999 rezultate për

dynnik

Boksierja e Kosovës mposht rusen dhe prek finalen (VIDEO) Boksierja e Kosovës, Donjeta Sadiku prek finalen e Botërorit për të rinjtë. Ajo mposhti në gjysmëfinale boksieren ruse,