999 rezultate për

dylgjeri

Porositi dy vrasje dhe dyshohet se ekzekutoi vëllain e Talo Çelës, Erion Alibeaj përballet me gjykatën Erion Alibej, organizatori dhe urdhëruesi i dy vrasjeve në Elbasan, dhe i dyshuar se ka kryer ekzekutimin e vëllait të T
Organizoi dy vrasje nga shtëpia, si ia ekzekutuan vëllanë dhe xhaxhanë Erion Alibejt Dy vite më parë, pikërisht më datë 28 dhjetor të vitit 2018, Elbasani u trondit nga një vrasje e trefishtë. Shënjestër i
Dylgjeri: Nga stiliste këpucësh në gjyqtare, si u bë Fatmira Hajdari pronare e 12 apartamenteve Gjyqtarja Fatmira Hajdari është marrë në shqyrtim nga Vettingu dhe si duket gjerat nuk do të jenë të lehta për të. P
"Ina Ina hiqi bre*ët", Ylli Dylgjeri i kujton Ramës dosjen sekrete pasi e shkarkoi nga puna Ylli Dylgjeri, Drejtor në Agjencinë e Trajtimit të Koncesioneve dhe PPP-ve është shkarkuar nga detyra dhe urdhrin për kë
Rama shkarkon Ylli Dylgjerin pasi bëri vjershë për Gent Cakajn Ylli Dylgjeri, Drejtor në Agjencinë e Trajtimit të Konceisioneve dhe PPP-ve është shkarkuar nga detyra me urdhër të Edi
Ylli Dylgjeri hap dosjet: Rreziku i motrave prej Ngjelës dhe historia e sekretares që shkonte me një amerikan E shara publikisht gjatë një transmetimi live të avokat Ngjelës është bërë lajm i parë mbrëmë në mediat online duke mos
Ylli Dylgjeri-Prençit: O magjistar, kur do bierë tërmet? Pas deklaratave të bëra më herët nga kreu i Emergjencave Civile, Shemsi Prençi, i cili tha se në shtator Shqipëria prite