999 rezultate për

drejtoria

Moti zbraz "zemërimin", Drejtoria e Përgjithshme Detare: Siguroni mjetet në port Drejtoria e Përgjithshme Detare nëpërmjet një njoftimi në rrjetin social “Facebook” bën me dije se pritet të ketë përke
Përkeqësimi i motit, Drejtoria e Përgjithshme Detare apel për mjetet në porte Nga mesnata e ditës së sotme deri në mesnatën e datës 23 Janar, moti do të përkeqësohet. Si pasojë edhe bregdeti do të p
Zaevi "largon" Grubin nga qeveria Ministria për sistem politik dhe marrëdhënie mes bashkësive, do të zhvendoset në objekt të ri, që ditëve të fundit e ble
Mbyllet Kakavija, Drejtoria e Kufirit jep lajmin e rëndësishëm për qytetarët Drejtoria e Kufirit dhe Migracioni në Gjirokastër ka bërë me dije se duke filluar nga ora 07:00 e ditës së nesërme dhe d
Festoi ditëlindjen në kohë koronavirusi: Gjobitet Bes Kallaku, të ftuarit dhe pronari i lokalit Vijojnë ndëshkimet për personat të cilët shkelin rregullat e vendosura me qëllim parandalimin e përhapjes së koronavirus
Miratohet dhënia e ndihmës prej 400 mijë lekësh të vjetra për punëtorët e rafinerisë së Ballshit Këshilli i Ministrave ka miratuar dhënien e ndihmës prej 400 mijë lekësh të vjetra në muaj për punonjësit dhe ish-punonj
KQZ ngre grupin e punës për votën e emigrantëve Teksa na ndajnë më pak se 6 muaj nga zgjedhjet e 25 prill 2021, Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi ka
Erëra të forta dhe rrebeshe shiu, paralajmëron Drejtoria e Përgjithshme Detare Që prej mbrëmjes së djeshme vendi është përfshirë nga reshje të dendura shiu, erë dhe stuhi. Për shkak të kësaj situa
Arratiset një person nga Drejtoria e Policisë në Tiranë, "blindohet" zona Një person është arratisur pak më parë nga Drejtoria e Policisë në Tiranë. Menjëherë forca të mëdha efektivësh janë
Cikloni në Detin Jon, Drejtoria Detare paralajmëron përkeqësim të motit Edhe pse krijimi i ciklonit në ujërat e detit Jon nuk përbën rrezik serioz për Shqipërinë, Drejtoria e Përgjithshme Deta
Përkeqësimi i motit, paralajmëron Drejtoria Detare: Merrni masa! Drejtoria e Përgjithshme Detare ka nxjerrë një paralajmërim ku bën me dije se duke filluar nga pasditja e së enjtes, një
Plash sherri mes grave te Drejtoria e Policisë Tiranë (VIDEO) Katër gra janë zënë me njëra tjetrën para hyrjes së drejtorisë së Policisë së Tiranës. Shkak është bërë debati për ra
Del pozitive me COVID-19 drejtoresha, mbyllet drejtoria Arsimore e Elbasanit ISHP konfirmoi 19 raste me koronavirus në raportimin e ditës së sotme për Elbasanin duke shënuar kështu shifrën më të la
Thirrje për vrasje në rrjete sociale, vihet në pranga 39 vjeçari (FOTO LAJM) Pas disa muajsh hetim, arrestohet i riu nga Shijaku që bënte thirrje në rrjetet sociale për vrasje. Bardhi Guza, 39 v
Drejtoria e Transportit Rrugor zbulon shumën që u vodh gjatë natës: Haka do kthehet te i zoti Dy persona ende të paidentifikuar kanë vjedhur gjatë natës që lamë pas kasafortën e Drejtorisë së Përgjithshme të Transp
Thirrje për punonjësit që nuk përfituan 40 mijë lekëshin: Aplikoni në këtë formular! Për të gjithë ata individë që përfitojnë ndihmë financiare sipas paketës së 2-të të qeverisë dhe që ende nuk e kanë marr
Lleshaj hesht, i riu hëngri dru, mori dhe gjobë: Policia ia hedh paq (VIDEO) Eshtë pezulluar nga puna një nga efektivët që ka ushtruar dhunë ndaj një 15 vjeçari në Tiranë. Ngjarja u zbulua nga n
Drejtoria e Burgjeve e konfirmon: Një punonjës te 313-a pozitiv me COVID-19 Një punonjës i Burgut 313 është infektuar me koronavirus dhe këtë e ka konfirmuar me një deklaratë për shtyp Drejtoria e
Konfirmohen tre policë të infektuar me Covid-19, ku shërbenin Pasi në mëngjes u konfirmua se një polic ishte infektuar me koronavirus, tashmë numri ka shkuar në tre. Dy policë të
Tragjedi e thellë në Itali, shkon në 743 viktima në 24 orët e fundit Lajme tragjike vijnë nga Italia. Vetëm sot, në 24 orët e fundit Italia regjistroi 743 njerëz që humbën jetën edhe 5249 t