999 rezultate për

dulla

Vjen propozimi i parë për emrin e stadiumit të ri të Kombëtares së Kosovës Pas prezantimit të projektit për stadiumin nacional të Kosovës, ka ardhur edhe propozimi i parë, për emrin e tij. Buj
Gruaja e aksidentuar zgjohet pas 28 vitesh nga koma Një grua ka rifituar vetëdijen e plotë pas 28 vitesh në një gjendje kome. Munira Abdulla pësoi një dëmtim të rëndë të
Si mashtroi shqiptari pa shkollë të mesme duke thënë se punon në Facebook Leonard Abdullahu nga Gjilani ka arritur që për pak orë ta mashtrojë Klan Kosovën, por jo vetëm. Një kronikë e titull
LDK nuk guxon të protestojë me qytetarët kundër Thaçit LDK nuk e ka plan ta mbështes protestën e Vetëvendosjes kundër Presidentit Hashim Thaçi, edhe pse me fjalë dalin kundër
Avdullah Hoti e ka seriozisht: Qeverisim Kosovën për dy mandate Kryetari i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti thotë se partia e tij është renditur e para në disa sondazhe të b
Mjerë Rugova kë ka lenë prapa Analisti politik, Haki Abazi përmes një postimi në facebook, ka shkruar se deklaratat e djeshme të Kadri Veselit ndaj Av
Veseli: Kurrë nuk do të ketë në Kosovë kushtëzime nga Lista Serbe Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka bërë të ditur se seanca e jashtëzakonshme do të vazhdojë nesër në ora 1
Njeriu i afërt i familjes Rugova: Hoti është vetëm për karrierë në parti Pjesëmarrja e deputetes së LDK-së, Teuta Rugova në seancën e thirrur nga partitë e pozitës për krijimin e ekipit negocia
Hoti vazhdon t'ja thyejë zemrën Hashim Thaçit Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti, pret që deklarata e kancelares gjermane, Angela Merkel, t’i ndalë z
Thaçi gjen kohë për shaka: Avdullah Hoti le të jetë kryenegociator Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka dalë edhe sot para mediave. Ai është marrë edhe me LDK-në duke thënë se propozon Av
Ronaldo në top listën e shënuesve, Messi nuk është askund Ronaldo është renditur në vendin e dytë sa i përket golashënuesve më të mirë në histori me Kombëtare. Cristiano Ronal
Edhe Hoti i bindet Hashim Thaçit Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti, ka arsyetuar qëndrimet e nënkryetarëve të partisë, të cilët nuk e k
Ish-pjestari i UÇK-së: Në Tiranë u trajnuam për të vënë bomba me telekomandë (VIDEO) Ish-pjestari i UÇK-së, Artan Avdullahu ka nxjerrë nëpërmjet një rrëfimi detaje të reja ndër të cilat, faktin se një grup
Shtohet lista e gjigantëve europian që dëshirojnë Hysajn Sipas Alfredo Pedulla të Sportitalia, Elseid Hysaj me klauzolën e tij prej 50 milionë eurove është vënë në radarët e Che
UEFA zbulon listën e arbitrave për në Botëror, shokon duke mos marrë asnjë anglez FIFA përcakton listën përfundimtare të 36 arbitrave që do të drejtojnë 64 ndeshjet e fazës finale të kampionatit të ardh
Hoti kërkon dorëheqjen e Haradinajt, ka nxitur dhunë për demarkacionin Shefi i Grupit Parlamentar i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti ka thënë gjatë seancës së Kuvendit se do ta m
Avdullah Hoti tregon qëndrimin e LDK-së për demarkacionin Shefi i grupit parlamentar të LDK-së Avdullah Hoti, në konferencë para gazetarëve ka shpjeguar se mbledhja e Kryesisë së
Demaliaj replikon me Avdullah Hotin, i përmend të pamet Deputeti i AAK-së, Shkumbin Demaliaj, ka reaguar ndaj konferencës së LDK’së, ku shefi i Grupit Parlamentar të kësaj part
Avdullah Hoti lëshon vrer ndaj qeverisë, ia numëron të zezat Shefi i Grupit të LDK’së, Avdullah Hoti, ka thënë se degradimi që kjo Qeveri ia ka bërë vendit për një kohë kaq të shku
Avdullah Hoti dhe Ismajl Kurteshi do të rrëzojnë Ramush Haradinajn me protesta Qeveria PDK-AAK-NISMA-AKR dhe Lista serbe, shumë shpejt mund të përballet me protesta nga opozita. Dy partitë opozita