999 rezultate për

driton

Kosovari i sëmurë rëndë dërgohet në burg, shpërthejnë në lot fëmijët e tij (VIDEO) Gjykata e Prishtinës e kthen në burg të dënuarin me sëmundje të rëndë. Sot në mëngjes Policia e Kosovës të shtrirë në le
Konjufca: Thaçi, përgjegjësi i rrëmbimit të mësuesve turq Shefi i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca, ka thënë se Hashim Thaci e ka dirigjuar ngjarjen e
Driton Gashi jep llogari për rrëmbimin e mëesueve turq Komisioni Hetimor Parlamentar ka filluar intervistimin e ish-drejtorit të AKI-së, Driton Gashi. Ditën e sotme ishte p
Dëshmia tronditëse e shoferit të Bechtel Enkas, punoja 30 orë pa pushim Driton Asani, i akuzuar për veprën penale të rrezikimit të trafikut publik, ku si pasojë mbetën të vdekur dy persona, so
Deri në 1 milion euro dënim për kompaninë ajrore që mori mësuesit Kompania me të cilën kanë udhëtuar gjashtë shtetasit turq të deportuar nga Kosova ka gënjyer për qëllimin e fluturimit,
Policia arreston Driton Feratin, kërkohej pas incidentit në Reçicë të Vogël Policia ka bërë të mundur arrestimin e Driton Feratit, i cili gjurmohej në lidhje me incidentin në Recicën e Vogël, ku n
Driton Gashi ikën përfundimisht nga drejtimi i AKI Drejtori i Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë, Driton Gashi, ka dhënë dorëheqjen nga posti që mban. Kështu ka thën
Gazeta e afërt me Erdoganin: AKI u ngrit dhe trajnua nga shërbimet sekrete turke Kreu i AKI-së Driton Gashi u akuzua në media dhe nga politikanë të Kosovës se ishte vënë në dispozicion të shërbimeve se
Driton Gashi nuk ka dhënë asnjë raport për rrëmbimin e mësuesve turq Asnjë raport i Agjencisë Kosovare të Inteligjencës rreth rastit të gylenistëve, nuk i ka shkuar komisionit që e mbikëqyr
Puçi policor me mësuesit, pse nuk u shkarkua Drejtori i Policisë së Kosovës? Të paktën nga ajo që u tha në publik nga krerët më të lartë të shtetit të Kosovës, rrëmbimi i mësuesve turq gjatë ditës
Edhe Driton Çaushi jep shenja se është kundër Albin Kurtit (FOTO LAJM) Në zyrë të partisë më nuk po shkojnë. Disa kanë dhënë dorëheqje e disa për shkak të afërsisë me të dorëhequrit kanë vend
Driton Idrizi mësuesi i suksesshëm shqiptar në Zvicër Driton Idrizi është një tjetër shqiptar i suksesshëm në Zvicër. Me prejardhje nga Maqedonia, Idrizi është mësues i shkol
Jep dorëheqje edhe një funksionar i Aleancës nga Haraçina Jep dorëheqje edhe një funksionar tjetër nga rradhët e Aleancës për Shqiptarë. Bëhet fjalë për drejtorin e inspektoratit
Policia arreston Albin Kurtin (FOTO LAJM) Policia e Kosovës po arreston deputetin e Vetëvendosjes Albin Kuryi. Arrestimit të Kurtit u përpoqën ta ndalonin depu
Hapen kutitë e para: Në Gjakovë prin Mimoza, ja sa vota ka AAK Dalin rezultatet e para për Komunën e Gjakovës. Sipas të dhënave të siguruara në terren nga Albeu.com mësohet se deri më
Rasti Kajtazi/ Bëhet thirrje që të hetohet komandanti i policisë Faton Ramadani, cili u arrestua pas sulmint te djeshëm ndaj, Vehbi Kajtazit, sërish ka shkruar në profilin e tij në Face
Faton Ramadani tregon nëse ka gisht në sulmin ndaj Kajtazit Vehbi Kajtazi, gazetar dhe redaktor i Insajderit është grushtuar nga një person i panjohur mesditën e së premtes ne një
Pas Veselit edhe Arbana Xharra i "turret" Dritonit dhe LDK-së Pas kryeparlamentarit Veseli, ish-pjesëtarin e shoqërisë civile, Driton Selmanaj, e ka goditur edhe ish-gazetarja Arbana
Lëvizja Besa garon me Driton Sulejmanin në Kumanovë Dega e Lëvizja BESA e komunës së Kumanovës ka vendosur që në zgjedhjet lokale të garojë me Driton Sulejmanin. Kandid
A do të shkojë LDK-ja në seancën e 24 gushtit? Flet Driton Selmanaj Koalicioni LAA nuk sheh ndonjë arsye që të mungojë në seancën e thirrur për datën 24 gusht, ditë kjo që u vendos sipas k