999 rezultate për

duff

Personazhi më i dashur i filmave për adoleshentë ka gjetur dashurinë (FOTO LAJM) Hilary Duff është një nga të vetmet këngëtare dhe aktore që nuk është bërë kurrë pjesë e skandaleve dhe ka mbetur po e n
Qeni i shpëton për herë të dytë jetën fëmijës me Sindromën Doën 5-vjeçari Riley Gedge-Duffy, i cili vuan nga sindroma down ishte mbyllur në një makinë tharëse rrobash dhe pësoi djegie
Hilary Duff nuk është vetëm (FOTO LAJM) Nëse mendoni se Hilary Duff është ende vetëm, gaboheni rëndë pasi ajo po shijon pas shumë vitesh një romancë. Ndonëse pr
Peshkaqen me bisht në Zelandën e Re (FOTO LAJM) Një krijesë e pazakontë me sy të mëndhenj ka tmerruar njerëzit në një plazh të Zelandës së Re. Turisti Martin Stehlik, n
Rikthim në skenë pas pesë vitesh për Duffy Pas profesionit të saj si aktore, Duffy i është rikthyer dashurisë së saj të vjetër për këngën. Ajo ka publikuar projekt
Hilary Duff nuk ka kohë për romanca (FOTO LAJM) Aktorja dhe këngëtarja Hilary Duff e cila është ndarë një vit më parë nga bashkëshorti, është shprehur se nuk ka kohë pë
Duffy në sulm për rikthim të fuqishëm Ka pak kohë që Duffy nuk po shkëlqen në industrinë muzikore, por ajo po punon fort për një rikthim të fuqishëm. Një buri
Hilary Duff rrëfehet për divorcin (FOTO LAJM) Aktorja e mirënjohur Hilary Duff, më në fund ka thyer heshtjen dhe ka folur për ndarjen pas katër vitesh martesë. Pas nd
Rikthehet Hilary Duff, fansat e përkrahin (FOTO LAJM) Ditën e enjte, aktorja dhe këngëtarja Hilary Duff kishte hipur në një helikopter për të udhëtuar nga Santa Monika në San
Pas 7 vitesh, Hilary Duff publikon videoklipin e ri (VIDEO) Aktorja dhe njëkohësisht këngëtarja Hilary Duff, pas një shkëputje 7 vjeçare, ka publikuar videoklipin e këngës “Chasing
Hilary Duff pret flokët, sërish në trend (FOTO LAJM) Aktorja Hilary Duff, ka treguar lookun e saj më të ri, duke sjellë një pamje më rinore. Me një kapele të kuqe dhe me flo
Hilary Duff dhe djali 2 vjeçar (FOTO LAJM) Hilary Duff, përpos këngës dhe aktrimit, ka gjetur kohë që t'ia dedikojë djalit të saj. E veshur sport, ajo është parë t
Duffy tregon muskujt Këngëtarja kosovare, Dafina Zeqiri, e njohur edhe për lookun e saj mjaft ekstravagant ka postuar së fundmi një foto në r
Dafina Zeqiri në superformë Dafina Zeqiri ka ndarë me fansat e saj në Instagram disa prej fotografive të saj më të fundit. Duke parë fotot e publiku
Hilary Duff urrenë sportin hokej Këngëtarja dhe aktorja e cila një muaj më parë lindi një djal Hilary Duff, është duke menduar për të ardhmen e të birit.
Duffy-Ledri: Në Los Angeles vetëm si shokë Populli thotë ku ka zë nuk është pa gjë… por këtë herë sapo lajmi se mes këngëtares Dafina Zeqiri dhe reperit Ledri Vula
Duffy xheloze për Bleona Qerretin Dafina Zeqiri ka vendosur te provoje fatin ne SHBA, duke synuar ndoshta nje karriere nderkombetare. Pasi ka realizuar kl
Duffy: Nuk ka thashetheme për këtë vit Është jo vetëm një këngëtare që ka bërë “boom”, por edhe një nga femrat më seksi në skenën shqiptare. Me të drejtë 2011-
Duffy pa shtëpi dhe pa makinë Duffy mund të jetë një nga këngëtaret më të paguara të momentit, por ndarja nga Krenari momentalisht e ka lënë pa makinë
Dafina Zeqiri në Twitter: Jam single Më në fund ylli i muzikës R’N’B, Dafina Zeqiri, ka pranuar publikisht se lidhja e saj me Krenar Cocajn ka marrë fund. La