999 rezultate për

duma

Grida Duma sulmon Ramën pas dështimit më negociatat: Të nisin me urgjencë protestat! "Qeveria sot nuk ka legjitimitet as brenda vendit dhe as jashtë!" Ish-deputetja demokrate Grida Duma bën thirrje për
Jo vetëm politikanë, të gjithë në radhë për Grida Dumën (FOTO LAJM) Krahas politikës Grida Duma ka edhe një tjetër pasion, të cilin së fundmi e ka konkretizuar. Bëhet fjalë për një libër,
Fëmijët në Siri, Gruaja: Vajza më kërkoi ndihmë, janë në rrezik Më 27 janar kalojnë plot 6 vite dhe Mide Dumani është ende në pritje të kthimit nga Siria të dy fëmijëve të saj, Evës dh
Grida Duma tregon çfarë do të ndodh me Ramën nëse nuk hapen negociatat Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, ka deklaruar se nëse Këshilli Evropian i thotë “JO” hapjes së negociata
Grida Duma për negociatat: Ka shkruan thika në palcë Ish-deputetja e Partisë Demorkatike, Grida Duma, ka folur sot rreth procesit të integrimit të Shqipërisë në BE. Sipas
Gazetari e thotë troç: Basha të hap krahun! Grida Duma të bëhet kryeministre Ndërkohë që po diskutohet mbi zgjedhjet e suksesshme në Kosovë, sytë janë kthyer sërish nga politika në Shqipëri e cila
Grida Duma kritikon Bashën: Albin Kurti i ka fjalët e vërteta ndërsa kryetari... Kryefjala e mediave në Shqipëri dhe Kosovë janë zgjedhjet e zhvilluara së fundmi në Kosovë. Duke diskutuar në lidhje
Pas Salianjit përgjigjet Grida Duma: A duhen të rikthehen të larguarit në PD? Gjatë një interviste për ABC News, Duma deklaron se Partia Demokratike mund të vijë në pushtet përmes një procesi të koo
Duma: Të pranojmë firot, duhet demokratizim i partisë Deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma, e ftuar në emisionin "Tempora" tha se partia duhet të hapet, të demokratizoh
Grida Duma flet për adoleshëncën e saj, ka qenë goca e famshme e shkollës apo e tërhequr Anëtarja e Kryesisë së PD-së, Grida Duma, është kthyer pas në kohë, ndërsa ka treguar momente nga adoleshenca e saj dhe
Befason Duma: Komisioni i Venecias nuk vjen në Tiranë për Metën sh-deputetja e PD, Grida Duma ka folur dhe për ‘zbarkimin’ e delegacionit të Komisionit të Venecias ditën e nesërme në T
Grida Duma "plas bombën": Ka përgjime të tjera, maja e ajsbergut nuk ka mbaruar Partia Demokratike do të publikojë materiale që tregojnë se zyrtarë të mazhorancës janë të përfshirë në ngjarje kriminal
Altin Dumani, i pari në listë për SPAK Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka vendosur sot konfirmimin në detyrë të Altin Dumanit, duke u renditur kështu i pari
Doli kundër Bashës, Grida Duma paralajmëron Ristanin Ish-deputetja demokrate, Grida Duma, i është përgjigjur ish-Sekretarit të Përgjithshëm të PD, Arben Ristani, i cili një
Plot sharm Grida Duma shfaqet te Teatri: Duhet mbrojtur si një pjesë e vetes! Ish-deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma i është bashkuar kolegëve të saj në mbrojtje të kauzës së teatrit kombëta
Duma në 3 vjetorin e Reformës në Drejtësi: Nëse do funksiononte do të kishim zyrtarë të lartë në burg Ish-deputetja demokrate, Grida Duma e ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora komenton 3 vjetorin e Reformës në Drejtësi.
Krah princit dhe princeshës së Shqipërisë, si shkëlqeu Grida Duma (FOTO LAJM) Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma ka postuar disa foto nga festivali "Vox baroque", i cili u mbajt ditën e djeshme ku ar
Befason Grida Duma, si duket me look-un e ri (FOTO LAJM) Grida Duma është një nga femrat më të bukura të politikës shqiptare dhe më gjerë. Ish-deputetja e partisë demokratike
Duma: Ndërkombëtarët janë kundër Ramës, i kanë dhënë të drejtë PD-së Ish-deputetja e PD, Grida Duma deklaroi në studion e ‘Open” në Top Channel se ndërkombëtarët janë kundër Edi Ramës dhe i
Grida: Shqipëria është në një trajektore shumë të rrezikshme Anëtarja e Kryesisë së Partisë Demokratike, Grida Duma e pyetur se çfarë po ndodh aktualisht në vend, thotë se pa dyshim