999 rezultate për

dybalĂn

Reali nuk heq dorë nga Dybala "Los Blancos" po planifikojnë të përforcohen në fazën e sulmit, ku po çalojnë më së shumti Real Madridi po planifikon
Juventus i kërkon PSG-së 75 milion euro për të lënë të lirë Dybalan E ardhmja e Paulo Dybala mbetet një mister. Sulmuesi i Juventus-it, i cili refuzoi transferimin te Tottenham dhe Manc
Juventusi nuk e do më Dybala-n Mediat italiane shkruajnë sot se Juventusi mendon ende ta shesë Dybala-n edhe pse dështoi transfefimi tek Manchster Unit
Me Dybala-n në sulm, zbulohet formacioni i frikshëm i Manchester United (FOTO LAJM) "The Sun" ka zbuluar se Juventus i ka ofruar Manchester Unitedit Mario Mandzukicin dhe Paulo Dybalan në ofertën për Rome
Shkëmbim i bujshëm, Juventus ofron Dybalan për Eriksen Christian Eriksen pritet të largohet nga Tottenhami. Mesfushori danez ka kohë që po kërkohet nga Real Madrid, por end
Largohet Neymar, vjen Dybala Paris Saint Germian kanë identifikuar Paulo Dybalan si zëvendësues të mundshëm të Neymr, nëse braziliani vendos të largo
Manchester United ka nisur bisedimet për të nënshkruar me Paulo Dybalan "Djajtë e kuq" janë lidhur prej kohësh me Dybalan, por e përditshmja italiane "Gazzetta dello Sport" raporton se tash vo
Juventus-Neymar, "zonja e vjetër" përdor Dybala në marrëveshje Mediat spanjolle raportojnë se Juventusi mund ta përdorë Paulo Dybalan në një marrëveshje shkëmbimi për yllin e Paris Sa
Bayern ofron 80 milion euro për Dybala, Juve kërkon 100 Bayern Munich ka ofruar 80 milionë euro për yllin e Juventusit, Paulo Dybalan. Sipas Corriere dello Sport, që citon e
Bayern Munich nuk ndalet, ofron 80 milion euro për Dybalan Duket se Bayern Munchen nuk heq dorë lehtë për Dybalan. Shtypi gjerman bën të ditur se kampionëte sapo shpallur të Bund
Legjenda bën për ujë të ftohtë Dybalan: Je 25 vjeç, kur do e tregosh veten Nëse i hidhet një sy koleksionit të trofeve të Paulo Dybala-s, karriera e tij duket perfekte. Tituj, kupa, dy finale në
Vjen "Ronaldo i ri"? Juventus gati të shes Dybalan për ta marrë Joao Feliks po shkëlqen kohët e fundit dhe shihet si një nga lojtarët që në të ardhmen do të bëhet ndër më të mirët në b
Juventusi çorienton Livepool-in, Dybalan për Salah plus një thes me para Juve po trazon gjithnjë e më shumë tregun e transferimeve me “Zonjën e Vjetër” e cila nuk ka ndërmend ti vendos kufi fan
U largua pa mbaruar ndeshja, Juventus merr vendimin për Dybalan Juventusi barazoi me Parmën të shtunën në mbrëmje dhe barazoi me rezultatin 3-3. Në stol ishte argjentinasi, Paulo D
Allegri lë sërish Dybalan në stol Skuadra e Juventusit do të luajë në këtë fundjavë përballë Genoas ku lajmi kryesorë është lënia jashtë 11-es titullare t
Presidenti e cilëson Dybalan xhuxh Paulo Dybala njihet si një ndër lojtarët që do të dominojë të ardhmen e futbollit botëror. Por ka shumë edhe nga ata të
Pirlo "thumbon" keq Dybalan: Nuk po punon Legjenda e Juventus, Andre Pirlo në një intervistë për "TuttoSport" ka gjetur rastin të komentojë lojtarët aktual të Juv
Bukuroshja italiane mund të "tradhtojë" Dybalan me Ronaldon Juventusi padyshim që është një nga klubet më të mirë në botë dhe së fundmi me blerjen e bujshme të Cristiano Ronaldos,
Bayern Munich 100 milionë euro për Paulo Dybalan Bayern Munich është e gatshme të ofroj 100 milionë euro për talentin e Juventusit Paulo Dybala. Ai ka luftuar me vend
Plas tek Juventus, lojtarët me në krye Dybalan rebelohen kundër Allegrit Tek Juventusit me sa duket, humbja me Napolin ka bërë që të sjellë pakënaqësi jo vetëm te tifozët, por edhe te vetë lojt