999 rezultate për

duhej

Gattuso: Falenderoj Donnarummën, sezonin e ardhshëm do vazhdoj si trajner Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso, foli për mediat pas fitores ndaj Frosinnones në San Siro: "Do të jemi në Champions
Plas në studio, Kokëdhima thotë se janë blerë studiot: Duhej t'ju kisha nxjerrë jashtë Debat i ashper ne studio mes moderatores Sonila Meço dhe kryetarit te partisë “Zgjidhja” Koço Kokëdhima, teksa ky i fund
Gjithçka që duhet të dini për ariun që sulmon Prizrenin, a duhej dënuar me vrasje? Ka më se një muaj që ariu më i famshëm i Kosovës është bërë temë e gjerë diskutimi. Ky ari, i cili jeton në rrethinën e
Meta reagon për Dollapin, a duhej arrestuar? Teksa në tre reagimet e para gjatë zhvillimit të protestës së opozitës, presidenti Ilir Meta ka bërë thirrje për distanc
Gruaja e mashtruar: Si m'i mori paratë vëllai i Loredanës, e besova për këtë shkak Gazeta zvicerjane "20min.ch" ka zbardhur detaje nga historia e mashtrimit që çoi në arrestimin e reperes Loredana Zefi,
Robertson i "shushat" kokën Messit Andrew Robertson mund ta konsiderojë veten me fat që i shpëtoi kartonit të kuq, pasi e goditi Lionel Messin në kokë gjat
Kapiteni i Liverpool zbulon çfarë u tha Klopp pas pjesës së parë Kapiteni i Liverpool, Jordan Henderson, ka folur për "Sky Sports" në përfundim të fitores 2-0të marrë kundër Chelsea-t d
Naiggolan për Icardin: Ai e ka dëmtuar Interin Radja Nainggolan e ka kritikuar bashkëlojtarin e tij, Mauro Icardin, për mungesën në skuadrën e Icardit, duke pretenduar
Plas te Bayern, Kovac sherr me lojtarët Menjëherë pas ndeshjes së Kupës ndaj Heidenhem e fituar 5-4 nga Bavarezët, ka pasur tension në dhomat e zhveshjes mes lo
Mësoni pse shoqërueset e nuseve vishen njësoj Me gjasë u kanë ftuar të paktën njëherë si shoqërues dhëndri ose nuseje dhe porosia kryesore ka qenë veshja. Një trad
Trajneri Danimarkës: Nuk duhej ta nënvlerësonin Kosovën Age Hareide, trajneri i Danimarkës, tha para ndeshjes se për ta, ky takim miqësor, është si një stërvitje para përballje
De Vrij: Sot duhet të ruanim avantazhin, ndërsa të enjten na duhej të përmbysnim disavantazhin Pas vërshëllimës së trefishtë, Stefan de Vrij nuk ka përmbajtur entuziazmin e tij për fitoren e rëndësishme me rezultati
Plas sherri mes lojtarëve të Milanit (VIDEO) Pas zëvendësimit të Franck Kessie në minutën e 69’, në stolin e Milan ka ndodhur një rrëmujë e vogël. Mesa duket ka
Duka: Policia do të rikthehet, duhej të takoheshim më herët me Ramën Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka kaluar një ditë shumë të ngarkuar. Numri një i FSHF-së is
Neymar përlotet kur flet për Messin: E kisha pranë kur më duhej mbështetja Neymar është duke u rimëkëmbur nga dëmtimi që e ka mbajtur jashtë fushave të lojës që nga data 23 janar. Braziliani n
"Duhej ta vrisje në qeli...", dalin përgjimet e mafiozëve shqiptarë në Koridalo Shtypi grek ka publikuar disa përgjime të mafias shqiptaro-greke që vepronte brenda burgut të Koridhalos. Autoritete
Kërkohet hetim për vrasjen e Zahir Pajazitit Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka thënë se rasti i vrasjes së Zahir Pajazitit, Hakif Zejnullahut dhe E
Duhej të festonin, të moshuarit gjenden të dy të vdekur në krahët e njeri-tjetrit Ai ishte 68 vjeç, kurse ajo 74. Pritej që të festonin Krishtlindjet, por për ta ishte shkruar një tjetër fat. Çifti j
Pogba thumbon Mourinhon: Na duhej kjo fitore Manchster United duket se ka bërë kthesën pas largimit të Jose Mourinhos që u shkarkua këtë javë. Nën drejtimin e trajne
Deputeti nga Kosova rrëfen si u torturua nga shërbimi sekret serb Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Sllobodan Petroviq është ndalur sot në Merdarë nga xhandarmëria serbe, e cila ia ndaloi