999 rezultate për

drenas

Vërshime në disa zona në Drenas, kërkohet kujdes i shtuar Komuna e Drenasit, njofton të gjithë qytetarët se pas vazhdimit të reshjeve të dendura të shiut, disa rrugë, sidomos mbi
Lladrovci shpall kandidaturën për kryetar të komunës Ramiz Lladrovci përmes një shkrimi në Facebook e ka shpallur kandidaturën për mandatin e dytë në krye të Drenasit. Ai
Mbyllet drama mes Feronikelit dhe Ballkanit, Gjilani fiton ndaj Llapit Në kryendeshjen e javës së 11-të në Superligën e Kosovës, Feronikeli ka qenë nikoqir i Ballkanit të Suharekës. Në nde
Plas arma në Drenas, humb jetën një person Një person është vrarë me armë zjarri mbrëmjen e sotme në qytetin e Drenasit. Një person ka humbur jetën pas sulmit m
Çmendet moti në Kosovë! Bie breshër sa një top tenisi (FOTO LAJM) Sikurse gjatë ditëve të fundit, edhe sot në Kosovë ka pasur temperatura të larta gjatë ditës, ndërsa pasdite qytetarët j
Infektohet me koronavirus kryetari i Drenasit Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci është infektuar me koronavirus. Këtë e ka konfirmuar vet Lladrovci me anë të një
Gruaja nga Drenasi gjen vdekjen nga COVID-19 Një grua nga Drenasi ka vdekur sot nga COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, i ci
DRENAS/ Grabitje me armë zjarri Është plaçkitur një bankë në komunën e Drenasit. Indeksonline mëson se bëhet fjalë për bankën "TEB", e cila në orët e
Drenas, traktori përplaset me një makinë dhe ndahet në mes Para pak minutash në fshatin Gllobar të Drenasit ka ndodhur një aksident, ku ishin të përfshirë një traktor dhe një maki
Dy aksidente në Drenas, plagosen disa persona Dy aksidente kanë ndodhur pothuajse në të njëjtën kohë në fshatin Zabel i ulët i komunës së Drenasit, ku si pasojë disa
U mburr për koncertin në Drenas, por Feron e paskan gjuajtur në skenë (VIDEO) Pak ditë më parë reperi i njohur Fero publikoi një video të koncertit të mbajtur në Drenas, ku një numër i madh fansash
Ky është i riu i plagosur nga xhaxhai në drenas Mbrëmë ka ndodhur një plagosje në fshatin Komoran të Drenasit. Indeksonline shkruan se i plagosuri është Sh.Hajdini.
U dogj me valë, ndërron jetë foshnja në Drenas Sot ka ndërruar jetë voglushja nga Drenasi, e cila ditë më parë kishte pësuar djegie të shkallës së tretë. Lajmi u bë
Drenas, makina përplaset me trenin Sot në fshatin Dobrashevc të Drenasit ka ndodhur një aksident ku një veturë ka godit trenin i cili po kalonte në hekuru
A duhet të japë dorëheqje nga Posta militanti i PDK-së? Sejdi Hoxha dje është bërë kryetar i degës së PDK-së në Drenas. Në profilin e tij në Facebook, sot ka folur për fitore.
Kërcënoi Haradinajn me prerje koke, ngrihet aktakuza ndaj shqiptarit nga Drenasi Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur sot aktakuzë ndaj personit që përmes rrjeteve sociale kërcënoi kryeministrin Ra
Geci jep alarmin: Disa makina me targa shqiptare duan të më vrasin Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, nga radhët e LDK, Gani Geci, po thotë se ka lajmëruar Policinë e Kosovës sot gjatë d
Grabitje me armë në Drenas Në komunën e Drenasit ka ndodhur një grabitje me armë zjarri në një institucion mikrofinanciar. Rastin e ka konfirmua
Komuna e Drenasit: Avokati i Popullit gënjen, ofruam ndihmë për të miturën Komuna e Drenasit ka reaguar duke thënë se institucionet komunale i kanë ofruar ndihmën e duhur nxënëses që u abuzua sek
Avokatin nga Drenasi e lenë pa ushqim në qeli Këshilli për Mbrojtjen dhe të Drejtat e Lirive të Njeriut (KMLDNj), ka vizituar avokatin Gazmend Halilaj, cili po mbahet