999 rezultate për

drin

E vërteta që tronditi maqedonasit: Maqedonia nuk ka lidhje me Aleksandrin e Madh (VIDEO) Kryetari i parë i Maqedonisë, Kiro Gligorov, ka thënë kohë më parë se maqedonasit duan të ndërtojnë një identitet të ri
Pas dy martesash të dështuara të nënës, djali vë në provë njerkun e rradhës… Jo vetëm prindërit i kushtojnë kujdes fëmijëve, por ndonjëherë këta të fundit kur rriten i mbrojnë prindërit e tyre sido
Vetëvrasja e dyfishtë në Fier, zbardhen dëshmitë e shoqeve të viktimës Faktet e reja të zbuluara nga grupi hetimor që po punon për zbardhjen e vdekjes së Ermira Dushit (Arapi) dhe Drini Derve
Ja si e kujton personazhi publik Drinin që vrau veten dhe të dashurën Krimi që ndodhi pak ditë më parë në Fier tronditi publikun e gjerë. Drini Dervenit autor i krimit të dyfishtë ku vrau të
Gruan ja vrau dashnori, burri i Ermirës reagon ashpër në Facebook Para dy ditësh në Fier ndodhi një ngjarje e rëndë ku Drini Dervini qëlloi me armë të dashurën e tij Ermira Arapi dhe pas
Krimi i pasionit në Fier, ja kush është 31-vjeçari që vrau të dashurën e më pas veten (FOTO LAJM) Detaje të reja kanë dalë mbi ngjarjen e rëndë të ndodhur ditën e djeshme në Lushnje, ku një krim pasioni ka marrë jetën
Krimi i pasionit në Fier, dëshmitarët: Nuk mund të jetë vetëvrasje, e njihnim Drinin… Ditën e djeshme një ngjarje e rëndë ndodhi në Lushnje ku dy të rinj u gjetën të vrarë në makinë, dhe sipas hetimeve të p
DETAJE/ Krimi i pasionit në Fier, viktima dhëndër i ish-deputetes së LSI-së Ditën e djeshme në Lushnje ka ndodhur një ngjarje e rëndë ku dy viktima kanë mbetur të vrarë në një makinë. Informac
Acari nuk kursen as kafshët, ngrin dhelpra në lumin Drin I ftohti polar që ka përfshirë vendin tonë nuk po kursen as kafshët. Sot është gjetur një dhelpër e ngrirë. Kafsha ësh
Temperaturat ngrijnë Drinin e Bardhë (VIDEO) Temperaturat e ulta dhe i ftohti ekstrem i këtyre ditëve, ka bërë që një pjesë e Drinit të Bardhë të ngrijë. Indërks
Mbretëresha Elizabeth në gjendje të rëndë shëndetësore Mbretëresha Elizabeth II e Britanisë se Madhe ka anuluar planet e saj për Krishtlindje, për shkak të një ftohje të rënd
E mbani mend Gjinon, dhëndrin 14 vjeçar? Ja si duket sot (FOTO LAJM) Kush nuk e mban mend Gjinon tek filmi “Përrallë nga e kaluara”? Me shumë siguri të gjithë e mbajmë mend e me shumë sig
Rrëfehet familja e të vrarit në Mitrovicë: Valdrin Beqiri na vrau djalin Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Mitrovicë, ku një 22-vjeçar Valon Sadiku u qëllua katër herë me kallashn
Flet familja e të vrarit në Mitrovicë: Djalin na vrau Valdrin Beqiri Njw i ri u vra sot nw mwngjws ne Mitrovicw, i qwlluar me automatik nga bashkwmoshatarw tw tij, ndwrkohw qw prindwrit the
Drini i Zi del nga shtrati, rrezikohen disa banesa në Gjoricë Rreshjet e shiut me intesitet të lartë kanë shfaqur mjaft problematika ditët e fundit, ndërsa një situatë emergjence ësh
Dasma magjike, çifti dhuron spektakël me truke magjie E si mund të ishte ndryshe martesa mes një magjistari dhe një komedianeje, përveçse një shfaqje e vërtetë. Çifti,
Njihuni me bukuroshen që ka refuzuar Adrianin, Ledrin dhe Cozman (VIDEO) Adrian Gaxha, Ledri Vula dhe Cozman mund të konsiderohen si ndër meshkujt më “Don Zhuan” të skenës sonë. Mirëpo, nuk
Makina përfundon në "Drin", shpëton mrekullisht vajza Një 19-vjeçare ka përfunduar bashkë me makinën e saj në lumin Drin. Anila Fiku humbi drejtimin e makinës duke rënë posht
Shkodër/ Makina me dy persona përfundon në "Drin" Një mjet ka përfunduar në ujërat e lumit Drin, ndërsa dyshohet se brënda ndodhen dy persona. Aksidenti ka ndodhur në ven
Berisha: Kaskada e Drinit tregtohet sikur të jetë pronë private e Gjiknurit Në një bashkëbisedim me gazetarët, ish-kryeministri Berisha akuzoi Ministrin e Energjitikës, Damian Gjiknuri, për një af
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.