999 rezultate për

drejtorit

Dy persona tentojnë ti grabisin makinën drejtorit të Tatim-Taksave Një ngjarje e paprecedentëë ka ndodhur në Gjirokastër. Drejtorit të Tatim-Taksave vendore në Bashkinë e Gjirokastrës
Zidane i përgjigjet drejtorit të PSG-së: Mund të them çfarë të dua për Mbappen Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ia ka bërë të qartë Paris Saint-Germainit se s’mund ta heshtin atë dhe se ai
Arrestohet djali i drejtorit të PS në Lezhë, Xhuliano Frroku sherr me policët Djali i drejtorit Bardhok Frrokut, Xhuliano është arrestuar nga Policia e Lezhës dy ditë më parë. I riu është pikasur
Berisha i nxjerr emrin: Djali i drejtorit socialist kapet me lëndë narkotike Një tjetër qytetar është ankuar tek Berisha, duke treguar rastin e një personi i cili është kapur me drogë. Bëhet fjalë
E BUJSHME/ Tare nominohet nga "Globe Soccer Awards" për drejtorin sportiv më të mirë të 2019-ës Puna e shkëlqyer që Igli Tare po bën të Lazio gjatë këtyre vazhdon të vlerësohet. Pasi mori çmimin e drejtorit më të mir
Premtimi i drejtorit për futbollistin: Do të jap leje të flasësh me mbesën time (FOTO LAJM) Fiorentina këtë fillim sezoni ka arritur rezultate dhe një nga futbollistët që ka shkëlqyer është 22-vjeçari Gaetano Cas
Drejtorit sportiv të Juventusit nuk i del inati me Messin: Ronaldo meritoi çmimin "The Best" Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici ka deklaruar se kanë respekt për Lionel Messin, por Cristiano Ronaldo meri
“Jam drejtori i tatimeve”, zbulohet gjobvënësi mashtrues i lokaleve në mes të Tiranës Një shtetas që e hiqte veten si drejtori i Tatimeve, ka rënë në prangat e policisë, pasi u vendoste gjobë bizneseve, kry
I zhvati 60 milion lekë drejtorit të Postës nëpërmjet Facebook, del nga burgu "Analia" Gjykata ka liruar me kusht Enertila Beqjan, e njohur ndryshe si "Analia". Në 2017-tën Beqaj nëpërmjet një llogarie të
"Drejtorit të ujësjellësit i vodhën thesarin në shtëpi!" Berisha nxjerr SMS Ish-kryeministri Berisha ka publikuar pak më parë mesazhin e atij që ai e quan "Qytetari Digjital" sipas të cilit gjatë
Sekuestrohen 1.5 milion euro ish-drejtorit të ALUIZNI-t Policia e shtetit ka finalizuar me sukses një tjetër operacion për goditjen e krimit ekonomik e financiar. Janë sekue
Kamuflohej si pjesë e një organizate të huaj, kush është 64 vjeçarja që futi në kurth vëllain e drejtorit të Policisë së Tiranës Një 64-vjeçare që mashtronte biznesmenë duke u premtuar projekte të mëdha ndërtimi të financuara nga një organizatë e hu
Inagurohet autostrada e hapur para një muaji (VIDEO) Mijëra automjete tashmë e kanë bërë rrugën në autostradën e re Milladinoc- Shtip, pushteti sot në mëngjes në mënyrë sole
Vijon situata e tensionuar në Shkodër, PS bën drejtoritë qendra votimi Në Shkodër ashtu siç ka qenë gjatë gjithë ditës, edhe në mbrëmje situata ka vijuar të mbetet e tensionuar, pasi disa shk
Sherr me gota dhe pjata mes Blushit dhe ish-drejtorit në Top Media në restorantin luksoz Një përplasje fizike ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në një restorant në qendër të Tiranës mes Ben Blushit, aktuali
"Voto hapur ose fluturon nga puna!" Pjerin Ndreu thotë se kjo është normale Kandidati i PS për Lezhën, Pjerin Ndreu ka reaguar pasi ishte përfshirë në përgjimet e "Bild" duke kërcënuar një drejtor
Voto hapur ose ik nga puna! Flet Drini Gjeçi që kërcënonte mësuesit Gazetari Peter Tielde ashtu siç kishte paralajmëruar më herët ka publikuar sot 16 përgjime telefonike në lidhje me blerj
Ish-i i Milanit gati të firmosë për PSG-në Milani e mbylli sezonin duke mos i përmbushur objektivat dhe duke mos arritur kualifikimin për në Champions League. Për
Ish-badigardi i Topallit merr postin e rëndsishëm Një emër tjetër, ardhur nga PD, ngjitet në pozicionet më të larta të administratës. Marjan Laca, i cili që në kohën e
Digjet makina e drejtorit të Hipotekës Makina e një drejtori të rëndësishëm është përfshirë nga flakët para pak minutash. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e La