999 rezultate për

edon

30 të vdekur dhe 1160 raste të reja me nga Covid-19 në Maqedoni 1160 persona kanë rezultuar pozitiv me COVID-19, nga gjithsej 2864 teste të bëra në Maqedoninë e Veriut në 24 orët e fu
15 viktima dhe 1039 të infektuar me Covid-19 Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 3143 testime të realizuara. 1039 persona kanë rezultu
U vesh si grua? Si u arratis Gruevski nga Maqedonia U bënë dy vjet nga arratisja e ish kryeministrit të Maqedonisë Nikolla Gruevski nga Maqedonia drejt Hungarisë dhe akoma
Gjobiten 541 persona për mosmbajtjen e maskës në Maqedoni Gjatë 24 orëve të kaluara në territorin Maqedonisë, lidhur me masën për mbajtjen e mbrojtjes personale në fytyrë, janë r
Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut sfidohen sërish në BE Prof. Lisen BASHKURTI Muaji nëntor 2020 shënoi sfidat e radhës për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut me Bashkimin Ev
MAQEDONI/ Parashikimi i motit Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Në mëngjes moti do të jetë i ftohtë, ndërsa nëpër luginat e vendit do të
24 viktima nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut Në 24 orët e fundit në Maqedoninë Veriore janë kryer 2.553 teste të dyshuara për COVID-19, prej tyre pozitivë me koronav
Do të legalizohen makinat me targa të huaja që qarkullojnë në Maqedoni? Automjetet me targa të huaja që lëvizin në shtetin tonë do të legalizohen, respektivisht do të marrin targa të Maqedonis
1237 raste të reja me COVID, 39 të vdekur në Maqedoni Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 3200 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 1237 raste të reja t
Brenda spitalit-Covid në Maqedoni, ja ç'ndodh me pacientët (VIDEO) Çdo ditë është betejë për mjekët e repartit infektiv në Spitalin klinik të Tetovës. Do ta kishin shumë më lehtë nëse
Të fiksuar pas "Golf 5", në Maqedoni tashmë behet rrugë vjedhja e kësaj makine (VIDEO) Vjedhja e makinave "Golf 5" në rajonin e komunës së Çairit po bëhet rrugë. Kështu të paktën tregojnë të dhënat e qyt
26 viktima dhe 1198 raste të reja në Maqedoninë e Veriut Gjatë 24 orëve të fundit, u kryen 3081 teste dhe 1198 raste të reja të COVID -19 u regjistruan në: Shkup 572 Kumanov
"Nuk kemi alternativë tjetër përveç rrugës evropiane", Zaev: Të sigurt në identitetin maqedonas Të sigurt në identitetin maqedonas do t’i lëvizim gjërat, porositi kryeministri Zoran Zaevi në publikimin në Fejsbuk, pa
Rekord i ri i rasteve të reja me Covid-19 sot në Maqedoni Maqedonia e Veriut sot ka regjistruar numrin me të lartë të të infektuarve me Covid-19 që nga fillimi i pandemisë. Nga 3
Orë policore në Maqedoni nga ora 17 ose 18? E ndjekim me vëmendje situatën me COVID-19, të gjitha resurset janë përqendruar në këtë çështje dhe qytetarët duhet ta d
Covid-19, si do të merren masat në Maqedoninë e Veriut? E ndjekim me vëmendje situatën me COVID-19, të gjitha resurset janë përqendruar në këtë çështje dhe qytetarët duhet ta d
Nuk ka negociata me Shqipërinë! Pse na bllokoi Hollanda Për presidencën gjermane të BE nuk është një javë e mirë. Të hënën bllokoi Polonia dhe Hungaria buxhetin e BE. Të mart
Dështojnë negociatat? BE: Shqipëria nuk ka përmbushur kushtet! Kanë dështuar edhe këtë herë negociatat me Bashkimin Europian për integrimin e Shqipërisë në BE. Kuadri negociues pë
977 raste të reja, 31-viktima nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se brenda 24 orëve janë bërë 2930 testime, ndërsa janë regjistruar 977 raste të rej
Ali Ahmeti: Jugosllavia, eksperimentet e para i bënte me shqiptarët e Maqedonisë 40 vite të aktivitetit të tij politik, kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti i zbërthen në një intervi