999 rezultate për

dyshja

Nuk ka qetësi për Juven, dëmtohen dy titullarët e mbrojtjes Si të mos mjaftonte humbja ndaj Portos në sfidën e parë të fazës së 1/8-ave të UEFA Champions League, Andrea Pirlo bëhet
Hana është fansja numër 1 e mami Loredanës dhe di përmendësh çdo këngë të sajën (VIDEO) Në dhjetor të vitit 2018, dyshja më e njohur e showbiz-it shqiptar, Loredana dhe Mozzik, u bënë prindër për herë të parë
Dyshja Rama-Cakaj, eksperiment i dështuar me diplomacinë shqiptare Prof. Lisen BASHKURTI Mandati i dytë i Kryeministrit Rama është plot eksperimente të dështuara në rrafshin politik, e
"Nuk kishte ndonjë gjë për turp", Arjana reagon pas skenave të nxehta me Saimirin (FOTO LAJM) Javë e kaluar Saimiri kishte rezervuar një takim të gjatë privat me Arjanën në ambientet e një palestre, ku siç dihet nu
Pochettino dhe Eriksen pranë ribashkimit të PSG-ja Ish trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino është i lidhur me postin e PSG-së, skuadër tek e cila pritet të transfer
E shkuar e harruar, Mozzik dhe Loredana nisin pushimet dimërore bashkë (FOTO LAJM) Me videot dhe dokumentarët e realizuara, Loredana dhe Mozzik konfirmuan kryq e tërthorazi se ishin kthyer sërish me njër
Atmosferë festash, brenda shtëpisë së Irës dhe Gaz Pajës (FOTO LAJM) Festat kanë trokitur edhe në shtëpinë e çiftit të njohur të showbiz-it, aktorit Gaz Paja dhe partneres së tij Ira Seferi
Gjeti dashurinë tek shoku i ngushtë, Rihanna fotografohet me reperin (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, u zbulua romanca më e re e Rihannës me shokun e saj të ngushtë. Diva e muzikës u pa nën shoqërinë e A$
"Romeo dhe Zhulieta" në kohë pandemie, pacientja thotë "po" nga dritarja e spitalit As koronavirusi nuk ka ndaluar një çift nga Ontario i Kalifornisë të martohen. Edhe pse nusja ishte prekur me COVID-19,
Telashe për Tuchel, dyshja Icardi-Sarabia mungojnë ndaj Man.United PSG ka njoftuar se dyshja Mauro Icardi dhe Pablo Sarabia nuk janë të gatshëm për sfidën e radhës ndaj Manchester Unitedi
Noizy dhe MatoLale nuk flasin me njëri-tjetrin? Ky dyshim zbulon shumë (FOTO LAJM) Prej 2 vitesh Noizy dhe MatoLale ishin shok me njëri-tjetrin aq sa ky i fundit deklaroi në një emision pak muaj më parë
Janë apo jo bashkë? Zbulohet e vërteta e marrëdhënies së Kiarës dhe Young Zerkës (FOTO LAJM) Të gjitha dyshimiet për një lidhje të mundshme mes Kiara Tito dhe Young Zerka filluan pas fotove të publikuara në llogar
Romagnoli i pafat, dëmtohet sërish dhe humb ndeshjet e nëntorit me Italinë Mbrojtësi i AC Milanit, Alessio Romagnoli ka pësuar lëndim në kofshë para ndeshjes ndaj Hellas Verona. Qendërmbrojtës
Ledri dhe Kida entuziasmojnë fansat, çfarë po kurdis dyshja? (FOTO LAJM) Kida dhe Ledri janë dy nga artistët më të preferuar të momentit. Një bashkëpunim mes tyre do të ishte një lajm i mirë
S'ka më dyshime, Mozzik dhe Loredana "kapen" së bashku midis Prishtinës (FOTO LAJM) Mozzik dhe Loredana tashmë duket se janë rikthyer, por ende vazhdojnë ta mbajnë të fshehur. Ndonëse së bashku kanë nj
Natalia Barulich, e dashura e Neymar shpërthen me foto "hot" (FOTOT LAJM) Disa javë më parë Natalia Braulich publikoi foto romantike me Neymar ku mesa duket ata u përballën me një dashuri. Së
Messi dhe Suarez kapen së bashku, çfarë po bën dyshja e Barçës? Lionel Messi është në qendër të vëmendjes për shkak se kërkoi largimin nga Barcelona. Sot Jorge Messi u takua sërish
Kërcënonin me jetë 17 vjeçaren dhe e shfrytëzonin për p*ostitucion, kapet dyshja e rrezikshme në Tiranë Policia e Tiranës ka finalizuar një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shfrytëzimit të p
Kapet dyshja e shpërndarësve në Korçë, çfarë ju gjet brenda lokalit Policia e Korçës ka arrestuar 2 persona duke finalizuar operacioni antidrogë i koduar "Pazari". Sipas policisë, H. T.
Stresi dhe Morena Taraku vijnë me një tjetër duet (FOTO LAJM) Dyshja janë miq shumë të mirë. Miqësia e tyre ka ndikuar pozitivisht edhe në projektet muzikore që dyshja kanë sjellë