999 rezultate për

durmishajn

Braktisti Shqipërinë, grekët tradhtojnë Durmishajn U transferua me shumë bujë tek Olympiakos dhe duket se kjo ishte një nga arsyet pse e joshën Fiorin Durmishajn që të zgj
Refuzoi Shqipërinë, Greqia lë jashtë listës Durmishajn Zgjedhja e Durmishajt për të përfaqësuar kombëtaren greke dhe jo atë shqiptare ishte lajmi që ka bërë më shumë bujë.