999 rezultate për

dwayne

Aktori i preferuar i shqiptarëve tregon kur vuante nga depresioni: Vetëm qaja Aktori i njohur Dwayne Rock rrëfeu para pak kohësh çastin më të dhimbshëm të jetës së tij, momentin kur e ëma tentoi të
Dwayne ''The Rock'' Johnson do të kandidojë si president?! Dwayne Johnson pas suksesit të tij në sportin e wrestling, arriti majat edhe në Hollywood si aktor. Dwayne 'the Rock
Ronaldo dhe "The Rock" ndeshen në Wrestling për Irinën (VIDEO) Ndarja mes Cristiano Ronaldos dhe Irina Shayk vazhdon të përbëjë lajm. Së fundmi është publikuar një video-humoristike k
Pas aktrimit, Irina Shayk një divë në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Bukuroshja ruse Irina Shayk është rikthyer në turin e promovimit të filmit “Hercules”, këtë herë në Berlin. 28 vjeçarja
Rihanna tani edhe aktore “The Fast And the Furious” është filmi ku do të luaj këngëtarja e famshme Rihanna. Ajo tashmë pas famës së madhe në muzi