999 rezultate për

dubai

"Hirushja" shqiptare rrëfen vështirësitë: Nga shitëse u bëra gruaja e një miliarderi (VIDEO) Klaudja ka ardhur nga Dubai, aty ku ka krijuar familjen e saj, për të përmbushur ëndrrën e madhe të mamasë në “Ka një me
Policia e Dubait me makina fluturuese (FOTO LAJM) Kompania amerikane Hoversurf ka arritur një marrëveshje me policinë e Dubait, të cilën do ta furnizojë me makina fluturu
Puna e ëndrrave! 200 mijë euro në vit, Dubai kërkon punonjës Një agjenci e pasurive me bazë në Coventry në Angli po rekruton agjentë të rinj për të punuar në zyrën e tyre kryesore n
Objekti i çuditshëm kalon në qiellin Dubait (VIDEO) Një objekt i çuditshëm është shfaqur në mes të natës në Dubai, duke i lënë të gjithë pa fjalë. Dukej si dritë e bardhë q
Këto gjëra nuk guxoni t'i bëni nëse shkoni në Dubai, mund të arrestoheni (FOTO LAJM) Të gjithëve u shkon mendja tek luksi sa herë që flitet për Dubain, megjithatë ekziston edhe ana strikte e këtij vendi që
Policia e Dubait teston “lodrën” më të re fluturuese (VIDEO) Policia e Dubait tashmë është e njohur për makinat e tyre luksoze të patrullës të cilat janë të markës Lamborghini. Ato
Aeroporti i Dubait zëvendëson sportelet e sigurisë me një skaner virtual (FOTO LAJM) Aeroporti Dubai po fut një pikë kontrolli të ri sigurie ku pasagjerët do të skanojnë fytyrat e tyre duke ecur nëpër një
Bardhyl Dauti: Kam një projekt të realizueshëm për Tetovën, nuk premtoj se do e bëj Dubai Në një intervistë ekskluzive për emisionin 'Inside' kandidati i PDSH-së për kreun e komunës së Tetovës për zgjedhjet lok
Dubai bën endrrën realitet, ndërton "qytetin marsian" me vlerë 100 milion euro (FOTO LAJM) Në një përpjekje për të treguar se si do të jetë të jetosh në Mars, Emiratet e Bashkuara Arabe do të ndërtojnë një qytet
Sheikët nga Dubai mbulojnë dhëndrrin shqiptar me dhurata (FOTO & VIDEO) Djali nga Prizreni Jasin Maloku i cili u martua para disa ditësh, ka pasur të ftuar në ceremoninë e tij dhe dy sheikë.
Venediku tashmë edhe në Dubai, pamjet e projektit gjigand (FOTO LAJM) Venediku është një nga qytetet më të bukura në botë, i njohur si qyteti i urave dhe i psherëtimave, qyteti i dashuriv
Bleona mbulohet dhe uron Kurban Bajramin nga xhamia Në mesin e shumë të famshmëve që kanë uruar me rastin e festës së Kurban Bajramit, bën pjesë edhe Bleona Qereti. Këng
Pamje mahnitëse, kullat në Dubai sfidojnë retë (FOTO LAJM) Të gjithë mund të kemi parë foto që tregojnë madhështinë e ndërtesave në Dubai të Arabisë Saudite. Teknologjia dhe n
Luksi i Dubait, tani edhe fshat nënujor (FOTO LAJM) Mrekullitë në Dubai nuk kanë të ndalur. Së fundmi është projektuar ndërtimi i një fshati të tërë me vila nën ujore, të c
Horror në Dubai, qiellgërvishtësja përfshihet nga flakët (VIDEO) Një qiellgërvishtëse në Dubai, e njohur ndërkombëtarisht si “Marina” është pushtuar nga flakët. Pamjet filmike tregoj
Shihni çfarë jete bëjnë fëmijët e pasur të Arabisë Saudite (FOTO LAJM) Duke filluar nga kafshët shtëpiake ekzotike, makinave luksoze dhe shtëpive miliona dollarëshe, jeta e fëmijëve të pasur
Prostituonin në Dubai, arrestohen 2 vajzat dhe tutori shqiptar Një gjykatë në Dubai ka dënuar me nga 1 vit burg 2 vajza shqiptare dhe 1 bullgare, pasi u shpallën fajtore për prostituc
Dubai, vihet në punë roboti polic, turistët dynden për të bërë foto Pas patrullave me automjete sportive të tipit “Lamborghini” apo “Ferrari”, policia e Dubait ka vënë në shërbim një ofice
Dubai prezanton policët robotë për të patrulluar në qytet Policia e Dubait prezantoi policin e parë robot i cili vjen me detyrën për të patrulluar qytetin dhe pikat turistike.
Londra në panik, tjetër alarm për bombë në avionin Dubai-Londër Londra është tronditur sërish mëngjesin e sotëm pas sulmit në "Manchester Arena" ku mbetën 22 të vdekur dhe mbi 50 të tj