999 rezultate për

dyshimet

Dyshimet e para, dy persona me motor e vranë Jurgen Kurtin Detaje te reja nga ngjarja e rende qe u shenua mbreme ne Tirane, ku u ekzekutua në pritë poshtë shtëpisë 26- vjeçari Jur
Wijnaldum merr pilulë para ndeshjes, në Gjermani lindin dyshimet (VIDEO) Georginio Wijnaldum, zhvilloi një ndeshje mjaft të mirë dje në mbrëmje kundër Bayern Munich por përpara fillimit të nde
Gjendet e pajetë një grua në Tiranë, dyshimet e para Rreth orës 09:50, në një arë në Lundër, është gjetur pa shenja jete një shtetase rreth moshës 75 vjeçe, ende e paidentif
1500 fëmijë mbahen në burg nën dyshimet se kanë lidhje me ISIS-in Rreth 1500 fëmijë mbahen në paraburgim në Irak dhe në zonat kurde të vendit pasi dyshohen për lidhje Shtetin Islamik, th
Peja zgjohet me një ngjarje të rëndë Një ngjarje e rëndë ka tronditur Pejën mëngjesin e së premtes. Dyshohet se një person rreth moshës 50-vjeçare është shke
I gjetën të vdekur në stan, dyshimet e para për dy të rinjtë në Pukë Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Pukë. Fshati Buzhalë të është tronditur pasi dy të rinj janë gj
Humb jetë një i paraburgosur në Elbasan, dyshimet e para Një ngjarje e rëndë mësohet se ka ndodhur në burgun e Elbasanit ku ka humbur jetën një i ri. Sipas informacioneve pa
HOROSKOPI/ Dyshimet do t’ju ndjekin në këtë ditë, shenja e pafat Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të përballen me disa shqetësime gjatë kësaj dite. Këto shqetësime do të jenë të
Gjendet i varur 56-vjeçari në Vorë, dyshimet e para Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vorë ku raportohet se është gjetur i varur një 56-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në am
Zbardhet vendimi, si gjykata la të lirë 57-vjeçarin që vrau me thikë gruan 57 vjecari Todi Lera i cili vrau një ditë më parë gruan me thikë, ka qenë i dënuar dhe më parë për dhunë. Bashkëshortja
EMRI/ Humb jetë shqiptarja shtatzënë në Itali, dyshimet e para Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku raportohet se një nënë e re shqiptare ka humbur jetën se bashku me embrionin
Gjendet i vrarë me armë zjarri një shtetas në Korçë, dyshimet e para Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur në Korçë ku një shtetas rreth 77 vjeç është gjetur i vrarë me armë zjarri.
Arrestohet polici që torturoi dhe përdhunoi 16-vjeçaren nga Drenasi Inspektorati Policor i Kosovës sot përmes një njoftimi për media ka konfirmuar arrestimin e një zyrtari policor, me dysh
Dyshimet e tmerrshme për zjarrin që shkaktoi 10 viktima në Francë (VIDEO) Të paktën 10 persona kanë humbur jetën, midis tyre edhe një foshnjë nga zjarri që përfshiu flakët në një ndërtesë tetë k
Gjendet i vdekur 63 vjeçari në Kurbin, dyshimet e para Një 63-vjeçar është gjetur i vdekur në një parcelë në Kurbin. Ai ishte larguar nga banesa që nga data 25 janar 2019,
Shpërthimi i fuqishëm shemb ndërtesën, dyshimet e para Haga është tronditur ditën e sotme pas një shpërthimi të fuqishëm duke rezultuar në rrëzimin e fasadës së një ndërtese,
Biznesmenit i shpërthyen tritolin në garazhin e vilës, dyshimet e forta të policisë Një ndërtesë tre katëshe është tronditur nga një shpërthim me tritol në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e dj
Shkrumbohen tre makina në Vlorë, dyshimet e para Tre automjete janë djegur gjatë natës në lagjen “Uji i ftohtë”, në qytetin e Vlorës. Sipas policisë, zjarrvëniet janë
Shpërthim i fuqishëm në ndërtesën trekatëshe, dyshimet e para Një ndërtesë tre katëshe është tronditur nga një shpërthim në garazhin e saj. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Granicë në
Gjendet i vdekur në një hotel i riu në Bulqizë, dyshimet e para Një 32-vjeçar është gjetur i vdekur në dhomën e një hoteli në Bulqizë. “Rreth orës 11.00, datë 25.01.2019, Policia e