999 rezultate për

dzemaili

Dzemaili shpëton Bolognën në "frymën e fundit" (VIDEO) U mbyll në barazimi 2-2 ndeshja mes Bolonjës dhe Parmës, e vlefshme për javën e 13-të në Serie-A. Parma ku aktivizohe
Ish-partnerja e Blerim Dzemailit, foto të nxehta nga Ibiza (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani është si gjithnjë shpërthyese dhe e nxehtë. Ish-partnerja e Blerim Dzemailit po kalon pushimet e saj
Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit, tregon se çfarë i pëlqen te një mashkull Erjona Sulejmani ish bashkëshortja e Blerim Dzemailit, iu është përgjigjur disa pyetjeve në Instagram, teksa konfirmon d
Rrëfehet Dzemaili: Po t’i shënoja Serbisë, nuk do bëja shqiponjën Futbollisti i njohur shqiptar i cili luan për kombëtaren e Zvicrës, Blerim Dzemaili, ka rrëfyer për Report TV, të gjitha
U elimuan nga Suedia, reagon Blerim Dzemaili Zvicra nuk arriti të bënte mirë në ndeshjen përballë Suedisë. Kështu ata janë larguar nga Kupa e Botës kur kishin një
"Zhgënjeu" shqiptarët, por Xhemaili merr vlerësimin maksimal sot (VIDEO) Zvicra u kualifikua në 1/16-at e finaleve të Kupës së Botës si vendi i dytë në Grupin E. Edhe pse zviceranët barazuan
Xhemaili shpërthen portën e Kosta Rikës, Zvicra kalon e para (VIDEO) Zvicra ka kaluar në avantazh ndaj Kosta Rikës në "Nixhny Stadium". Ai që ka shënaur është futbollisti shqiptarë, Ble
Fefuzoi të jepte autograf, Dzemaili goditet me grusht nga tifozët e Bolognas Një kërkesë për autograf u transformua në një grindje e cila për pak sa nuk përfundoi me përleshje. Mesfushori me or
Zyrtare: Blerim Dzemaili nënshkruan me Bolognan Zyrtarisht, Blerim Dzemaili është pjesë e Bolognas. Ai u rikthyer në Serie A nga Montreal Impact, shkruan Albeu.com.
Dzemaili u divorcua nga Erjona, dhe kthehet në Itali për ta ndjekur Blerim Dzemaili dhe Erjona Sulejmani ndanë rrugët, teksa para pak kohësh zyrtarizuan divorcin e martesës së tyre. Er
Blerim Dzemaili zyrtarizon të ardhmen në Kanada Blerim Dzemaili është zyrtarisht një lojtar i Montreal Impact. Mesfushori me origjinë nga Tetova ka kompletuar transferi
Për Erjonën e Dzemailit sezoni i verës ka filluar (FOTO LAJM) Edhe pse duhen rreth 3 muaj për të filluar sezoni i plazhit, për bashkëshorten e fut
Zyrtare: Xhemaili dhe Pandev tek Galatasaray Blerim Xhemaili dhe Goran Pandev janë lojtarët më të rinj të Gallatasarayt dhe këtë e ka konfirmuar vetë klubi i Napolit
Milan, shkëmbim Pazzini-Dzemaili? "Je so pazzo" (Unë jam i çmendur). E kemi tashmë titullin e telenovelës që pritet të na ndjekë përgjatë të gjithë merkat
Inter pas Behramit: Dzemaili liron Xhakën Ka shumë Zvicër dhe Shqipëri në planet e merkatos së Interit për përforcimin e mesfushës. Në pritje të njohjes të së ard
Napoli nuk di të ndalet, shënon Dzemaili (VIDEO) Fitorja e Kupës shoqërohet me një tjetër sukses në kampionat për Napolin, që feston me tre pikë trofeun e parë të Benite
"Asnjë mëri Inler-Behrami-Dzemaili" Pierluigi Tami, trajneri i Zvicrës U-21, në një intervistë për "Radio Crc", ka folur për Kupën e Botës "Brazil 2014" duk
Napoli-Lazio, formacionet e mundshme Sot në mbrëmje, në 20.45, luhet ndeshja e fundit çerekfinale e Kupës së Italisë: Napoli-Lazio. Janë kualifkuar tashmë pë
Shënon Alves por fiton Zvicra (VIDEO) Zvicra fiton miqësoren kundër Brazilit. Ndeshja e zhvilluar në "St Jacob Park" të Baselit iu buzëqeshi helvetëve, të cil
10 shqiptarët e Europa League (FOTO LAJM) Të premten u hodh në Montecarlo edhe shorti i fazës së grupeve për sezonin 2012-2013 të Europa League. Përveç emrave të