999 rezultate për

eduart

Pasi kanë vënë fëmijët në gjumë, Arbana publikon foton epike si duket ajo dhe Eduarti (FOTO LAJM) Arbana Osmani ka treguar se pas lindjes së djalit të saj, Diellit, jeta i ka ndryshuar rrënjësisht dhe i është dashur t’
Arbanës apo Eduartit? Zbuloni kujt i ngjan Dielli (FOTO LAJM) Në Tetor, Arbana dhe Eduarti u bekuan me një djalë, të cilit i vendosën emrin e veçantë Diell. Arbana në Instagram trego
Mos vallë Xhemi Shehu do të jetë protagoniste në filmin e Eduartit të Arbanës (FOTO LAJM) Postimet e fundit të Arbana Osmanit dhe Xhemi Shehut në rrjete sociale kanë tërhequr shumë vëmendjen e ndjekësve. Dy
Gjithmonë të lumtur, por këtë herë Arbana zbuloi "të këqijat" e Eduartit si partner (FOTO LAJM) Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku. Ato kanë dhe ditëlindjen në të
Një baba si Eduarti, Arbana ndan si asnjëherë pamjet e ëmbla babë e bir (FOTO LAJM) Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë pak javë më parë. Moderatorja e mirënjohur mirëpriti një djalë me partnerin Edu
"Fshatarja ime", Eduarti ndan foton speciale me Arbanën (FOTO LAJM) Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë një ndër çiftet më të dashur të shoëbizzit shqiptar. Dyshja mirëpritën fëmijën e t
Ndërron jetë mjeku 57-vjeçar Eduart Dhamo Mjeku Eduart Dhamo ka ndërruar jetë ditën e sotme. 57-vjeçari ishte një mjek mjaft i njohur në qytetin e Lushnjës, k
Darkën e parë si prindër, Arbana dhe Eduarti e shijojnë kështu (FOTO LAJM) Pas lindjes së Diellit, Arbana dhe Eduarti iu përkushtuan me kohë të plotë vogëlushit. Këtë na e ka treguar vetë Arb
U bënë prindër, Ami dhe Ermali surprizojnë Arbanën e Eduartin (FOTO LAJM) Në muajin tetor, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u bekuan një djalë, të cilin çifti shumë i dashur për publikun e pagëz
"Aman mos i tregoni", Eduarti bën "pakt" me ndjekësit kundër Arbanës (FOTO LAJM) Moderatorja Arbana Osmani ka kërkuar ndihmën e ndjekësve të saj në Instagram për të siguruar disa syze që dëshiron t’i p
Disa orë në komisariat, flet Eduart Ndocaj: Më morën zvarrë, shkova në spital! Ish-deputeti Eduart Ndocaj ka reaguar sapo doli nga komisariati i policisë në Lezhë, ku u shoqërua për disa orë, pasi nu
Prej orësh në polici, lirohet ish-deputeti Eduart Ndocaj Pas disa orësh ndalim nga policia, ish-deputeti, Eudart Ndocaj është lënë i lirë nga policia. Ndocaj u arrestua parad
Me urdhër të Ramës, momenti i arrestimit të Eduart Ndocajt (VIDEO) Ky është momenti kur policia e Lezhës ka shoqëruar ish-deputetin Eduard Ndocaj, i njohur ndryshe dhe si kaubojsi. Shk
Dekonspiroi aksionin top sekret, ky është polici nën akuzë Një zyrtar i policisë së Elbasanit është marrë zyrtarisht i pandehur për dekonspirimin e një aksion top sekret të RENEA-
Pritjes i erdhi fundi, vjen në jetë Dielli i Arbanës dhe Eduartit (FOTO LAJM) Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë bërë prindër. Pak minuta më parë regjisori ka ndarë në Instagram një foto teksa
U shkrimë së qeshuri! Eduart Grishaj sfidon Arbana Osmanin me një recetë për 5 minuta (VIDEO) Arbana Osmani prej kohësh ka zbuluar se kuzhina është një nga pasionet e saj dhe para pak kohësh publikoi një libër me r
Dorë për dore me Eduartin, Arbana kapet "mat" në ditët e fundit të shtatzënisë (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Arbana Osmani, është në pritje të ëmbël për herë të dytë. Ajo dhe partneri i saj Eduart Grishaj pr
"Bëjmë filma dhe fëmijë", Arbana shoqëron Eduartin edhe në ditët e fundit të shtatzënisë (FOTO LAJM) Ndonëse është në javët e fundit të pritjes së ëmbël, kjo nuk e ka penguar moderatoren Arbana Osmani të udhëtojë në vende
Eduart Ndocaj rrëfehet per dobësimin drastik: Tani mund të lidh këpucët (FOTO LAJM) Ish-deputeti shqiptar Eduart Ndocaj tashmë po bie në sy si një perzonazh që arriti të heqë kilet e tepërta duke i ofruar
Ekzekutoi dy biznesmenët në Kurbin, Eduart Lamaj në kërkim nga Greqia për trafik kokaine Eduart Lamaj i dyshuar si vrasësi i biznesmenëve Bujar Lika e Paulin Gjergji Markaj, fundmajin e këtij viti, konsiderohe