999 rezultate për

dyert

Shtëpia akoma zbukuruar e paja paketuar, familjarët hapin dyert e mortit për nusen I gjithë opinioni publik është tronditur sot nga një ngjarje e rëndë që përfshiu Librazhdin. Olsian dhe Rezarta Hajda
Tërmeti, cilat shkolla nuk çelin dyert më 9 dhjetor në Tiranë Tërmeti i fuqishëm i 26 nëntorit dëmtoi edhe një pjesë të mirë të shkollave, shumica prej tyre në Durrës, Thumanë e Tira
Këngëtari i njohur shqiptar hap dyert e shtëpisë dhe dhuron 100 000 euro (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu, ka vendosur që t’u vijë në ndihmë personave të prekur e që kanë mbetur jashtë si pa
Klubi i madh grek hap dyert e stadiumit: Mbledh ndihma për Shqipërinë Nuk janë të pakta organizatat që i kanë ardhur në ndihmë Shqipërisë për të ndihmuar sadopak të prekurit nga tërmeti.
Klubi i Tiranës hap dyert e stadiumit "Selman Stërmasi" për njerëzit e prekur nga tërmeti Situata alarmante që ka përfshirë Shqipërinë dhe konkretisht qarkun e Durrësit ka bërë bashkë klubet shqiptare të futbol
Shtëpi e ushqime, shqiptarët hapin dyert si kurrë më parë për të prekurit nga tërmeti (FOTO LAJM) Tërmet i fortë me magnitudë 6.4 të shkallës Rihter dhe me intensitet 7 ballë goditi vendin në orën 03:55 minuta të mëngj
Suarez i hap dyert Lautaro Martinez: Barça ka nevojë për sulmues "Barcelona bën shumë mirë që kërkon një sulmues, sepse në këtë klub duhet të ketë gjithmonë konkurrencë dhe duhet një su
Dinamo në festë, Marko Pontreli fiton gjyqin mbi falimentimin e Triestes Dinamo në festë. Administratori Marko Pontreli, pas 5 vitesh në dyert e gjykatës italiane, ka marrë lajmin më të rëndësi
Benzema te Algjeria? Trajneri i kampionëve të Afrikës i mbyll dyert Vështirë se Karim Benzema do të luajë një ditë me kombëtaren e Algjerisë. Futbollisti i Realit të Madridit i cili është
"Fadil Vokrri" hap dyert për tifozët Kanë mbetur më pak se dy orë para fillimit të ndeshjes Kosovë-Angli. Tashmë, dyert e stadiumit ‘Fadil Vokrri’ janë ha
Presidentja e KE akuzon Macron: I hape dyert Rusisë në Ballkan "Emmanuel Macron i ka hapur derën Rusisë në Ballkanin Perëndimor." Kështu ka deklaruar Presidentja e Komisionit Evrop
Albeu.com sjell pamjet nga Arena Kombëtare (VIDEO) "Arena Kombëare" ka hapur dyert për herë të parë teksa pas pak do të luhet ndeshje Vllaznia-Apolonia për femra e cila ni
Jona Spahiu tregon si i mbyllën dyert e televizionit: Më thonin s’bën për këtë punë Jona Spahiu ka qenë e ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soirée” me Jonida Shehun në Top Channel. Ajo ka treguar sesi ë
Si tentuan kosovarët t’i futin 130 kg lëndë narkotike në dyertë e drurit deri në Zvicër? Tre persona po akuzohen se kanë organizuar transportimin e 130 kg drogë nga Kosova për në Zvicër Dyert e reja po shka
Si asnjëherë, Princ Harry hapi dyert e shtëpisë së tij për një kauzë të rëndësishme (VIDEO) Princi i Sussex, Harry, ka vendosur që për herë të parë të hapë dyert e shtëpisë së tij dhe gjithçka për një kauzë të rë
Pas katolikëve, reagojnë dhe myslimanët: BE s'na i ka mbyllur dyert pse mbrojmë familjen Ditën e djeshme ministret e qeverisë Rama i dërguan një letër të hapur qeverisë Hollandeze. Pas lajmit për këtë hap t
A janë të dëmshëm magnetet që mbajmë në dyert e frigoriferëve? Kjo është e vërteta Magnetët janë suvenirët më të blerë të këtyre viteve të fundit, por disa thonë që ato mund të shkaktojnë kancer. Cili ng
Kanadaja gati të hapë dyert për 1 milion emigrantë, shqiptarët dyndje aplikimesh për vizë Kanadaja renditet ndër të parat vende në botë për cilësinë e jetës nga shume raporte ndërkombetare. Stabiliteti politik,
Hapen dyert e shtëpisë më të frikshme në botë, misteret që fsheh Halloween po vjen: Nëse nuk keni ende ndonjë ide dekori për shtëpinë tuaj, frymëzohuni nga banesa legjendare e kontit Dr
Si asnjëherë, Alketa Vejsiu hap dyert e shtëpisë luksoze (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu i kushton shumë rëndësi fizikut, jo vetëm për t’u dukur bukur, por mbi të gjitha për të mbajtur nën kontro