Prokurorët zbarkojnë në Kuvend për arrestimin e Saimir Tahirit
999 rezultate për

edmond

Kanosi dhe goditi me grushte 43-vjeçarin, arrestohet autori Policia ka vënë në pranga një 38-vjeçar pasi akuzohet se ka kanosur me armë zjarri dhe ka dhunuar një 43-vjeçar. Ngjarja
Kjo është statuja e dëshmorit të UÇK-së (FOTO LAJM) Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, mori pjesë në ceremoninë e përurimit të shtatores së re të d
Gucati flet për dëshmorin e UÇK-së në Junik Sot, u mbajt një akademi përkujtimore me rastin e 42-vjetorit të lindjes së dëshmorit të kombit, Edmond Hoxha, ku vepra
Edmondi dhe Alda prisnin të bëheshin prindër, por tragjedia i priste në rrugë (FOTO LAJM) Ngjarja tragjike e ndodhur dje në Lezhë shkatërroi një familje dhe vrau ëndrrat e një çifti të ri që po po prisnin fëmij
Detaje të tmerrshme nga aksidenti me 3 të vdekur në Torovicë (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Lezhë ku kanë humbur jetën 3 persona nga një familje. Një masiv sh
Rasti “Titanik”, mbrojtja kërkon lirimin e Themelkos Mbrojtja e kryetarit të Pustecit, Edmond Themelko do të ankimojë vendimin për paraburgim 30 ditor. Njëri nga avokatë
Maqedonasit e Shqipërisë kërkojnë lirimin Themelkos Partia e maqedonasve në Shqipëri, Aleanca Maqedonase për Integrim Evropian (AMIE) dënon rreptësisht arrestimin e Edmond
Edmond Themelko dërgohet në burgun e Shutkës (VIDEO) Dje u arrestua kryetari i komunës së Pustecit Edmond Temellko, i akuzuar për manipulim zgjedhjesh në vitin 2013. Sipa
Arrestohet Edmond Themelko Edmond Themelko është arrestuar pak momente më parë nga policia pasi gjykata dje kërkoi masën e paraburgimit dhe menjëhe
Gjykata cakton 30 ditë paraburgim për Edmond Themelkon Gjykata Themelore e Shkupit ka pranuar kërkesën e Prokurorisë Speciale Publike dhe i ka caktuar masën e paraburgimit 30
Zgjidhet kryetari dhe nënkryetari i grupit parlamentar të PD-së Grupi i ri Parlamentar i PD-së ka zgjedhur ditën e sotme Edmond Spahon, si kryetar të grupit. Zgjedhja është bërë gj
Përfundon numërimi në 8 qarqe, këta janë deputetët e rinj Numërimi i votave është drejt fundit. Deri tani janë numëruar votat e 8 qarqeve të ndryshme. Surpriza ka patur plot, si
Ndryshime të mëdha, PD i merr mandatin PS-së në Elbasan Vazhdojnë numërimet e kutive të votimit në Qarkun e Elbasanit. Nga të dhënat e deritanishme mësohet se PS ka rënë nj
PDIU i bën “zborin” LSI-së në Elbasan, i merr mandatin e dytë Në Qarkun e Elbasanit janë numëruar 170 kuti votimi ku PS ka marrë rreth 50 % të votave ndërsa LSI është forcë e dytë pa
Aqif Rakipi siguron mandatin në Elbasan ende pa u hapur kutitë e Peqinit Qarku i Elbasanit ka numëruar 123 kuti votimi. Sipas të dhënave të para PS merr mbi 52 % të votava ndërsa LSI ka më shum
Numërohen 82 kuti në Vlorë, PS thellon fitoren Deri tani janë numëruar 82 kutitë e para ne Vlore. PS shihet ne nje avantazh te thelle ndaj PD dhe LSI. PS 63.71 (12
LSI “shtang” PD, a do të vijoj ky rezultat në Elbasan? Deri tani janë numëruar 5 kutitë e para te votimit ne Qarkun e Elbasanit, e ndërkohë sipas rezultateve rezulton se PS me
Garë “titanësh” në Elbasan, PS, PD, LSI e PDIU në “luftë” të ashpër Gara në Elbasan pritet të jetë një ndër më të fortat e 12 qarqeve. Kjo për shkak se të katër partitë e mëdha pretendojnë
I ka hyrë në hak gjithë jetën, djali i ulet në gjunjë nënës: Të lutem me fal Një i ri nga Librazhdi ka ftuan në rubrikën “Ka një mesazh për ty” për t’I kërkuar falje për çdo vuajtje që i ka shkaktu
Sondazhi për Tiranën, ja kandidatët që fitojnë mandatin si deputetë për PS, PD, LSI dhe LIBRA Bazuar ne sondazhin e PR Marketing publikuar sot në “Tonight” të Ilva Tares, PS-ja do të marrë 15 mandate në Tiranë, PD,