999 rezultate për

duplex

Gjyqtarja Marsela Balili probleme me pasurinë, nuk justifikon dot apartamentin duplex Problemet me justifikimet e pasurisë, është një nga faktorët kryesorë që ka "rrëzuar" shumë gjyqtarë teksa vettingu bën
Sapo zbuluam nga rrjedh humori i Egit të "Duplex", e ëma i jep leksione (VIDEO) Eglein Laknori është një ndër aktorëve komik me humorin më të spikatur, i cili dallon nga të tjerët. Egi guxon me ves
Jo "Duplex", zbulohen emra dhe detaje të reja rreth emisionit të Marina Vjollcës (FOTO LAJM) Pas një shkëputjeje gati 2-vjeçare nga ekrani, Marina Vjollca po përgatitet më në fund për rikthimin e saj në televizion
Pas përfundimit të “BE Caffee”, ja ku do e shohim Olsi Bylykun sezonin e ri (FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv do të nisë në muajin shtator dhe që tani janë zbuluar ndryshimet e para. Deri më tani është thë
“Duplex-i” me mungesa, zbuloni dy aktorët që u larguan papritur nga programi Tashmë jemi mësuar me programi i humorit “Duplex”, ku aktorët me skeçet e batutat e realizuara pa skenar na dhurojnë të
Rasheli shkon sërish në Klan? Rashel Kolaneci ka njoftuar përmes një postimi në Instatsory se ku do e shohim nga e shtuna. Bëhet fjalë për emisionin “
Jo vetëm aktor, ky është pozicioni i ri i Jul Dedës në Klan Julian Deda ishte vetëm një nga aktorët që vendosi të zhvendosej nga “Vizion Plus” në “TV Klan” për të vijuar me një tje
Albano Bogdo sërish në pranga, del videoja nga burgu (VIDEO) Aktori i humorit Albano Bogdo është bërë shumë i njohur për publikun që pas daljes së tij në spektaklin “Apartamentin 2x