999 rezultate për

dudushi

Dudushi tregon si reagon kur ja ngacmojnë vajzën Dudushi ka rrëfyer në Thumb sesi i vjen të reagojë për vajzën e tij Joelle e ngacmojnë djemtë. “Ka qenë njëherë dhe i
Dudushi për Fevziun: Nuk doja të vinte Alban Dudushi foli në Thumb ndër të tjera edhe për konkurrencën “Top Show” – “Opinion”, nisur nga fakti se verën e 2018-
Alban Dudushi bën deklaratën e fortë për Fevziun Pak muaj më parë në media qarkulloi lajmi se në sezonin e ri televiziv, moderator i emisionit "Opinion", Blendi Fevziu,
Sot një nga moderatorët më të njohur, por dikur bënte llaç e ngrinte tulla (VIDEO) Moderatori i njohur Alban Dudushi është shumë i dashur për publikën për shkak të natyrës së tij popullore dhe të ngrohtë
Pas dhjetë vitesh në ekran, largohet Alban Dudushi? Emisioni i njohur “Top Show Magazine” në televizionin “Top Channel” është mbyllur përfundimisht. Pas dhjetë vitesh në
Bieta Sulo tregon emisionin e fundit, por dorën e fundit e dha Dudushi Rreth 1 javë më parë, Bieta zbuloi emisionin e ri që nis të hënën (3 shtator) në Top Channel. Autorja dhe moderatorja e
Fundjava e lumtur e Alban Dudushit (FOTO LAJM) Alban Dudushi dhe Bieta Sulo u bënë prindër të djalit të tyre Kroi Art. Sot ketë të djelë, familja ka vendosur ta kal
Djali i Alban Dudushit hedh hapat e parë, Bieta lumturohet pa fund (VIDEO) Vetëm pak kohë më parë ata u bënë prindër të një vogëlushi, frut i dashurisë së tyre të gjatë. Gazetarët Alban Dudus
Dudushi vihet në siklet: Pse u ndave nga gruaja e parë? Alban Dudushi është vënë në siklet ditën e sotme nga fëmijët në Piter Pan. Ai është pyetur për gruan e tij të parë.
Plas tek Dudushi: Ik o pensionist mos na çaj tr*pin! Wshtë shoqëruar me debate të ashpra emisioni i mbrëmshëm i Top Shoë ku të ftuar ishin Shpëtim Nazarko, Alfred Lela dhe E
Debati për taksat, Rama i kthehet ashpër gazetarit në studio Kryeministri Edi Rama është i ftuar këtë mbrëmje në emisionin ‘Top Shoë’. Gjatë intervistës, gazetari Alban Dudushi
Ky është Kron Art, vogëlushi i Alban Dudushit (FOTO LAJM) Ata të dy janë padyshim një nga çiftet më simpatikë dhe më të dashur për publikun. I kemi parë prej vitesh bashkë të
Alban Dudushit i bëjnë suprizën e madhe Mbrëmjen e djeshme, gjatë transmetimit të Top Show Magazine ka ndodhur një surprizë e bukur. Moderatori i show-t, Alb
Nusja e Alban Dudushit poston foton më të ëmbël me djalin (FOTO LAJM) Kanë kaluar 4 muaj që nga dita kur Bieta Sulo dhe Alban Dudushi u bënë prindër të një djali shumë të bukur të quajtur Kr
Alban Dudushi rrëfen marrëdhënien e Bietës me vajzën nga martesa e parë Nëse një marrëdhënie nuk ecën ashtu siç duhet dhe nuk jep frytet e saj, është e destinuar për zgjidhje martese ose siç q
"Erdhi gjermaniii", Dudushi tregon si e shkatërroi shfaqjen kur ishte i vogël Duket se ardhja e Rajmonda Bulkut në Top Show, ka ngjallur kujtime të vjetra të moderatorit të spektaklit, Alban Dudushi
Alban Dudushi dhe Bieta shfaqen në pushime me djalin e tyre (FOTO LAJM) Padyshim që ata janë një nga çiftet më të pëlqyera të shoëbizit shqiptar. Ata kanë vetëm pak kohë që janë bërë prindë
Bashkëshortja e Alban Dudushit jep një mesazh sensibilizues për nënat e reja Kanë kaluar 4 muaj që nga dita kur Bieta Sulo dhe Alban Dudushi u bënë prindër të një djali shumë të bukur të quajtur K
Nusja e Alban Dudushit nis pushimet (FOTO LAJM) Që kur është bërë nënë kryeredaktorja e Top Show-t është bërë gjithashtu edhe shumë aktive. Çifti i njohur i ekranit
Nusja e Alban Dudushit gjen zgjidhjen perfekte për ti shpëtuar vapës Ka kaluar shumë pak kohë që kur bashkëshortja e Alban Dudushit, Bieta Sulo ka sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë dh