999 rezultate për

duka

Duka: Gjyqtarët që gabojnë me dashje, do të përjashtohen (VIDEO) Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, nga Elbasani ka folur për gjyqtarët në tërësi dhe problematikën e arbitrave shqiptarë
Avokatja bën sherr LIVE me psikologen: Të pje*dh në edukatë, hajde flasim jashtë! (VIDEO) Një vajzë 18-vjeçare akuzoi pronarin e një butiku në Rr.Elbasanit se kishte tentuar ta përdhunonte brenda në furgon duke
Duka humbet në zgjedhjet e UEFA-s vetëm për 3 vota Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka nuk ka mundur që të zgjidhet në Komitetin Ekzekutiv të UEFA-s
Meta kërkoi qeveri besimi, Duka: LSI vërtetoi që kemi të drejtë Aleati i opozites, kreu i PAA, Agron Duka ka reaguar në lidhje me krizën e fundit në politikën shqiptare, atë të Ramës
Arbri, gjeniu 5 vjeçar shqiptar (VIDEO) Ai është vetëm 5 vjeç por nuk është si të gjithë fëmijët e tjerë. Aftësitë e tij jo vetëm që kalojnë, aftësitë mendore t
Duka i del në krah De Biazit: Xhaka u nxitua... Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka reaguar pas deklaratave të forta mes Taulant Xhakës dhe trajnierit të kombëtares D
Elbasani-Turbina, u trukua? Gazetari: Duka, jepi fund kësaj farse! (VIDEO) Gazetari i Neës 24, Artan Hoxha ka hedhur dyshime se ndeshja mes Elbasanit dhe Turbinës në kategorinë e parë është e tru
LAJMI I FUNDIT/ Dhunohet mjeku pediatër në Shkodër Persona akoma të paidentifikuar nga policia kanë dhunuar mjekun pediatër në Shkodër. Viktima e këtij sulmi është Skë
Abrashi feston sot ditëlindjen, e uron edhe Duka Amir Abrashi feston ditëlindjen, një ditëlindje ndoshta ndryshe për të. 27-vjetori e gjen mesfushorin në një situatë dis
Shpërthejnë “Ballistët”: Duka shporru nga kombëtarja! Nëse nuk i ndjek lajmet je i painformuar, Nëse i ndjek atëhere je keqinformuar! – Denzel Washington. Marrë shkas nga
Arbëreshët pritje madhështore për delegacionin kuqezi (FOTO LAJM) Në ditën e ndeshjes së sotme mes Italisë dhe Shqipërisë, një delegacion i drejtuar nga presidenti i FSHF, Armand Duka ka
19-vjetori i Epopesë së Dukagjinit, pa gjeneral Haradinajn Në qytetin e Deçanit u shënua 19-vjetori i Epopesë së Dukagjinit. Pikërisht në këtë zonë u shënua fillimi i luftës front
Atentati me armë zjarri në Kinostudio, ja kush është personi që mbeti i plagosur Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur, sot, rreth orës 20:20 në Kinostudio, Tiranë. Mësohet se dy shtetas ende të pa
Duka flet për De Biazin: Nuk di gjë, por nuk besoj se largohet Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, gjatë ditës së sotme ka deklaruar se ka bindjen që Xhani De Biazi nuk do të largohet
Reagon Valbona Duka: A është gati Fatmir Xhafa të përballet me drejtësinë? Prej dy ditësh dy personazhe kanë dhënë intervista në lidhje me torturat që kanë kaluar gjatë kohës që ministri i ri i B
Valbona Duka: Ju rrëfej torturat ç’njerëzore të Xhafajt, nga heqja e dhëmbëve me darë tek… Vetëm pak ditë më parë Valbona Duka denoncoi live në “Opinion” të Blendi Fevziut, Fatmir Xhafën për turtura ç'njerëzore
Valbona Duka rrëfen dhunën e ushtruar nga Fatmir Xhafaj: Më dhunoi në zyrë… (VIDEO) Valbona Duka përmes një lidhje telefonike nga Gjermania ka denoncuar në emisionin “Opinion” Fatmir Xhafën dhe Kujtim Lul
Rrëfimi i Valbona Dukës: Fatmir Xhafa më futi në zyrën e tij dhe më rrahu (VIDEO) Valbona Duka, mbrëmjen e sotme, nëpërmjet një lidhje telefonike nga Gjermania ka ndërhyrë live në emisionin “Opinion” dh
Duka-De Biasit: E mbajmë për brekësh po na çoi në Botëror Gianni De Biasi dje doli publikisht me anë të një deklarate dhënë për “Corriere Dello Sport”, në të cilën deklaroi përfu
Duka: Kombëtarja duhet të zgjohet nga dehja e "Euro 2016 " Sot po zhvillohet Asambleja e Përgjithshme e Federatës Shqiptare të Futbollit, teksa ka folur dhe presidenti Armando Duk
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.