Vetëvritet me armë 57-vjeçari në Tiranë
999 rezultate për

duda

Vdekje e mistershme/ I riu shqiptar del nga palestra, bie përtokë dhe ndërron jetë Një 16-vjeçar shqiptar në Itali ka humbur jetën. Quhet Irdi Duda dhe ndërroi jetë në spitalin e Sanremo, pasi pati një d
Arrestohet Duda Dje rreth orës 23:00, në Lagjen Dardania, është arrestuar Burim Osmani, ose siç njihet nga të gjithë Duda. Reperi nga
Shpallet e pafajshme deputetja Duda Bale Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Bale, është shpallur e pafajshme nga akuzat për mosraportim ose raportim të rremë
Duda Style II (VIDEO) Rikthehet Duda Style. Në një video xhirim të dytë, që po qarkullon në rrjetet sociale, shihet një vajzë - të cilën mësue
"Duda style", Thaçi "qëllon" gazetarin (VIDEO) Pas takimit që ka pasur në Bruksel me kryeministrin e Serbisë, Ivica Dacic, kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, është
Arrestohet Duda, vajza që rrahu shoqen UPDATE - Sipas informatave të pakonfirmuara ende zyrtarisht, mësohet se, pas publikimit të videos dhe pas përhapjes në m
Rama: I kërkova "Dudaj" të padisë Gazetën Shqiptare Kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama ka deklaruar gjatë ditës së djeshme se do të ngrinte një padi kundër "Gazeta Shqipta
Burri që ndryshoi emrin nga Anton në Zipard Shumica e njerëzve dëshirojnë një emër të zakontë dhe që njerëzit mund ta thërrasin lehtësisht. Por një burrë nga Anglia
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së