999 rezultate për

drejtuesi

Kujdes me mua se t'i heq pantallonat! Salianji debaton me drejtuesin e policisë Mbështetësit e Partisë Demokratike, të udhëhequr nga ish-deputetët Ervin Salianji dhe Endrit Braimllari kanë bllokuar rr
E BUJSHME/ Drejtuesit e Partizanit kërkojnë të blejnë klubin e njohur italian Kur te Partizani po mendojnë për ndeshjet e Ligës së Kampionëve dhe sezonin e ardhshëm, në Itali po qarkullon një lajm j
Përplas për vdekje këmbësoren, arrestohet drejtuesi i mjetit Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur pak më parë në Patos. Mjeti tip "Ford" përplasi për vdekje këmbësoren S.
Aksident në Tiranë, drejtuesi humb kontrollin e makinës dhe përplas 69-vjeçarin Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë tek shkolla "Kushtrimi i lirisë" ku një preson ka mbetur i pla
Mesazhi i Metës për krizën politike: Liderët politikë të marrin shembull nga drejtuesit e komuniteteve fetare në vend "Epoka e kultit të individit mbi atë të Zotit dhe integritetit njerëzor solli mënxyra të mëdha për popullin tonë. Falë Z
E papritur, Ali Ahmeti shkarkon të gjithë drejtuesit lokalë të BDI Pas shpërthimit të materialeve të përgjuara nëpër rrjetet sociale, ku shfaqen biseda telefonike mes kreut të BDI-së, Ali
Aksidenti me pasojë një të vdekur, informacionin zyrtar i policisë Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Vorë, ku për pasojë ka humbur jetën një person. Mësohet se në aks
Protesta e opozitës, BE: Jo dhunë, palët duhet urgjentisht të ulen në dialog (FOTO LAJM) Siç është bërë e zakonshme përpara protestave kombëtare të opozitës, edhe përgjatë ditës së sotme ambasadat e SHBA-ve dh
Dako: Edhe pas përgjimeve Rama ma hap telefonin Kryetari i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako këtë të enjte në Opinion ka folur për përgjimet e reja të publikuara nga
Zyrtare/ Shkëmbi konfirmohet në stolin e Teutës Korçari do të vazhdojë të drejtojë Teutën edhe sezonin tjetër, pasi këtë vit arriti objektivin, që ishin Kupat e Europës
Aksident në aksin Përmet-Tepelenë, plagoset drejtuesi i mjetit Një aksident automobilistik ka ndodhur në aksin rrugor Përmet-Tepelenë. Nga aksidenti ka mbetur i plagosur një perso
Kamioni del nga rruga, plagoset drejtuesi Policia e Fierit raporton se mëngjesin e ditës së sotme, 2 maj 2019 në aksin rrugor Levan-Fier, automjeti tip Kamion me
Cech do largohet, Leno nuk bind, Arsenali sytë nga Seria A Arsenali po kërkon për një portier. Kontrata e Petr Cech përfundon në fund të sezonit, ndërsa gjermani Leno nuk bind. Dr
Ngrihet aktakuzë ndaj drejtuesit që shkaktoi aksidentin e tmerrshëm në Gjilan Prokuroria Themelore e Gjilanit ja bërë të ditur se ka ngritur aktakuzë ndaj shoferit të kamionit i cili në muajin mars
Policia jep detaje të tmerrshme për drejtuesin e mjetit Policia ka shpërndarë një njoftim për drejtuesin e furgonit që ra nga 200 metra në lartësi në lumin e Shkumbinit. Sipas
Si u shpëtua drejtuesi i furgonit që ra në Shkumbin (FOTO LAJM) Këto janë disa nga fotot e operacionit të shpëtimit të furgonit që ra sot pasdite në një lartësi rreth 200 m në lumin Sh
Një furgon mallrash përfundon në lumin Shkumbin, drejtuesi mbetet i bllokuar (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë orëve të pasdites në Kthesën e Murrashit në Librazhd. Një furgon mallrash ka da
Drejtuesit e Bayern Munchen janë duke u marrë me transferimin e Sane Uli Hoeness ka konfirmuar se janë duke punuar për ta transferuar Leroy Sanen nga Manchester City. Disa ditë më parë,
Aksidenti që befasoi rrjetet sociale, Audi ndahet në dysh por drejtuesi shpëton pa lëndime Një Audi Q7 u nda në dy pjesë pas një aksidenti brutal në Rusi, por fatmirësisht shoferi mbijetoi pa lëndime serioze, ma
Dësthtoi te Reali, Lopetegui pranë skuadrës së njohur spanjolle Pasi zyrtarizuan divorcin me Quique Setien, drejtuesit e Real Betis janë vënë në kërkim të një emri të ri për të marrë d