999 rezultate për

ecclestone

"Skifterët" i bëjnë kërdinë trashëgimtares së Formula 1, vjedhin 80.000 paund bizhuteri (FOTO LAJM) Hajdutët kanë vjedhur bizhuteri me vlerë 50 milionë paund nga banesa e Tamara Ecclestone në Kensington. Vajza e ish-s
Modelja lahet me të bijën në plazh, derri i habit të gjithë (FOTO LAJM) Tamara Ecclestone ka treguar belin e saj të hollë në bikini ngjyrë portokalli derisa është parë me bijën e saj Sofia duk
F1, mund të rikthehet gara e Turqisë Gara e Turqisë ka të ngjarë që të kthehet në kalendarin e Botërorit të Formulës 1 në vitin 2016. Sipas asaj që publikohe
Tamara Ecclestone, një mama për tu pasur zili (FOTO LAJM) Pasi lindi fëmijën e saj të parë, Tamara Ecclestone u kthye në format e saj për të cilën shquhet. Ndaj është e udhës që
F1, mbyllet procesi ndaj Ecclestone Gjykata e Mynihut arkivon përfundimisht procesin ndaj Bernie Ecclestone, i cili ishte akuzuar për korrupsion. Gjykata Ba
Vajza e miliarderit të Formula 1, mahnit 4 muaj pas lindjes (FOTO LAJM) Tamara Ecclestone është në formë të shkëlqyer fizike, ndonëse ka vetëm katër muaj që ka lindur. Ajo shfaqi edhe njëh
Dhëndrin e bosit të F1 e presin 4 super-makina (FOTO LAJM) Një Lamborghini, dy Rolls-Royces dhe një Range Rover përpara një galerie arti në Chelsea vetëm për dhëndrin e bosit të F
Gjermani, nis gjyqi ndaj bosit të Formula 1 (FOTO LAJM) Bosi i Formula 1, Bernie Ecclestone, ka mohuar akuzat për ryshfet në seancën e parë të gjyqit të tij në Mynih. Ai akuzoh
Tamara blen Lamborghini të ri për inat të ish të dashurit (FOTO-LAJM) Tamara Ecclestone humbi një gjyq ndaj ish- të dashurit të saj, të cilit i kërkonte që t’i kthente makinën superluksoze L
F1, Ecclestone: Alonso më ka zhgënjyer Bosi i Formula 1, Bernie Ecclestone, në një vlerësim që i bën sezonit të sapopërfunduar, veçon ndër ngjarjet e vitit per
Ecclestone: Vettel, Schumacher-i i ri Ndërsa Formula 1 është shndërruar në një "diktaturë" të Sebastian Vettel, pronari i të drejtave televizive dhe një ndër
Tamara dhe Jay më të dashuruar pas shtatzanisë (FOTO LAJM) Nuk kanë shumë që kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë dhe kanë deklaruar se presin fëmijën e parë. Bëhet fjalë për
Prokuroria e Mynihut akuzon Ecclestone Pronari i Formula 1, Bernie Ecclestone është zyrtarisht i akuzuar në Gjermani pasi prokuroria e Bavarisë e paraqiti dosj
Dasma përrallore e Tamara Ecclestone (FOTO LAJM) Vajza e Bernie Ecclestone, bosit të Formula 1, Tamara i ka dhënë fund beqarisë pasi sot ka celbruar martesën e saj me të
Tamara, në gjyq për një Lamborghini E bija e pronarit të Formula 1, Tamara Ecclestone, do të përballet në gjykatë me ish-të dashurin e saj, për pronësinë e
Ecclestone: Kundër urdhërave të skuderive Bernie Ecclestone, pronari i Formula 1, ka dhënë mendimin e tij mbi konfliktin në skuderinë Red Bull pas duelit që dy pi
Me këtë look, Tamara Ecclestone "vlen" 150 mijë euro (FOTO-LAJM) Ish i dashuri i ka kërkuar vajzës së bosit të Formula 1 Bernie Ecclestone 230 mijë euro për të mos treguar detaje nga
Tamara Ecclestone dhe "kthesat" e saj befasuese (FOTO-LAJM) Per Tamara Ecclestone cdo dite qe kalon e ben ate akoma me te bukur. Vajza e shefit te Formula 1 është fotografuar ndërs
Yjet dhe "pasioni" për duhanin (FOTO-LAJM) Studimet e fundit flasin për një rritje të femrave të cilat pijnë duhan. Ky numër është shumë i lartë tek femrat e show-
Ecclestone: Unë plakushi i F1 me 1000 ëndrra Bosi i Formula 1, Bernie Eccleston, ka hedhur poshtë pretendimet se ai është shumë i vjetër që të jetë sërish aktiv në s