999 rezultate për

dushi

Nuk do ta njihni, Adrola Dushi shfaqet më joshëse se kurrë në setin e fundit (FOTO LAJM) Adrola Dushi është një ndër modelet më të dashura për publikun shqiptar. Bukuroshja 27-vjeçare është shumë aktive në
Shumë thjështë, si t'i bëni flokët me onde pa i dëmtuar (VIDEO) Si fillim, mos harroni të: - Përdorni balsam për flokët Përveç butësisë që i jep flokut dhe faktit që jua lehtëson
Shprehin hapur dashurinë? Po tani ç'të mendojmë për Adrola Dushin dhe Capital T (FOTO LAJM) Një selfie e tyre bëri lëmsh dynjanë. Adrola Dushi dhe Capital T pozuan së bashku dhe menjëherë filluan zërat se dysh
U përfolën për ndarje, Fero publikon videon intime nga dushi me Arbenitën (VIDEO) Fero dhe Arbenita janë një ndër çiftet të cilët përfliten më shpesh për krizat në lidhjen e tyre, kjo pasi ata "provokoj
Drejt martesës me deputetin kosovar? Reagon për herë të parë Adrola Dushi (FOTO LAJM) Një foto e Adrola Dushit me Capital T bëri bujë sot në rrjetet sociale, pasi dyshja dukeshin shumë të afërt me njëri-tje
Rrjeti kaq deshi, Capital T dhe Adrola Dushi pozojnë së bashku (FOTO LAJM) Ai i preferuari i vajzave shqiptare dhe ajo e preferuara e djemve, nuk kishte si të mos bëntë bujë një foto e tyre së ba
Vera e nxehtë, sa herë në ditë duhet të bëjmë dush Temperaturat e larta të verës i bëjnë këto ditë edhe më të nxehta, prandaj sugjerimi i parë që rekomandohet është dushi.
Foto nga dushi me rroba banjo, Alesia Bami ngre temperaturat (FOTO LAJM) Alesia Bami dihet tashmë që është një ndër vajzat e ekranit më të përfolura në mediat rozë. Ajo e ka arritur këtë her
Bieta e nxorri zbuluar, Alban Dudushi lë Top Channel pas 20 vitesh? (VIDEO) Prezantuesi Alban Dudushi ka 20 vite punë në televizionin e “Top Channel”. Mirëpo së fundmi rrjeti po zien nga lajmet se
Dasmë në horizont? Adrola Dushi gati t'i thotë "Po" politikanit kosovar (FOTO LAJM) Adrola Dushi është padyshim një nga modelet më të njohura shqiptare, që gjithmonë fiton vëmendjen e publikut. Prej ko
I organizuan ditëlindjen surprizë, Adrola Dushi ndan pamjet nga festa e "çmendur" (FOTO LAJM) Me momentet më të bukura nga ditëlindja, Adrola Dushi ka vendosur t’i dedikojë disa fjalë shoqes së saj të ngushtë, Kris
Pas ikjes së Sokol Sadushit, hapet gara për drejtorin e ri të shkollës së Magjistraturës Shkolla e Magjistraturës hap garën për drejtues të institucionit. Këshilli Drejtues i shkollës që prodhon gjyqtarët dhe
Në ditën e lindjes, Adrola Dushi i thur fjalët më të ngrohta Xhesika Berberit (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Xhesika Berberi feston sot ditëlindjen. Ajo mbush 29-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk kanë mungu
Në emër të miqësisë, Adrola Dushi dhe Kristina Baki gdhendin në trup të njëjtin tatuazh (FOTO LAJM) Adrola Dushi dhe Kristina Baki përveçse janë dy modele shumë të sukseshme dhe të bukura, gezojnë një shoqëri të rrallë m
Adrola Dushi: Babi më ka thënë edhe 10 burra të marrësh nuk të vi më në dasëm (FOTO LAJM) E ftuar në emisionin “Pop Culture” me Dojna Memën, bukuroshja Adrola Dushi ka folur pa dorashka për jetën e saj personal
Adrola Dushi tregon zhgënjimin e prindërve kur u divorcua: Babai s'më vjen më në dasëm "Më ka thënë babi: Edhe 10 burra po more unë nuk të vij më në dasmë!" Adrola Dushi është një prej modeleve më të suks
Më joshëse se asnjëherë, pozat e fundit të Adrola Dushit me bikini janë yll (FOTO LAJM) Adrola Dushi ëshhtë një ndër modelet më të kërkuara të momentit. Bukuria dhe thjeshtësia e saj, kanë tërhequr gjithmonë
Kejvina Kthella i "rrëmben" të dashurin Adrola Dushit? (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka suprizuar sëfundmi me një foto të publikuar në rrjetet sociale krah një mashkulli mjaft të njohur.
Mbrojti Teatrin por nuk u prit mirë, reagon ashpër Adrola Dushi (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Adrola Dushi reagoi dje në lidhje me shembjen e Teatrit Kombëtar duke publikuar poezinë e të madhit At
Chiellini: Me Sarrin mund të flasësh vetëm para dushit, përndryshe kundërmon erë duhani Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini, ka folur për pasionin që ka trajneri Maurizio Sarri, për duhanin. Ai ka tregu