999 rezultate për

drive

Si një kuti e zezë, kamera e BMW mban regjistrime në rast të aksidentit Në modelet e saj të fundit, BMW ka ofruar një opsion Drive Recorder që ruan pamjet nga kamerat e ndërtuara menjëherë dhe
BMW përditëson dy versionet hibride të Series 5 Kompania prestigjioze gjermane e veturave, BMW, për këtë verë ka përditësuar modelet hibride aktuale të Series 5, më sak
Gmail dhe Google Drive ka probleme në disa vende të botës Gmail është goditur nga një ndërprerje që prek përdoruesit anembanë botës, me njoftime të ndërprerjeve që përmbytin medi
Përdoruesit e Android vetëm dy ditë kohë! Çfarë pritet të ndodhë me WhatsApp-in WhastApp është një nga aplikacionet më të përdorura në të gjithë botën. Ky aplikacion përdoret gjerësisht për të kom
"Greater Albania", Greek police arrest 2 drivers of the Albanian Foreign Ministry Greek media report that two drivers of the Albanian foreign ministry were arrested in Greece after police found them boo
Google Drive tani mund të kërkojë ashtu si Google Drive përmban procesimin në një gjuhë të thjeshtë për shembull ju mund të kërkoni me fjalë të tilla si “gjej prezantimin
Rrugët më të bukura për një udhëtim të paharruar me makinë(FOTO LAJM) Udhëtimet me makinë janë një ndër udhëtimet më të bukura që bëhen në sezonet e pushimëve. Një klasifikim nga revista
Terroristi i vrarë në Kanada betohej se do të vdiste si dëshmor për ISIS (VIDEO) Araon Driver, i cili u vra këtë të mërkurë nga gjatë bastisjes së policisë në banesën e tij në Kanada, ishte përkrahës
Hit-and-run driver who killed mother of two arrested A 37-year-old woman was killed today by a hit and run driver in the Albanian capital. The police arrested the 20-year-ol
Njihuni me risitë më të fundit nga WhatsApp WhatsAppsë fundmi ka bërë përditësimin më të fundit, duke bërë të mundur pesë aplikacione të reja për përdoruesit e tij.
BMW prezanton M760Li xDrive (FOTO LAJM) M760Li xDrive është modeli më i ri i makinës i prezantuar nga BMW në panairin ndërkombëtar të automobilave në “Geneva Mo
BMW prezanton modelin e ri M760Li xDrive (FOTO LAJM) BMW së fundmi ka prezantuar modelin më të ri M760Li xDrive. Modeli është i pajisur me paketën "M Sport Package", rrotat
BMW ALPINA B7 xDrive me 600 kuaj fuqi (FOTO LAJM) BMW publikon disa nga karakteristikat që do të jenë pjesë e modelit më të ri ALPINA B7 xDrive. Makina është e pajisur me
BMW zyrtarizon përditësimin e Serisë 7 (FOTO LAJM) BMW ka bërë përditësimin e modeleve të rinj të Serisë 7 duke nisur nga motori 3.0-litër dizel biturbo me 320 kuaj fuqi.
Tom Doshi involved in a car crash Socialist MP, Tom Doshi has been involved in a car crash. The accident happened in Shkoder-Velipoje highway. His Audi ca
BMW sjell modelin e ri hibrid Power eDrive (FOTO LAJM) BMW, është një ndër kompanitë më të njohura për prodhimin e makinave, duket se kohët e fundit është fokusuar në krijimin
BMW X1 stili që ju duhet (FOTO LAJM) BMW X1 është një makinë e cila cilësohet si shumë praktike për tu përdorur. X1 është një model i vogël i cili mund të pa
BMW prezanton modelin X7 (FOTO LAJM) BMW së fundmi duket se ka bërë prezantimin e modelit më të ri X7. Ky është një model i cili pritet të ketë një motor me
Drivers to pay for road maintenance Minister of Transports and Infrastructure, Edmond Haxhinasto, in an interview for Kosovapress, comments on the regional
Google Drive së shpejti në Linux Google po punon për sjelljen e risisë më të re në versionin Google Drive, për Linux. Tashmë janë publikuar online disa i