999 rezultate për

duro

Duro: Fillimisht kishim vështirësi, por më pas krijuam rastet tona Një muaj i zi për Flamurtarin, që fitoren e fundit e shënon pikërisht më 18 Shkurt ndaj Lushnjës, teksa sot humbën edhe
Gaz Paja s’duron dot më: Drejtuesit e “Portokalli” bëjnë favore sipas tekave Aktori i njohur i humorit, Gazmend Paja, është shumë i njohur për rolet në "Portokalli". Por i ftuan nw emisionin "Lart
Duro nuk e ka harruar Partizanin e tij: Kam akoma miq, por duhet t'i mposht Për trajnerin e vlonjatëve, Shpëtim Duro, sfidat me Partizanin janë vërtetë të veçanta për shkak të të shkuarës së tij n
Arian Çani nuk duron dot më, merr vendimin e papritur (FOTO LAJM) Gazetari dhe drejtuesi i emisionit "Zonë e Lirë" në Tv Klan, Arian Cani është bërë më në fund pjesë e rrjetit social Ins
Duro: U kërkoj ndjesë tifozëve për rezultatet, skuadra do ngrihet Prej 3 ndeshjesh pa asnjë pikë, i goditur nga një situatë emergjence mungesash për shkak dëmtimesh dhe kartonash, Flamur
Duro kontenston ashpër ndaj arbitrit: Ai "vrau" ndeshjen Trajneri i Flamurtarit, Shpëtim Duro u shfaq tejet i zhgënjyer për vendimet e arbitrit, që sipas tij e vendosën fatin e
Duro vlerëson Laçin, por pavarësisht momentit të keq kërkon fitoren Flamurtari këtë fundjavë do të ketë përballjen me Laçin, ndaj të cilit për më tepër nuk arrin të fitojë prej katër ndesh
Ankohet Duro: Kishim shumë mungesa Trajneri i Flamurtarit, Shpëtim Duro në përfundim të ndeshjes ka thënë se ka pasur shumë mungesa për sot ndaj Vllaznisë.
LDK nuk e duron dot Haradinajn në pushtet, bën thirrje për rrëzimin e tij Lidhja Demokratike e Kosovës i ka paralajmëruar subjektet tjera politike se ajo është e gatshme për t’u futur në garën e
Duro: Kundërshtari fitoi nga mungesat që patëm në ekip Trajneri i Flamurtarit, Shpëtim Duro u shpreh mjaft i mërzitur për humbjen e pësuar sot në shtëpi, ndaj Luftëtarit, ndër
Duro: Nuk arritëm të shfrytëzonim mundësitë që na u krijuan Trajneri i Flamurtarit, Shpëtim Duro thotë se ndeshja ishte e vështirë, dhe nuk arritën të shfyrtëzonin mudësitë që u kr
Mendonim se Rita dhe Dua nuk e duronin dot njëra-tjetrën, ndodh e papritura (FOTO LAJM) Të dyja janë shumë të famshme në botë si këngëtare dhe Dua Lipa me Rita Orën. Dhe padyshim që mbrëmjen e djeshme në Brit
Flamurtari i rikthehet fitores në kampionat, mposht Lushnjën në Vlorë (VIDEO) Flamurtari ka mundur Lushnjën me rezultatin 2-0, në sfidën e vlefshme për javën e 20-të të Kategorisë Superiore. Vendasi
Pezullimi i Duros, Komisioni i Disiplinës me dy standarte Të akuzosh një arbitër si të korruptuar nuk është normale, sidomos kur deklarata të tilla vijnë nga trajnerë, të cilët d
Pedagogët i përgjigjen Ramës me grevë: S'do durojmë talljen tënde Pas takimit të përbashkët me kryeministrin Edi Rama ku u kritikuan në sy duke u quajtur "vrima e fundit e kavallit" peda
I quajti kamikazë, Komisioni Disiplinor gjobit Duron Ditën e sotme, FSHF ka publikuar vendimet e Komisionit të Disiplinës, në lidhje me parregullsitë në futbollin shqiptar j
Duro: Më erdhi keq që u ndëshkuam në momentet e fundit Shpëtim Duro në përfundim të ndeshjes u shpreh i mërzitur me golin që u shënuan në minutat e fundit të sfidë. "Ishte
Duro: Po shkojmë në Korçë për të marrë maksimumin në këtë ndeshje Sfida më e rëndësishme e kësaj jave në Superligën Shqiptare pritet të jetë ajo midis Skënderbeut dhe Flamurtarit. Vlonja
Duro premton spektakël me Skënderbeum, por nuk e vendos kampionatin Me Skënderbeun kryesues që ka 8 pikë avantazh nga Flamurtari, përballja e kësaj të premte pritet të vendosë nëse korçarë
Pacult vetëmbrohet: Nuk vodhëm, kontrolluam lojën Peter Pacult drejtoi për herë të parë në ‘Zeqir Ymeri’, por nuk arriti të kënaqë tifozët, me marrjen e 3 pikëve përballë