999 rezultate për

edina

Çifti kapet duke bërë seks në plazh (VIDEO) Çifti kishte hyrë në ujërat e liqenit Fairport Park në Ohajo të SHBA-ve, në atë që mendonin se po kalonin një moment pri
Ledina Çelo thyen krejtësisht rregullat, "tërbon" rrjetin me fotot e fundit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Ledina Çelo gjithmonë ka marrë vëmendjen e mediave rozë për shkak të zërit të veçantë por nuk ka nge
Nga kush inspirohet Ledina Çelo për super format e saj (FOTO LAJM) Ledina Çelo është këngëtarja shqiptare e cila është njohur që në fillimet e karrierës për format e mira trupore dhe kujd
"Me vranë burrin", shqiptarja tregon tmerret nga kampet siriane dhe kërkon të kthehet Një 24-vjeçare nga Prishtina dëshiron të kthehet sërish në Kosovë. Ajo iu bashkua burrit të saj në Siri, por tashmë ai n
Ledina Çelo flet për raportin me djalin (FOTO LAJM) Ledina Çelo ka nisur pushimet me familjen dhe destinaconi që kanë zgjedhur është Turqia. Këngëtarja e njohur ja ka dedik
Ledina Çelon e kaplon nostalgjia, publikon fotot e 14 viteve më parë (FOTO LAJM) Ledina Çelo ka qenë dhe vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Edhe pse prej vitesh ajo
"Më erdhi turp", Ledina Çelo perlotet në emision E ftuar në “Xing me Ermalin” ishte Ledina Çelo, këngëtarja që ka mbetur prej vitesh e preferuara e publikut dhe këngët e
Ledina Çelo çmend publikun me kërcimin tek Ermali (VIDEO) E ftuar në "Xing me Ermalin", Ledina Çelo e ka çmendur publikun me performancat e saj gjatë një loje të quajtur "Kërce m
Ledina Çelo i nxjerr të gjitha në shesh dhe bën skena striptizmi tek Ermali (FOTO LAJM) Këngëtarja Ledina Çelo prej kohësh është shkëputur nga muzika dhe i është përkushtuar familjes. Por mbrëmjen e sotme në
Ledina Çelo braktis pasaportën shqiptare, ja me cilën nënshtetësi e ndërroi Këngëtarja e mirënjohur Ledina Çelo ka hequr dorë nga nënshtetësia shqiptare. Mësohet se ajo ka vendosur të marrë nënsht
Dështon Rama, si po vihen skedinat në Shqipëri (VIDEO) Pikat e basteve janë mbyllur, por shqiptarët mund të vazhdojnë ende të luajnë kumar online. Mjafton një kartë krediti dh
Ledina Çela nxeh sfidën, publikon foton nudo të 10 viteve më parë (FOTO LAJM) Në rrjetet sociale kemi parë shpesh që disa sfida të kthehen në virale. Në disa prej tyre janë përfshirë edhe VIP-at
Fillon numërimi, pas disa orësh skedinat do të jenë si hashashi Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka zhvilluar një takim me drejtuesit e Policisë së Shtetit me fokus ndalimin e bast
1/X/2, si luheshin skedinat në kohën e komunizmit (FOTO LAJM) Në tetor 1990, pas disa vitesh ndalese të llotarive nga qeveria komuniste, nisi shitja e këtyre skedinave që u kamufluan
Kush janë vajzat VIP shqiptare që shkuan "nuse" në Kosovë Disa prej vajzave të njohura të ekranit shqiptar, shpirtin e tyre binjak e gjetën tek djemtë e Kosovës. Ledina Çelo:
Ushtari flet për vallëzimin me Melania Trump (VIDEO) Në ditën e inaugurimit të Donald Trump si Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melania vallëzoi përkrah ushta
Kapet skedina e çmendur e finales së Botërorit (FOTO LAJM) Mbyllja e Botërorit ishte fatlume për Francën, e cila fitoi trofeun më të madh futbollistik, pasi mundi 4-2 në finale Kr
Ledina Çelo ka diçka për Iva Tiçon: "Gazetare e vyshkur" (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare Ledina Çelo duket se ka hapur një "luftë", kundrejt gazetares së njohur. Fansi i Ledin
Ledina Çelo në vitin 1997! Kaq joshëse nuk e keni parë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Ledina Çelo, duket se është bërë nostalgjike. Ajo ka postuar një foto në Instastoy të vitit 1997
Ledina i përgjigjet pyetjes se ku i gjen aq shumë para: Kam kompani me 500 punonjës E ftuara e tretë e mbrëmjes së sotme në në Kurthin e Piter Panit ishte këngëtarja Ledina Çelo. E gjendur përballë fëmijë