999 rezultate për

drejtues

Shqiptarët nuk zënë mend: Arrestohen 10 shoferë, 8 u kapën tapë në timon Në vetëm 1 javë, autoritetet në Tiranë raportojnë se janë arrestuar 10 shoferë, 8 prej të cilëve në gjendje të dehur.
Eni Vasili shpërthen live në emision: Mos më provoko, emisionin e drejtoj si të dua! Debati për përgjimet e antimafias ka ngritur tonet në studion e Open mbrëmjen e sotme. Teksa Plarent Ndreca mori fjal
Reshje të dendura, apel i rëndësishëm për drejtuesit e mjeteve në këtë qytet Reshjet e dendura të shiut sjellin shpesh problematika në qytetin bregdetar të Vlorës. Te tilla kanë qenë dhe ato të
25 Prilli: Rama mbledh në seli drejtuesit e qarqeve, çfarë pritet të diskutohet Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka mbledhur në selinë e PS drejtuesit politik të 12 qarqeve. Kjo është mbledhja e
Aksident tek "kthesa e vdekjes" në Elbasan: Përplasen makinat, lëndohen dy drejtuesit Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin e rrezikshëm Elbasan-Peqin, në fshatin Paper. Burimet zyrtare bëjnë me dije
Makina përplas policin në Vlorë, shoferi arratiset me shpejtësi Një makinë ka përplasur një këmbësor pasditen e sotme në Vlorë. Burimet bëjnë me dije se makina në fjalë ka përplasur
Aksidenti në Divjakë, ndërron jetë 62 vjeçari Ka ndërruar jetë në spital personi që u aksidentua mesditën e sotme në Divjakë. 62 vjeçari Lutfi Murrizi banues në Su
Mziu pas caktimit si drejtues politik në Dibër: Marrim katër mandate Ish-kreu demokrat i bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu është caktuar në rolin e drejtuesit politik për qarkun e Dibrës.
PD cakton drejtuesit politikë në qarqe: Alizoti në Berat Ditën e sotme PD ka hedhur hapa të tjerë drejt zyrtarizimit të të gjithë drejtuesve politikë në qarqe. Burime bëjnë me d
Fonseca po humb besimin e drejtuesve të Romës, projektohet rikthimi i bujshëm Dy humbjet e fundit të Romës, në derbi me Lazion për kampionat dhe në Kupën e Italisë ndaj Spezias, që rezultoi me një e
Një tjetër aksident me humbje jete, makina përplas motorçikletën Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Shkodër-Lezhë në Kryebushat.
Mark Marku, drejtues politik i qarkut të Lezhës Pedagogu i departamentit të gazetarisë dhe komunikimit, Mark Marku është caktuar si drejtues politik i qarkut të Lezhës.
Barazimi me Spezian "mbush" drejtuesit e Torinos, shkarkohet trajneri Giampaolon Barazimi pa gola ndaj Spezias pasditen e djeshme ka rezultuar fatal për trajnerin Marco Giampaolo, i cili është shkarkua
Humbi prindërit në aksident, drejtori i spitalit tregon gjendjen e 3-vjeçares që mbijetoi Detaje të reja kanë dalë nga aksidenti i rëndë që ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Rrëshen-Rubik, ku si pasojë e një
Lajm i trishtë, ndahet nga jeta ish-anëtari i bordit drejtues të Vllaznisë Shkodra është zgjuar me lajm të keq sot. Mësohet se Mark Laloshi, konsulent ligjor pranë bashkisë së Shkodrës dhe ish-an
Vazhdojnë çuditë e drejtuesve të Interit, tani Suning e lë peng te "Alibaba" Klubi i Interit nuk po përjeton momente të qeta dhe jo vetëm për shkak të humbjes së fundit të papritur në kampionat nda
Kush do të drejtojë fushatën e PD-së në Durrës dhe Elbasan Partia Demokratike ka caktuar drejtuesit e fushatës për zgjedhjet e 25 prillit. Mësohet se në qarkun e Durrësit, fushatë
Aksidenti i rëndë në Elbasan, arrestohet drejtuesja e mjetit tip "Volkswagen" Policia e Elbasanit ka dhënë njoftimin zyrtar për aksidentin e ndodhur mbrëmjen e djeshme në afërsi të Metalurgjikut, ku
Humbi kontrollin e makinës, humbet jetën 24 vjeçari Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur rreth orës 03:00 të mëngjesit të ditës së sotme në aksin Lezhë-Milot, pranë kr
Policia Rrugore nuk fal drejtuesit e automjeteve, kaq leje drejtimi u pezulluan sot "Policia Rrugore do jetë prezente kudo, me radarë e dragera, jo për të shtuar numrin e gjobave, por për të parandaluar k