999 rezultate për

dritan

Djali i Dritan Priftit, imazhi perfekt i modelingut shqiptar: Është kaq mirë të jesh i keq! Bukuria e të rinjve shqiptarë duket se sot nuk ka më limite. Disa nga modelet e njohur shqiptarë kanë qenë pjese e im
Dritan Shakohoxha me 22 kilogramë më pak, nuk do ta njihni më Dritan Shakohoxha është një ndër komentuesit sportiv më të dashur për publikun shqiptar. Pasioni për sportin dhe tal
Gina liron më në fund zyrën: Shqipëri hesapi! Pasi e priti ne zyre sot drejtuesin e ri te Prokurorise se Elbasanit, Ardjan Nezhen, Dritan Gina u nis drejt Tiranes ku
E dyta brenda 24 orësh, Dritan Gina kallëzon penalisht Arta Markun Arta Marku është paditur sërish në Gjykatë nga prokurori i Elbasanit Dritan Gina. Kjo është padia e dytë brenda 24 o
Plas në prokurorinë e Elbasanit, Gina nuk pranon t'a lëshojë zyrën Kryeprokurorja e përkohshme Arta Marku sot shkarkoi nga puna Dritan Ginën dhe emëroi Ardian Nezhën. Pas emerimit Nez
Dritan Gina i Elbasanit refuzon vendimin e Arta Markut: Nuk iki nga puna! Ditën e sotme kryeprokurorja Arta Marku ka shkarkuar nga detyra prokurorin e Elbasanit Dritan Gina. Ky shkarkim vjen
Çfarë i bashkon Oriola Marashin me djalin e Dritan Priftit? (VIDEO) I biri i një politikani shqiptar, ka nisur ecjen në rrugën e duhur për t’u bërë model i njohur. Ky është djali i Drit
Do t'i zërë vendin Aqif Rakipit, zbulohet se deputeti i PDIU është dënuar në 2013 Pas heqjes së mandatit të dy deputetëve Aqif Rakipi dhe Gledion Rehovica me vendim të KQZ, janë zbardhur dhe dy emra e r
Dyshoi për virgjërinë dhe e braktisi, burri kërkon të bëjë ADN e fëmijës në Europë Seanca e fundit e ndërmjetësimin e “Shihemi në Gjyq” në Tv Klan, nuk ka qenë aspak e lehtë për Eni Çobanin. Kalvari i s
Fëmijët e Dritan Priftit, imazhi më i pëlqyer nga Dolce & Gabbana (FOTO LAJM) Bukuria e të rinjve shqiptarë duket se sot nuk ka më limite. Disa nga modelet e njohur shqiptarë kanë qenë pjesë e im
Shkodranët protestojnë për vrasjen e Florencit: Të japë dorëheqjen ambasadori (FOTO LAJM) Qytetarët e Shkodrës janë ngritur sot në protestë për të kërkuar zbardhjen e shkaqeve dhe arrestimin e personave përgjeg
Lori e ka mendjen të ndarë: Topit i mungon Dritan Hoxha dhe askush tjetër Kohët e fundit, “Top Channel” është përballur me largimin e disa prej emrave të cilët për vite me radhë kanë qenë pjesë
Fëmijët e Dritan Priftit, imazh i Dolce & Gabbana (FOTO LAJM) Bukuria e të rinjve shqiptarë duket se sot nuk ka më limite. Kështu mësohet se disa nga modelet e njohur shqiptarë ka
Mbani të qeshurën! Shakohoxha zbulon arsyen pse femrat nuk heqin bluzën kur shënojnë gol Mbrëmjen e djeshme i ftuar në "Xing me Ermalin" ishte i ftuar gazetari dhe komentatori mjaft i njohur Dritan Shakohoxha.
66 milionë lekë një makinë, Dritan Leli thyen rekordin (FOTO LAJM) Nuk kanë fund thagmat e kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Lelit, lidhur me shpërdorimin e fondeve publike. Pasi pagoi
E padëgjuar më paktë, prokurorja denoncon kryeprokurorin në Elbasan Amanda Xhaferi, prokurore pranë akuzës së Elbasanit i është drejtuar policisë së këtij qyteti, ku ka bërë një kallëzim t
Prefekti i Fierit dhe Dritan Leli japin alarmin: Nuk është parë ndonjëherë kjo gjendje Forcat e Policisë së Shtetit, Zjarrfikësve dhe Ushtrisë janë nisur me urgjencë drejt zonave me probleme dhe përmbytje në
Dritan Leli, pa frena fare: Rama më frymëzon, një duartrokitje për të (VIDEO) Ka qenë shumë i veçantë në natyrën e tij fjalimi i kreut të Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli gjatë vizitës në godinën e r
Demiraj: Tahiri nuk ka më asnjë mundësi për tu mbrojtur Ish-ministri i Brendshëm Dritan Demiraj ka bërë një deklaratë të fortë në News 24 për çështjen "Tahiri". Dritan Demi
Vajza e vogël e Dritan Priftit mesazh të ndjerë për të atin, publikon foto me të Ndarja e parakoshme nga jeta e ish-ministrit Dritan Prifti për shkak të një sëmundjeje të rëndë të gjakut, shkaktoi shum