999 rezultate për

duraj

Skandal me tenderët tek Posta Shqiptare, kapen shkelje flagrante Dy muajt e parë të këtij viti duket të jenë periudha me fluksin më të madh të punës për zyrën juridike të Postës Shqipta
PS i merr LSI-së edhe Postën Shqiptare, emërohet drejtori i ri Drejtori i ri i Postës Shqiptare do të jetë Laert Duraj. Emërimi i tij është bërë sot. Duraj ka qenë kandidat i PS-së
Nuk vriten vetëm në veri: Në këtë fshat të jugut nuk t'a falin gjakun as për dekada (VIDEO) Fshati Kalei në zonat e thella të Mallakastrës është tashmë thuajse fantazmë, sepse është braktisur masivisht, por nuk k
E torturuan dhe i thyen kockat, zbardhet vrasja bujshme në Ballsh Është zbardhur vrasja e teknologut të Naftës në Ballsh ku u gjet i pajetë në pyllin e fshatit Kalenjë. Pas një sërë
Zbardhet krimi makabër, ja pse donin ta zhduknin teknologun e Ballshit Punonjësi i uzinës së naftës në Ballsh u masakrua dhe më pas iu vu flaka. Krimi makabër u zbardh nga ekspertiza mjekolig
Gjendet i vdekur në pyllin e fshatit Kalenjë teknologu i rafinerisë së naftës Një 57-vjeçar i shpallur i zhdukur 2 jave më parë nga policia, është gjendur i vdekur në pyll. Të njëjtat burime shtojnë
Nëna e nxënësit të dhunuar "fal": Mësuesja të kthehet në punë Komuniteti i prindërve të fëmijëve në shkollën 9­vjeçare "Gjon Ndoci" në Bushat të Shkodrës, mendon se nëse nuk mëson d