999 rezultate për

edi

Të dashuruar si ditën e parë! Andrra i bën një super dedikim romantik Sinanit (FOTO LAJM) Si sot para 6 vitesh, Sinan Hoxha dhe Andrra Destani kurorëzuan dashurinë e tyre me fejesë. Andrra nuk e ka harruar këtë
Tragjedi në familjen shqiptare! Babë e bir vdesin brenda 3 ditëve nga COVID-19 Tre ditë pas varrimit të babait, për shkak të infektimit me COVID-19 ka vdekur edhe 29 vjeçari nga Lipjani. Ai thuhet
Komente seksiste dhe diskriminuese për konkurrenten, Albi Nako: Ishte e inskenuar (VIDEO) Ditën e djeshme, në emisionin “Just Dance” tërhoqi vëmendje të madhe një konkurrente 40-vjeçare e quajtur Bela, e cila i
E pranon edhe Solskjaer: Van de Beek është i palumtur te Unitedi Trajneri Ole Gunnar Solskjaer ka pranuar se mesfushori Donny van de Beek nuk është i lumtur te Manchester Unitedi. Ho
Parandalohet tragjedia: Djali zhdëp në dru të ëmën, i gjenden 2 thika në brez Një 41 vjeçar është arrestuar pasi ka dhunuar nënën e tij në Bulqizë. Mësohet se 41-vjeçari ka rrahur me dru të ëmën,
"Ishim me shpejtësi, makina doli nga rruga", zbulohet aksidenti ku u përfshi Edi Rama Gjatë emisionit "Fol me mua", Presidentja e Federatës së Motoçiklizmit Julinda Dhame tregoi një nga momentet e vështira
Përplasje me Dzekon, flet Fonseca Roma mund me vështirësi Spezian në kuadër të xhiros së 19-të të Serie A. Ditë më parë u raportua se lojtarët e Romës,
Greqia zgjeroi nga 6 në 12 milje ujërat, mediat gjermane: Shkak për luftë nga Turqia! "Nëse Athina zbaton këtë zgjerim në Egje, Turqia mund ta shohë atë si një shkak për luftë..." Parlamenti grek votoi j
Mediat e huaja zbardhin detaje nga sherri i shqiptarëve në Spanjë: E qëlluan 6 herë në trup Ditën e sotme Policia franceze ka arrestuar dy shqiptarë, në Bordeaux, pasi dyshohet se janë autorë të dyshuar të plagos
Zinedine Zidane infektohet nga Covid Trajneri i Realit të Madridit, Zinedine Zidane është infektuar nga Covid. Lajmin e ka bërë të ditur vetë klubi madrilen
Akuza skandaloze në mediat italiane: Mjekëve iu injektua serum në vend të vaksinës Një ngjarje e rëndë dhe skandaloze është raportuar këtë të premte nga mediat italiane, lidhur me vaksinën kundër koronav
Ledina Çelo si Irina Shayk? Këngëtarja poston foton e shumë viteve më parë (FOTO LAJM) Ka shumë kohë që është larguar nga skena e muzikës, por ajo qëndron pranë fansave të saj përmes postimeve në rrjetet soc
Nuk e përballonte dot presionin, Lediana rikthehet papritur në Për'puthen (FOTO LAJM) Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e Përputhen dhe se kjo periudhë pauze i shërbeu për mirë. Lediana tha se ka q
Tragjedi me 15 të vdekur, zjarri shkrumbon azilin e të moshuarve Të paktën 15 të moshuar vdiqën për shkak të zjarrit në një azil në Kharkiv të Ukrainës. Burime zyrtare bëjnë me dije
Tërmeti i fuqishëm trondit Qipron Një tërmet prej 5.4 ballësh të shkallës Rihter tronditi Qipron para pak minutash. Sipas të dhënave të Qendrës Sizmolo
E rëndë! Shqiptari akuzohet se përdhunoi 15-vjecaren me probleme mendore Një shqiptar në Greqi është arrestuar për akuzën e rëndë të përdhunimit. Mediat greke shkruajnë se 30-vjeçari shqipt
Vaksina dhe dekorimi 4 të vrarëve në protestë, kartat e sforcuara elektorale të Edi Ramës Nga Xhovan SHYTI Pas sigurimit të një sasie tepër modeste të vaksinave anti-Covid dhe propagandimit të tyre të bujsh
Mediu sfidon Bashën, prezanton 16 kandidatët për deputetë në Fier Edhe pse larg një marrëveshje me demokratët, republikanët me në krye Fatmir Mediun vijojnë të shpallin kandidatët për de
Ka sërish gol në sfidën, Fulham-Man United (VIDEO) Manchester United ka barazuar shifrat ndaj Fulham. Edinson Cavani dërgoi topi në rrjetë në minutën e 21.
Gent Fatali flet për të dashurën, i bën super dedikimin publik (VIDEO) Gent Fatali është një ndër personazhet më të dashur, që arriti të tërhiqte zemrën e publikut brenda një kohe fare të shk