999 rezultate për

dushku

Rrëfehet i burgosuri, a po i vret "Mafia e Burgjeve" shqiptarët në Greqi? Shtypi grek e etiketon “Mafia e Burgjeve” atë që po ndodh në Greqi me të burgosurit shqiptarë. Në muajt e parë të këtij
Miku i Alket Rizait, thirrje Klodian Lekocajt: Mos bëj armiq Pak kohë më par, mediat lokale greke kanë publikuar disa pamje të pazakonta të shqiptarëve në burgun e Koridhalosit. Vid
Eliza Dushku, shtatzënë për herë të parë Eliza Dushku dhe bashkëshorti i saj Peter Palandjian janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Vetë Eliza ka konfirm
Fitoi $9.5 milion, aktorja shqiptare flet për ngacmimin seksual Pak ditë më parë, Eliza Dushku fitoi rreth $9.5 milion nga rrjeti televiziv CBS. Kjo për shkak se Dushku u ankua për nga
Eliza Dushku merr 9.5 mln dollarë pas akuzave për ngacmim seksual Eliza Dushku u dëmshpërblye me 9.5 milionë dollarë nga kanali CBS, nëpërmjet një ujdie të bërë jashtë dijenisë së publik
Aktorja shqiptare fiton gjyqin për ngacmim seksual, dëmshpërblehet me 9.5 milion dollarë Aktorja e njohur shqiptare Eliza Dushku ka përfituar 9.5 milionë dollarë nga rrjeti televiziv amerikan CBS, pasi ajo aku
Braktisi muzikën, Eliza Dushku tregon arsyen e fortë Elisa Hoxha, dikur këngëtare shumë e pëlqyer, hoqi dorë nga kënga, ndërsa sot është një arktitetke tejet e suksesshme.
Aktorja e famshme shqiptare martohet me të dashurin më 4 fëmijë (VIDEO) Pas thuajse një viti fejesë, aktorja shqiptare me famë botërore Eliza Dushku është martuar me partnerin e saj Peter Pala
Fëmija që u flijua, historia e jashtëzakonshme që vjen nga Elbasani Nga MIRANDA SADIKU "Kjo madhështi lindi nga flijimi i një foshnjeje me një lende dushku në grykë. Nëna dhe babai bënë
Armë e maska në makinë, kapet mat i dënuari për vrasje Policia ka vënë në pranga një 42 vjeçar pranë rrugës së Elbasanit i cili akuzohet për prodhim dhe shitje të armëve lufta
Grekët zbulojnë mikun e Alket Rizait, gati për t'u arrastisur nga burgu (FOTO LAJM) Shqiptari Fabio Dushku ishte i arrestuar në Greqi me akuzën e pjesëmarrjes në një organizatë terroriste, por kjo nuk e k
Shqiptari planifikonte arratisjen nga burgu grek, do të merrte pengje Policia greke ka bastisur qelinë e shqiptarit Ledio Dushku në burgun grek. Mediat greke shkruajnë se shqiptari kisht
Arnold Schwarzenegger i del në krah Eliza Dushkut për abuzimin seksual: Jam krenar! Aktori i njohur Arnold Schëarzenegger ka reaguar publikisht pasi Eliza Dushku denoncoi se është përdhunuar në moshën 12-
Eliza rrëfeu abuzimin seksual në moshën 12 vjeçare, flet e përlotur nëna e aktores Statusi i Eliza Dushkut, ku rrëfen se në moshën 12-vjeçare është abuzuar seksualisht nga një 36-vjeçar, tronditi opinion
E RËNDË/ Eliza Dushku është abuzuar seksualisht në Hollywood që 12 vjeç Aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, me anë të një postimi në “Facebook” ka rrëfyer një nga momentet më të vësht
Rekord, si u hëngrën 30 000 gjela brenda një nate Gjelat “firmato” të Baldushkut, mbi 30 mijë të shitur gjatë festave Gjelat “firmato” kanë dominuar tryezën e familjev
Tentoi të vriste me eksploziv, zbulohet e shkuara kriminale e 41-vjeçarit Ditën e sotme policia ka arrestuar Eduart Dushkun 41 vjeçarin me banim në Tiranë, i cili ishte dënuar më parë për veprën
Sherri për pronën në Sauk, 10 vetë përleshen me shkopinj bejsbolli Policia ka shpallur në kërkim 5 persona, kushërinj të cilët kanë plagosur 5 anëtarë të një familje në Sauk të Tiranës.
Eliza Dushku kthim pas në kohë, kështu dukej vite më parë (FOTO LAJM) Ajo është një nga aktoret me famë ndërkombëtare cila e ka pranuar gjithnjë hapur dhe me krenari origjinën shqiptare.
Eliza Dushku godet në shenjë, miliarderi amerikan sapo i propozoi për martesë Aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, pak minuta më parë ka postuar një foto në Instagramin e saj, përmes së cilë