999 rezultate për

duam

Lewandowski: Te Bayern nuk duam talente, të vijnë ata që janë gati Si rrallëherë më parë Bayern Munchen ka filluar të shpenzojë shumë të konsiderueshme në merkato. Mbrojtësit Pavard dhe H
Klopp: E treta e vërteta, e duam këtë Champions Jurgen Klopp mund të konsiderohet si trajneri i finaleve të humbura. Trajneri gjerman ka qenë shumë i suksesshëm te Boru
Osmani: Flamuri do të përdoret ku dhe kur të duam (VIDEO) Zv.Kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani sonte në CLick Plus në Tv 21 foli edhe për rastin e fundit që ndodhi
Fjalët e para të Merkel dhe Macron: Sontë mund të gjejmë një zgjidhje për Kosovën dhe Serbinë Kancelarja gjermane, Angela Merkel, nga Berlini, gjatë një konference të përbashkët me presidentin francez, ka thënë se
Valverde: "Shqiptari na ngriu zemrën", duam tripletën Ernesto Valverde tregon emocionet e para të titullit kampion dhe thotë se fitorja ndaj Levantes nuk ishte aspak e lehtë.
Presidenti i Atalantës kërcënon Milanin: Jemi në të njëjtin nivel, duam Championsin Presidenti i Atalantas Antonio Percassi, foli për mikrofonin Rai Sport pas suksesit kundër Fiorentinës ku bergamaskët si
Kryemadhi: Nuk duam qeveri si ajo e Ramës dhe Bashës Prej javësh të tëra, opozita kërkon qeveri tranzitore. Por ende nuk është e qartë se për çfarë kërkohet një gjë e tillë,
Pse duam shumë ëmbëlsira kur jemi të stresuar Nga Achim Peters Ndonëse truri ynë përbën vetëm 2 për qind të peshës tonë trupore, ky organ konsumon gjysmën e kërkes
Tension në “Niko Dovana”, policia mbush shkallët e stadiumit (VIDEO) Ndeshja mes Teutës dhe Tiranës është shumë delikate për të dyja ekipet, pasi janë në një moment krize rezultatesh. Teuta
Tirana gjen rrugën e rrjetës në Durrës (VIDEO) Është zhbllokuar rezultatin në sfidën më të rëndësishme të kësaj javë në Superiore, Teuta-Tirana. Janë miqtë ato që k
Nga celuliti tek variçet, problemet që shkaktojnë xhinset e ngushta Na bëjnë të dukemi më të dobët dhe më në formë? Padyshim. Pantallonat apo xhinset e ngushta duam apo s’duam ne, janë pje
Inzaghi: Duam të luajmë vetëm futboll, shpresoj pa ndërhyrje nga jashtë Kampionati italian ishte ndër kampionatet e para që implementoi sistemin "VAR", por ky sistem që si qëllim ka zhdukjen e
Binjakët habisin botën me vendimin e tyre, pse nuk duan të ndahen (FOTO LAJM) Dyshja nga fshati Khenda të Indisë, u bënë të njohur në botë pasi videoja e tyre duke u larë u shpërnda në vitin 2014.
Gattuso: Këto janë pasojat e derbit Milan ka humbur 1-0 ndaj Sampdoria-s duke regjistruar disfatën e dytë radhazi në kampionat, pas ndeshjes, këto ishin fja
Mema: Tirana më jep siguri, Oduamadi ka mbetur mbrapa Trajneri i Tiranës, Ardian Mema, duket se ka gjetur mekanizmat e duhura për të bërë ekipin e tij të funksionojë. Krye
Kosnett: Ne bombarduam Serbinë pas katastrofës humanitare që po ndodhte Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka folur për 20 vjetorin e Bombardimeve të NATO-s. Në këtë paraqitje ai
Qytetarët e Zelandës mbrojnë myslimanët kur falin xhumanë (FOTO-VIDEO) Mijëra njerëz kanë lidhur krahët me njëri-tjetrin, për të formuar një mburojë njerëzore jashtë një xhamie në Zelandë të
Flet trajneri i Turqisë: Ndaj Shqipërisë do të jetë ndeshje e fortë, duam ta nisim me fitore Përfaqësuesja e Turqisë do të jetë rivali i parë i Kombëtares së Shqipërisë, në ndeshjen e parë për kualifikueet e Europ
Gunes: Të gjithë turqit e bashkuar kundër Shqipërisë Ku na ndajnë vetëm pak ditë nga përballja ne Turqinë, trajneri i kësaj Kombetarej ka bër disa deklarat të forta për ndes
"Fitojmë sa herë të duam kundër jush", Rama thumbon opozitën nga Berati Kryeministri Edi Rama në fjalimine tij në Berat hodhi sulme ndaj opozitës për sa i përket djegies së mandateve. Ai t