999 rezultate për

duart

Arbana i kthehet plot dashuri dedikimit të Eduartit (FOTO LAJM) Arbana Osmani po përflitet prej kohësh për një lidhje me regjisorin, Eduart Grishaj. Shpesh herë ata i komentojnë një
E keni vënë rë? Pse Kate Middleton mban gjithnjë leukoplast në gishta? (FOTO LAJM) Kate Middleton është një femër elegante, nënë e tre fëmijëve, e cila gjithmonë kurohet deri në detaje. Ndër të tjera
Hahn: Marrëveshja Kosovë-Serbi, një pakt që s'do duartrokitet nga asnjëra palë Në një intervistë ekskluzive me Deutsche Welle-n, komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn, thotë se imazhi aktual i Shqip
Qazim Sejdini nuk i heq duart nga bashkia, ky është posti që kërkon vajza e tij Gjatë ditës së sotme janë shpallur listat për këshillin bashkiak të Elbasanit, kur ndër të tjera spikat edhe vajza e Qaz
Nëse po bëni këto gjëra, po e sillni divorcin me duart tuaja Shumë prej nesh mendojnë se çështjet e rëndësishme janë ato që i çojnë çiftet drejt ndarjes. Por edhe irritimet e vog
Sëmundjet që rrezikoni nëse nuk i lani duart pasi zbrisni nga autobuzi Të gjithë e dimë se prekja e tubave të autobusit është diçka nga e cila duhet të ruhemi sepse atë mund ta kenë prekur ed
Basha: Gazetarët jo vegël propagande në duart e kryeministrit Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka dhënë një mesazh për ditën e lirisë së shtypit ku ka folur për gjendjen e
Veprimi i këtij talenti meriton vetëm duartrokitje Djali në foto quhet Ander Barrenetxea, vetëm 17 vjeç dhe talent i Real Sociedad. Eshtë i pari lojtar i datëlindjes 2001
Rennes bën mrekullinë, i merr nga duart Kupën e Francës PSG (VIDEO) Kupa e Francës ikën nga Parisi. Pasi është fituar për pesë vite radhazi nga PSG, trofeu është fituar nga Rennes. Kuqe
Guardiola: Sot mund të na ikte nga duart titulli i Premierligës Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, e theksoi rëndësinë e fitores 1:0 së skuadrës së tij në ndeshjen e zhvilluar
City i merr nga duart talentin portugez Juventusit Të gjithë ishin të bindur në Itali, se talenti i madh Joao Felisk, këtë verë do të përfundonte te Juventusi. Por, nga Po
Nuk pëmbahet Eduart Grishaj! Komenton në foton e Arbanës (FOTO LAJM) Është përfolur shumë në media për një lidhje mes moderatores së njohur Arbana Osmani dhe regjisorit të emisionit “Dua të
Po "mahnit" Gjermaninë, Rashica duartrokitet nga ish-lojtari i Realit (FOTO LAJM) Milot Rashica po kalon një nga momentet më magjike në karrierën e tij. Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare, pjesë
Shokon ish-pornostarja: Nuk bëj seks prej 3 vjetësh (FOTO LAJM) Periudhë e keqe për Ilona Staller, me emrin e artit, "Cicciolina". Ish-ylli i pornografisë, në të vërtetë ka thënë nuk
"Duart lart! Avioni po grabitet" Jemi bërë gazi i botës Një nga gazetat më të mëdha në Europë, tabloidi gjerman “Bild” i ka kushtuar një vëmendje të veçantë grabitjes me armë n
Duart e nënës sime më mësuan ç’është mirënjohja Një djalosh shkon të paraqesë kurrikulumin e tij, për të provuar të pranohet si menaxher në një ndërmarrje të fuqishme.
Shikojini me kujdes, çfarë ju thonë duart për shëndetin Ndryshime të llojllojshme në shuplakat dhe gishtat tanë mund të tregojnë problemet në pjesët e tjera të trupit, prandaj
Elvis Naçi i merr nga duart Luisit thesin me kanoçe dhe i thotë se nuk do ta bëjë më (VIDEO) Elvisi ka dalë të gjejë djalin e vogël të familjes Çuko, Luisin. Elvisi: Doja ta shikoja vetë djalin si punonte, po s
Sharë e pështyrë, Meta dhe Rama shtrëngojnë duart për sytë e botës (FOTO LAJM) Akuzat mes Ramës dhe Ilir Metës kanë qenë të forta gjatë viteve të fundit me një rivalitet, të cilin nuk e kanë patur ed
EMRAT/ Mbyti gruan me duart e tij, kush është çifti Hysa në Gramsh Mëngjesin e sotëm një krim brenda familjes ka ndodhur në fshatin Grekan të Njësisë Administrative Sult në Gramsh. Sht