999 rezultate për

drita

Vrasja e bosit të drogës, Artan Hoxha: Dritan Dajti, 400 mijë euro, kurthi dhe pengu Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në ABC zbuloi detaje të tjera tronditëse në lidhje me ekzekutimin mafioz mëngj
Hodhi kokainën nga dritarja sapo e ndaloi policia, arrestohet 37 vjeçari në Tiranë 6 persona janë arrestuar ditën e sotme në kryeqytet, mes tyre edhe një i ri që hodhi nga makina një pako të dyshuar me k
Viktima dhe miliona banorë pa drita e ujë: Biden shpall katastrofën natyrore në Teksas Presidenti Joe Biden ka shpallur një katastrofë të madhe në Teksas, duke hapur rrugën për më shumë fonde federale për t’
U martua që 18 vjeç me 40 vjeçarin dhe ka tetë fëmijë, gruaja rrëfen jetën e trishtë Drita Maxhari, 41 vjeçe e cila jeton në Pogradec dhe është nënë e tetë fëmijëve, u martua për herë të parë me mblesëri k
Shqiptarët të bllokuar prej ditësh e pa drita, Rama e bën baltë: Ndodh edhe në SHBA! Prej ditësh Shqipëria vuan nga një mot i keq me rrebeshe shiu, stuhi dëbore dhe temperatura acari. Ndërkohë që ende
Të dënuarit pa ujë, ushqim dhe drita: Vjen reagimi i ministrisë Ditën e sotme u raportua se në burgun e Shënkollit të dënuarit kanë mbetur prej 24 orësh pa energji elektrike, ujë të pi
Çmendet e reja: Rreh për vdekje foshnjen e saj dhe tenton të hidhet nga dritarja Një krim makabër ka ndodhur në Greqi në Janinë. Një 25-vjeçare ka rrahur për vdekje foshnjën e saj 6-muajshe. Mediat
Pse duhet ta hapni dritaren gjatë natës Hapja e dritares në dhomën tuaj të gjumit gjatë natës për të lejuar hyrjen e ajrit të pastër është zgjidhja më e mirë pë
Shqiptari kapet në shtëpinë e "barit", i ikën policisë nga dritarja e papafingos Një tjetër shqiptar është arrestuar në Britaninë e Madhe pasi u kap në një shtëpi bari. Shkumbin Lala u kap në një sh
Pse duhet ta hapni dritaren gjatë natës Hapja e dritares në dhomën tuaj të gjumit gjatë natës për të lejuar hyrjen e ajrit të pastër është zgjidhja më e mirë pë
Pse duhet ta hapni dritaren kur flini Hapja e dritares në dhomën tuaj të gjumit gjatë natës për të lejuar hyrjen e ajrit të pastër është zgjidhja më e mirë pë
Në burg për vrasjen e komisarit Lamaj, Arben Frroku kërkesë Gjykatës së Posaçme I akuzuari për vrasjen e komisariatit Dritan Lamaj, Arben Frroku, i ka kërkuar Gjykatës së Posaçme, ti llogaritet edhe k
Artan Hoxha publikon foton e 21 Janarit: Sali Berisha në dritaren e Kryeministrisë (FOTO LAJM) Pak ditë më parë u rikujtua 21 Janari i cili shkaktoi 4 viktima para kryeministrisë gjatë protestës së opozitës së asaj
"Drita e syve të mi", Sabri Fejzullahu emocionon me urimin për të bijën (FOTO LAJM) Vajza e këngëtarit të mirënjohur Sabri Fejzullahu, Bulza feston ditëlindjen e 34-të. Mes urimeve të shumta, ka spikatur
Rikthen sherrin, Ilda Bejleri ironizon publikisht Shakohoxhën Prej pak ditësh në media ka qarkulluar lajmi se Dritan Shakohoxha, drejtori i "Supersport" është larguar nga ky post.
Jeni në kërkim të një pune? “Dritarja e Mundësive” është aty për ty Një grup studentësh kanë çelur ditën e sotme fushatën e titulluar, “Dritarja e Mundësive”. Në aktivitetin hapës të kësaj
Dritan Dajti infektohet me COVID-19, shtrohet në spitalin e burgut të Peqinit Dritan Dajti është infektuar me Covid-19 dhe është shtruar në spitalin e burgut të Peqinit. Ndërkohë janë konfirmuar
Ja mori Saimirit, Atdheu filmohet me një nga vajzat e "Love Story" (FOTO LAJM) Atdhe Xharavina është kthyer në një nga meshkujt më të komentuar të "Përputhen" pas hyrjes së tij në program. Fillimisht
Dritan Dajti transferohet nën masa të rrepta sigurie në spitalin e burgut në Tiranë Dritan Dajti, i cili po vuan dënimin në burgun e Peqinit, për vrasjen e katër 4 policëve në gusht të vitit 2009, mbrëmje
Manastirliu: Shqipëria në dritaren e parë të sigurimit të dozave të vaksinës Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka bërë një postim në rrjetin social Twitter ku ka deklaruar se Shqipëria ës