, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u bekuan një djalë, të cilin çifti shumë i dashur për publikun e pagëz
Dorë për dore me Eduartin, Arbana kapet "mat" në ditët e fundit të shtatzënisë (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Arbana Osmani, është në pritje të ëmbël për herë të dytë. Ajo dhe partneri i saj Eduart Grishaj pr
"Bëjmë filma dhe fëmijë", Arbana shoqëron Eduartin edhe në ditët e fundit të shtatzënisë (FOTO LAJM) Ndonëse është në javët e fundit të pritjes së ëmbël, kjo nuk e ka penguar moderatoren Arbana Osmani të udhëtojë në vende
Pret një fëmijë me Eduartin, kush është ish-bashkëshorti i Arbanës që u fsheh gjithmonë (FOTO LAJM) Lidhja e Arbana Osmanit me Eduartin, regjisorin e programit të saj bëri mjaft zhurmë në media derisa çifti e pranoi publ
Nuk janë ndarë paqësisht, Rudina Dembacaj flet për herë të parë për fejesën me Eduartin (FOTO LAJM) Ka folur shumë dhe hapur për babain e vajzës së saj, ish-bashkëshortin Aleks, që tashmë është kthyer edhe ai në personaz
Arbana Osmani shtatzënë, në pritje të fëmijës së parë me Eduartin (FOTO LAJM) Dy të dashuruarit, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj që kanë bërë kaq zhurmë në media, festojnë ditëlindjen të dy në të n
I përmendi Eduartin publikisht, Arbana nuk le pa përgjigjje ndjekësen (FOTO LAJM) Arbana Osmani ka ndarë pak më parë në llogarinë e saj disa foto, në të cilat ka zbuluar "look-un" me të cilin do të shfa
"Ka raste kur dua ta vras", Arbana rrëfen si është marrëdhënia e saj me Eduartin (FOTO LAJM) Moderatorja Arbana Osmani ka ndarë me fansat e saj detaje nga jeta dhe marrëdhënia që ka me Eduart Grishajn. Si një n
Në qytetin e dashurisë, si filloi 2020 për Eduartin dhe Arbanën (FOTO LAJM) Arbana dhe Eduarti nuk kanë bërë akoma vitin që lidhja e tyre është bërë publike, por në kaq pak kohë çifti është ka bër
Xhemi s'rri rehat, ngacmon publikisht Arbanën për Eduartin (FOTO LAJM) Arbana Osmani po shijon ditët më të bukura larg Shqipërisë. Pas vizitës në Itali ajo ndodhet në Francë bashkë me part
Detaji që nxjerr zbuluar Arbanën dhe Eduartin, regjisori është dakord (FOTO LAJM) Pas një martese 16-vjeçare, e cila u kurorëzua me djalin Jon, Arbana Osmani duket të jetë rikthyer në adoleshencën e saj
Konfirmohet lidhja, Arbana e dashuruar totalisht me Eduartin ( FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj ndodhen me pushime në destinacionin përrallor në v
Nuk fshihen më, Arbana Osmani poston foto me Eduartin në Barcelonë (FOTO LAJM) Prej muajsh moderatorja Arbana Osmani përflitet për një lidhje të mundshme me regjisorin e emisionit të saj, Eduart Gris