999 rezultate për

drini

Tragjedi e rëndë, mbytet një i mitur në lumin Drini i Zi Një tjetër ngjarje tragjike është shënuar sot në lumin Drini i Zi, ku një fëmijë është mbytur dhe për pasojë ka humbur j
Shoqja e Drinit i heq Arjola Shehun nga Instagrami? Gazetarët sqarohen LIVE (FOTO&VIDEO) Një nga historitë që dëgjohet më shpesh ditët e sotme, gati gati si një përrallë e kohëve moderne, është momenti kur një
Si asnjëherë, Drini Zeqo i magjepsur nga fotot joshëse të Oriola Marashit (FOTO LAJM) Fotot më të fundit të Oriola Marashit po trazojnë rrjetin. E veshur në bikini të zëza dhe super seksi, modelja ka mar
Si rrallëherë, Drini Zeqo flet për jetën private: Kjo vajzë është dashuria ime më e madhe (VIDEO) Gazetari Drini Zeqo ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Në kurthin e Piter Pan-it”. Si rrallëherë, ai ka folur
Drini Zeqon do ta shohim si model? Komenti që ngjalli dyshime (FOTO LAJM) Drini Zeqo është gazetari dhe spikeri shqipatr shumë i dashur për publikun. Emri i gazetarit është shumë pak i lakuar
Sonila Meço tregon një kujtim nga jeta e saj në të cilin Alketa kishte shumë gisht Në një intervistë për “Why Not”, Sonila Meço u pyet në lidhje me disa nga figurat më të njohura të ekranit, ku i duhej t
Nuk mungoi as në Oscar 2020, Valdrin Sahiti "vesh" një tjetër sukses ndërkombëtar (FOTO LAJM) Të gjithë mezi e kanë pritur ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Oscars 2020”. Ashtu si ndodh gjithmonë, një rëndësi e veça
U kritikua shumë në RTSH, Alketa do bëjë të njëjtin "gabim" në Sanremo (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme në skenën e Ariston në festivalin e muzikës italiane "Sanremo" do të ngjitet në moderim, prezantuesja
PËRGJIMET/ "Më tha Drini i madh...", "kunati i Shokut Xhemal": Bisedat e papublikuara mes Habilajve dhe babait të Tahirit Në fashikujt e vendimit për Saimir Tahirin, të cilin gjykata e Krimeve të Rënda e ka arsyetuar mjaft gjatë, rezultojnë e
Pas Arbanës, reagon edhe Drini Zeqo për deklaratën e Iris Luarasit Arbana, pas deklaratës së pedagoges Irris Luarasi se e kishte ngelur, mori gjithë kohën për t'ju përgjigjur duke zbuluar
Pas Arbanës, Drini Zeqo i "mbyll gojën" zysh Iris Luarasit (FOTO LAJM) ris Luarasi e ftuar në emisionin ‘Shiko kush luan’ në rubrikën e këtij emisioni ‘Haje ose thuaje’ përmendi 4 emra të pe
"Dua të jem burrë më i mirë", Valdrini Sahiti surprizon gruan (FOTO LAJM) Valdrin Sahiti dhe bashkëshortja e tij Edita Ramadani janë një nga çiftet që kanë shumë vite së bashku. Gjithnjë në mbës
Bukurosh me muskuj, njihuni me boksierin shqiptar që po çmend VIP-at e Amerikës (FOTO LAJM) Boksieri me origjinë shqiptare, por i lindur në New York, Valdrin Muriqi tanimë është bërë shumë i famshëm në Shtetet e
PS të kërkojë falje? Rama: Valdrinin e propozoi vetë Ditmir Bushati Kryeministri Edi Rama tha për herë të parë se Valdrin Pjetrin si kandidat për Bashkinë e Shkodrës e ka propozuar Ditmir
Drini Zeqo partner besnik, kapet "mat" me të njëjtën vajzë edhe pas një viti (FOTO LAJM) Ai është djali simpatik, i cili ka shumë vite që na bën shoqëri mbrëmjeve, teksa lexon lajmet në edicionin qendror në Tv
Zbardhet debati, socialistët shkodranë të revoltuar: Na turpëruat me Valdrinin (FOTO LAJM) Debate të ashpra mes socialistëve shkodranë dhe të deleguarve të Edi Ramës. Debati ka qenë me tone të larta dhe Senid
Drini Zeqo ka rënë në dashuri, po vajza me bikini ku është "zhdukur" (FOTO LAJM) Drini Zeqo është një ndër personazhet që ka treguar kujdes në daljet e tij në publik, pavarsiht interesit të madh që mun
Jo vetëm Valdrini, Basha nxjerr emrat e kryebashkiakëve të tjerë të PS që kanë lidhje me krimin Kryedemokrati Lulzim Basha theksoi sot se kryeministri Rama ishte në dijeni të të shkuarës problematike të Valdrin Pjetr
Drini Zeqo zbulon se si dukej 15 vite më parë (FOTO LAJM) Drini Zeqo është ndër moderatorët më të dashur të familjeve shqiptare për më shumë se një dekade. Ndonëse tani është
Bie në ujërat e Drinit të Bardhë, vdes 10 vjeçari Një fëmijë nga fshati Kramovik është gjetur i vdekur sot në ujërat e Drinit të Bardhë. Njoftimin e ka bërë kryetari i