999 rezultate për

dukagjin

"The Sun" rendit Dukagjin Lipën ndër baballarët më joshës të VIP-ave (FOTO LAJM) Babai i Duas, Dukagjin Lipa së fundmi ka marrë vëmendjen e prestigjiozes britanike “The Sun”. Në një artikull kushtuar b
RENEA dhe FNSH "zbarkojnë" në Dukagjin, çfarë u zbulua Efektivë të shumtë policie si dhe forca të RENEA-s dhe FNSH kanë zhvilluar një operacion kundër kultivimit të lëndëve na
Mori peng dy vëllezërit në Dukagjin, kapet i shumëkërkuari Policia e Shkodrës ka arrestuar një person me rrezikshmëri të lartë. Në pranga ka rënë shtetasi Françesk Vala 26 vjeç nd
Në kohën kur zhvillohej ndeshja Vushtrria-Dukagjini, pas portave kërcet boksi Vushtrria ka bërë mrekulli, pasi në sekondën e fundit barazoi rezultatin ndaj Dukagjinit, në ndeshjen e sotme të Superli
Përfshihet nga flakët fugoni i linjës Shkodër-Dukagjin Fugoni i linjës Shkodër-Dukagjin është përfshirë nga flakët. Mjeti, i cili përdorej për transport udhëtarësh nga Shko
Ra në greminë në Dukagjin, efektivi i RENEA-s po bënte ngjitje Një efektiv i RENEA-s ka rënë ditën e sotme në greminë, në Dukagjin. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pak kohë më parë
Haradinaj: Autostrada e Dukagjinit do ndërtohet Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, ka folur për disa çështjet aktuale të krijuara pas zgjedhjeve parlamentare.
Detaje nga vrasja në Dukagjin, Gjergj Krygja mori 4 plagë gjatë ekzekutimit Ditën e sotme në Shkodër ka ndodhur një ekzekutim në derën e shtëpisë të 43-vjeçarit Gjergj Krygja. Mësohet se autorë
Ekzekutohet një person në Shkodër Një ngjarje rëndë ka ndodfhur pak më parë në Shkodër. Një person ka mbetur i vdekur pas të shtënave me armë. Ngjarja
"Të vrasin natën e të qajnë ditën", si e eliminoi djali i xhaxhait 55 vjeçarin në Dukagjin Ditën e djeshme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dukagjin ku si pasojë mbeti i vrarë 55 vjeçari Lazër Arraj. Mësohe
Dua tregon dhuratën e ditëlindjes nga Anwar, vajza: Do ngeleni pa fjalë (FOTO & VIDEO) Këngëtarja me famë boërore Dua Lipa, sot feston ditëlindjen e saj të 24-t. Tashmë, në një lidhje zyrtare me Anwar Ha
Momenti ku Ledri Vula i shpreh dashurinë Dua Lipës në "Sunny Hill" (VIDEO) Ledri Vula dhe Dua Lipa janë këngëtarët më të preferuar në Shqipëri dhe jashtë saj, të cilët kanë korrur një sukses shum
Haradinaj kënaqet me verë dhe birrë në malet e Dukagjinit (FOTO LAJM) Ende nuk është vendosur asnjë gur në mes të Kosovës dhe Malit të Zi. Madje, kjo çështje, sipas kryeministrit Ramush Hara
Sot organizohet Epopeja e Dukagjinit Sot bëhen 21 vjet të rezistencës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Gllogjan të Decanit. Në mëngjesin e 24 marsit t
Dua Lipa i bën surprizën e veçantë te atit për ditëlindje (FOTO LAJM) Ditën e sotme, babai i këngëtares shqiptare, Dua Lipës, Dukagjin Lipa feston 50-vjetorin e lindjes. Sigurisht që mnu
Ndërroi jetë komandanti nga Dukagjini Ka ndërruar jetë njëri prej komandantëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nga rajoni i Dukagjinit. Bëhet fjalë për H
Masakra e Urës Vajgurore, ku dukagjinasit dhe bandat politike luftuan dhe lanë 6 të vrarë Policia publikoi sot listën e personave më të kërkuar në Berat ku spikat Musa Protoduari, i cili është dënuar për krijim
Ultimatum i veteranëve të Dukagjinit: Prokuroria të kërkojë falje Dega e Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së në Dukagjin, së bashku me të gjithë luftëtarët që përkrahën protest
Kur u fuqizuan Bajrajt dhe si i forcoi droga e Dukagjinit I ftuar në Real Story të Sokol Ballës, ministri i Rendit Fatmir Xhafaj tha se grupimi i kriminal “Bajraj”, daton shumë h
Haradinaj: 60 mijë luftëtarë janë në Dukagjin, unë i armatosa (VIDEO) Kryeministri i vendit është pyetur për listat e veteranëve. Në një emision televiziv, ai ka folur edhe për zonën e Du