999 rezultate për

dreshaj

Afërdita Dreshaj është yll? Prisni të shihni motrën e vogël të këngëtares (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj është krijuesja e disa hiteve por vitet e fundit është shkëputur plotësisht nga muzika duke u kthyer në
Vite larg muzikës, Afërdita Dreshaj tregon surprizën e madhe për fansat (FOTO LAJM) Janë bërë gati 4 vjet që kur Afërdita Dreshaj publikoi klipin e saj të fundit “Topless” me Agon Amigën. Gjatë gjithë
Motra feston ditëlindjen, Afërdita Dreshaj i bën surprizën që ëndërrojnë të gjithë (FOTO LAJM) Motra e Afërdita Dreshajt, Jehona është një nga vajzat më të njohura dhe më të komentuara në media, sidomos mediat kosov
Afërdita Dreshaj feston ditëlindjen, kjo është mosha e këngëtares (FOTO LAJM) Modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj sot feston ditëlindjen, duke mbushur kështu plot 33 vite. Shqiptar
Ditëlindja nuk ka ardhur akoma por dhuratat po, kush e surprizon Afërdita Dreshajn (FOTO LAJM) Këngtëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj feston ditën e nesërme ditëlindjen e saj të 33-t, megjithatë duket se dhuratat e
Momenti i përplasjes së Xhavit Halitit me Arben Gashin (VIDEO) Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka ngritur aktakuzë ndaj nënkryetarit të Kuvendit nga radhët e PDK-së, Xhavit Haliti
Afërdita Dreshaj shkëlqen krah bashkëshortit (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj është një nga vajzat më të bukura shqiptare që ka korrur sukses të paimagjinueshëm. Ajo ishte pjesë
Afërdita Dreshaj në momente të ëmbla përkrah burrit milioner (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Afërdita Dreshaj, duket se po e shijon në maksimum jetën me burrin e saj, milionerin çek Jakup Kindl.
Afërdita Dreshaj bëhet nostalgjike, shikoni si dukej ajo para famës (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj prej vitesh ndodhet në SHBA. Ajo është një nga modelet dhe këngëtaret më të dashura për publikun shqipt
Brenda shtëpisë dhe garderobës gjigante të Afërdita Dreshajt (FOTO LAJM) Në mars të këtij viti, modelja e njohur Afërdita Dreshaj dhe partneri i saj, Jakub Kindl, blenë një shtëpi të re në Mich
Lëvizjet e çuditshme të Gani Dreshajt në kohën kur fliste Hasani (VIDEO) Fjalimi i deputetit të PDK-së, Nait Hasanit i bërë dje në seancën e kuvendit kur po votohej buxheti, po i dukej qesharak
Afërdita Dreshaj merr dhuratën me shifra marramendëse Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl u martuan vitin që lamë pas në një dasmë madhështore. Ata kurorëzuan dashurinë disavjeç
Afërdita Dreshaj përlot ndjekësit, si e çoi deri në fund amanetin e të atit Modelja e njohur, Afërdita Dreshaj, ka prekur fansat e saj me një rrefim publik për mungesën e të atit të saj. Teksa
Sot është milionere, Afërdita Dreshaj tregon punën e parë që ka bërë në jetë Ajo sot është një nga vajzat e njohura të modelingut sidomos në Amerikë, aty ku ka të fokusuar jetën private, por edhe a
Shpat Kasapi i habit të gjithë, tregon çfarë ndjeu kur dëgjoi për dasmën e Afërditës Mbrëmja e së shtunës me “Shiko kush luan” një nga të ftuarit ka qënë edhe këngëtari Shapt Kasapi. Përveçse luajnë, t
Aksidentohet Erion Dreshaj, djali i gjyqtarit Erion Dreshaj është emri i të aksidentuarit në mëngjesin e sotëm në fshatin Lubozhdë të Istogut. I njëjti është vetëa
Afërdita Dreshaj thyen paragjykimet, bëhet nuse për shtëpi Pesë vite më parë, Afërdita Dreshaj takoi hokeistin çek, Jakub Kindl. Koha do të rridhte shpejt dhe më 29 qershor të 201
Afërdita Dreshaj publikon foton e parë që bëri me bashkëshortin milioner Pesë vite më parë, Afërdita Dreshaj takoi hokeistin çek, Jakub Kindl. Koha do të rridhte shpejt dhe më 29 qershor të 201
Foto nga shtrati, Çiljeta dhe Afërdita Dreshaj kalojnë natën bashkë (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj po është pritur më së miri pas mbërritjes në Tiranë. Pas pritjes me këngë popullore që i bëri Ermal
Pas martesës, të gjithë kanë një pyetje alla-shqiptare për Afërditën Sapo dikush martohet, pyetja e vetme që kanë të gjithë është se kur do të vijë në jetë një bebush. Kështu as personat