999 rezultate për

earth

Sekreti që fshihet pas këtyre fotove të frikshme (FOTO LAJM) Një qen me dy koka, një njeri pa kokë dhe shumë pamje të tjera qesharake. Me “Google Earth” mund të gjeni pamje thuaj
Trup pa kokë e pa duar, sekreti që fshihet pas këtyre fotove të frikshme (FOTO LAJM) Një qen me dy koka, një njeri pa kokë dhe shumë pamje të tjera qesharake. Me “Google Earth” mund të gjeni pamje thuaj
Burri futet në Google Earth dhe gjen avionin e mbytur në oqean (VIDEO) Një burrë ka mbetur i habitur kur ka parë diçka të ngjashme me një avion në fund të oqeanit në Skoci nga Google Earth.
Google Earth zbulon anijen e alienëve në Tokë (VIDEO) Disa pamje janë shfaqur në Google Earth, që kanë nxitur konspiracionistët e UFO-ve të diskutojnë në internet. Në një
Google Earth zbulon anijen kozmike të alienëve, tronditet rrjeti (VIDEO) Gjuetarët e alienëve janë të bindur se një objekt misterioz i kapur nga Google Earth është një anije kozmike e rrëzuar.
Google Earth zbulon sekretin e madh të SHBA-së Airforce e Shteteve të Bashkuara po ndërton një avion spiunazhi hipersonik që thuhet se është i aftë të fluturojë me shp
Çfarë po ndodh në Oqeanin Indian? Google Earth kap pamjet spektakolare (FOTO LAJM) Miliona gaforre të kuqe kanë pushtuar plazhet e oqeanit indian dhe kanë mbyllur rrugët pasi ata kthehen në xhungël pas s
Krijesat mistike të detit të shfaqura në Google Earth (VIDEO) A besoni me të vërtetë se ekzistojnë këto krijesa? Google Earth ka kapur imazhe nga hapësira të cilat kanë treguar kr
Zbulohen disa gurë misterioz në Arabinë Saudite përmes Google Earth (FOTO LAJM) Arkeologët kanë zbuluar 400 struktura misterioze të gurit në buzë të vullkaneve që mund të jenë mijëra vjet të vjetra në
Përdoruesit e 'Google Earth' kanë gjetur një mur nënujor që shtrihet në mbarë globin (VIDEO) Një video misterioze e postuar në YouTube pretendon se ekziston një mur masiv i vendosur në oqeanet e Tokës, që përfshin
Zyrtare/ Jahmir Hyka nënshkruan për San Jose Jahmir Hyka tashmë është pjesë e skuadrës së Major League Soccer, San Jose Earthquakes. Lajmin e bën të ditur vetë kl
3 earthquakes hit the country in 48 hours In the last 48 hours three earthquakes have hit our country. A day earlier, an earthquake was registered 7 km east of Bu
One Albanian among the victims in Italy earthquake One Albanian died and seven others were injured in the earthquake that rocked Italy. According the Albanian Ministry
Five Albanians injured by earthquake in Italy A 6.2-magnitude earthquake hit central Italy early Wednesday and rescuers are searching for survivors. 73 people hav
Bukuroshja Kaltrina Neziri përfaqëson Kosovën në OKB (FOTO LAJM) Ate qe nuk po munden ta bejne qeveritaret dhe politikanet e Kosoves e ben nje bukuroshe. Hic me pak e hic me shume por K
Earthquakes of 4.9 Richter scale hit the country A strong earthquake hit out country this morning. Three successive aftershocks were recorded around 07:26 am in the capi
Strong earthquake causes damages in Elbasan A series of earthquakes that struck the country during the night have caused some material damages in some areas around
Google Earth tregon pamjet e një krimi? Google Earth tregon pamjet e një krimi? Sateliti ka fiksuar pamjen e një rruge që përfundon në një liqen në Hollandë. Vi
Me “Google Earth” doli në pah një sekreti 4000 vjeçar Një rast i rrallë nuk i ka shpëtuar nga duart “Google Earth”-it, programit i cili servir para nesh të gjitha detajet e T
Google “fshin” qytetin e zhdukur Tre vite pas thashethemeve se Google Earth zbuloi qytetin e përmbytur të Antlantis, Google ka publikuar relievin poshtë