999 rezultate për

edison

Shok qelie i tij dhe ekzekutor, zbulohet kush e eliminoi "Il Padrinon" e Vlorës Hetuesit në Durrës duket se janë afër zbardhjes së atentatit ndaj vlonjatit Edison Harizajt dhe shokut të tij në afërsi
Nuk dihet fati i shokut të ngushtë të Alket Rizait, misteri i luleve në varrin e nënës (VIDEO) Delfin Musai emigroi që herët drejt tokës helene, bashkë me vëllanë e tij Qazimin. Pasi u kapën herën e parë nga policia
Historia plot mistere e Delfinit, zhduket në Greqi por adresa dhe njerëz të çuditshëm u shfaqën Delfin Musa i emigroi që herët drejt tokës helene, bashkë me vëllanë e tij Qazimin. Pasi u kapën herën e parë nga polici
Teuta Krasniqi ndan me fansat çastet me Edisonin (FOTO LAJM) Aktorja e njohur jo në pak raste ndan momemtet e saj me ndjekësit në rrjetet sociale, shkruan Albeu.com Këtë herë ajo
Telefoni zbardh lëvizjet e "Il padrinos" së Vlorës pak para ekzekutimit mafioz në Durrës Veprimet hetimore të kryera gjatë kësaj kohe nga policia dhe prokuroria e Durrësit për vrasjen e Edison Harizaj dhe shok
Vrasja e mikut të Shullazit, zbulohet telefonata e dyshimtë për Edison "faqedjegurin" Grupi hetimor ka zbuluar fakte të reja rreth vrasjes së Edision Harizajt dhe Genci Cacës, në një atentat në Durrës.
500 pjesëmarrës dhe asnjë makinë në lëvizje, çfarë ndodhi në varrimin e "Il Padrinos" së Vlorës Ndërsa e gjithë vëmendja dje ishte përqendruar në Bularat ku po mbahej ceremonia mortore e ekstremistit grek, Kostandino
Ylli brazilian kërkoi ndihmë para se ta copëtonin me hanxhar Mediat braziliani i kanë zbardhur deklaratat e njërit prej dëshmitarëve të bëra mëngjesin e 27 tetorit në polici për ngj
Blindohet Vlora, përcillet në banesën e fundit "IL Padrino" Ditën e sotme është përcjellë në banesën e fundit, "Bosi" i Vlorës, Edison Harizaj i cili u vra orët e para të mëngjesi
Edison "faqe djeguri", i afërm i të tmerrshmit të Vlorës që qëlloi me anti-tank ndaj Lul Berishës Edison Harizaj është 39-vjeçari i cili u ekzekutua me breshëri plumbash të shtëna nga dy armë të ndryshme dy net më parë
Ekzekutimi i bosit nga Vlora dhe shokut të tij, dy pistat ku po heton policia Mbrëmjen e së martës, Durrësi u trondit nga të shtëna me breshëri automatiku, ku si pasojë mbetën të vrarë Edison Hariza
U qëlluan në atentat mafioz, vdes edhe Genc Caci shoku i "Edison faqe djegurit" Ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës Genc Caci, i plagosuri në vrasjen e mbrëmjes së djeshme në Durrës. Caci u plag
Nuk mund të jetë vrarë! Ekzekutimi mafioz i Harizajt shkakton habi tek ata që e njihnin Vrasja në një atentat mafioz të Edison Harizajt, i njohur si "Il Padriono" në Vlorë i ka kapur në befasi ata që e kanë n
Nuk dilte kurrë në publik, ky është bosi nga Vlora i ekzekutuar mbrëmë (FOTO LAJM) Ishte tmerrësisht i kujdesshëm, nuk ekspozohej dhe gjithmonë mbante njerëz të armatosur me vete. “Il Padrino” apo “E
Detaje të reja nga atentati në Durrës, çfarë u gjet në vendin e krimit Detaje të reja kanë dalë në dritë lidhur me atentatin e mbrëmjes së të martës, ku u vra në makinë Edison Harizaj dhe u p
Nuk dilte kurrë në publik, kush është "Edison faqedjeguri", "padrinoja" që u ekzekutua mbrëmë Ishte tmerrësisht i kujdesshëm, nuk ekspozohej dhe gjithmonë mbante njerëz të armatosur me vete. “Il Padrino” apo “
"Ekzekutimi mafioz i Edison Harizit, ishte miku i Olsi Ramës dhe Geron Xhafës" Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publike disa prej denoncimeve të mbërritura në adresën e tij. Sipas ish-kryem
Vrau në vitin 1999, si i shpëtoi 9 viteve burg Edison Harizaj Një atentat me armë zjarri ka tronditur mbrëmjen e djeshme Durrësin ku si pasojë e të shtënave ka mbetur i vrarë shtet
Atentati i Durrësit: 10 të shoqëruar në polici, si u qëllua me breshëri miku i Shullazit Atentati që tronditi Durrësin mbrëmjen e djeshme, vijon të mbetet një mister se kush e kreu. Nga rreth 30 plumba të
Nga vrasja e gjyqtarit Konomi, tek vrasje me çekiç! Krimet që akuzohet viktima e Durrësit Durrësi u trondit nga një vrasje tipike mafioze mbrëmjen e djeshme, me një viktimë e një të plagosur. Viktima dhe i p