999 rezultate për

dukesha

Pak ditë para lindjes, si duket Meghan (FOTO LAJM) Nga të gjithë pjesëtarët e familjes mbretërore, Meghan Markle njihet si ajo që nuk heq dorë kurrë nga puna. Madje, përgj
"Sherr në pallatin e Londrës! Dukeshat kapen prej flokësh" (FOTO LAJM) Që prej momentin kur Meghan Markle dhe Princi Harry bën publike lidhjen e tyre, është folur shpesh që situata nuk është
Miliona dollar që Meghan të rikthehet në serial, çfarë vendosi dukesha Ditët e fundit në mediat britanike ka qarkulluar lajmi se me shumë mundësi Meghan Markle do t’i rikthehej aktrimit. B
Meghanit nuk i dridhet qerpiku, thyen protokollin edhe për festa Dita e sotme shënon festën e Krishlindjeve dhe kudo në botë mbahen mesha për të festuar lindjen e Krishtit. Por cfarë
Motra e Meghan përgatiti një surprizë të errët fiks për muajin kur lind Dukesha U bë pak kohë që bota nuk dëgjon të flitet për Samantha Markle a.k.a gjysmë-motra e Meghan-it, por nëse mendoni se ndosh
Dukesha e Gjermanisë kopjon hapur Meghan Markle Që fustani i Meghan u pëlqye nga të gjithë nuk mund ta themi, por që kritika e votoi maksimalisht, kjo ishte e qartë.
Tronditen fansat/ Meghan, Harry dhe Kate të plakur do të duken kështu Një program teknologjik ka zbuluar se si do të duken Princi Harry, dukesha e Cambridge dhe Dukesha e Susexx kur të jenë
Me kap nëse mundesh! Dukesha Kate zbavitet me fëmijët e saj (FOTO LAJM) Dikur Princesha Diana fitoi zemrën e turmës kur ajo mori pjesë në sportin e djalit të saj në 1989. Por duket se Dukes
Meghan Markle guxon edhe njëherë, thyen rregullat mbretërore Meghan dhe Harry sapo janë kthyer nga muaji i tyre i mjaltit, për të bërë daljen e parë publike pas këtyre pushimeve.
Rregulla strikte në familjen mbretërore, Harry dhe Meghan duhet të bëjnë një djalë Familja mbretërore britanike ka ndryshuar rregullat dhe Duka e Dukesha e Sussex-it, Harry dhe Meghan, duhet të kenë një
Dikur disa bizhuteri modeste sot quhet Dukesha e Diamanteve (FOTO LAJM) Aktorja amerikane Meghan Markle është martuar me Princ Harry-n dhe tashmë ajo ka marrë titullin Dukeshë. Para martesë
Kur Princesha ngec në trafik! (FOTO LAJM) Ajo mund të jetë e martuar me Mbretin e ardhshëm të Anglisë, por ekzistojnë disa realitete fatkeqe të jetës moderne që e
Kate Middleton nuk e vendosi unazën për një arsye me rëndësi Veç palltos së saj të kuqe, dalluam se Kate Middleton u shfaq si rrallë herë pa unazën e fejesës gjatë një vizite në spi
Dukesha Kate sapo “zbuloi” gjininë e fëmijës së tretë Dukesha Kate Middelton është në muajin e pestë të shtatzënisë. Kësaj radhe ajo është treguar shumë e fshehtë përsa i për
Dukesha e Cambridge feston ditëlindjen Kate Middleton, dukesha e Cambridge, sot kremton ditëlindjen e saj të 36-të. E lindur si Catherine Elizabeth Middleto
Emily Ratajkowski: Kur isha 12 vjeç, dukesha si 21 (FOTO LAJM) Emily Ratajkowski është një nga femrat më të pëlqyera në planet dhe ndryshe nga herët e tjera, ka pozuar e veshur për re
Gëzuar Krishtlindjet nga familja e William Familja mbretërore britanike ka postuar në profilet në Twitter edhe kartolinat për festat e fundvitit. Princi William
Duka dhe dukesha e Kembrixhit "thyejnë" rregullat mbretërore, prekje në publik (FOTO LAJM) Duka dhe dukeshja e Kembrixhit kurrë nuk janë parë duke mbajtur duart në publik duke qenë se e mbajnë shumë private mard
Jo një por dy, Kate është shtatzënë me binjakë? Një nga femrat më të pëlqyera në botë, Kate Middleton mund të jetë duke pritur binjakë, kështu po flitet. Dukesha e C
20 vite pa Dianën, përkujtohet “mbretëresha e zemrave” (FOTO LAJM) Si sot, 20 vite më parë e gjithë bota do të tronditej nga aksidenti tragjik që i mori jetën në moshën 36-vjeçare princes