999 rezultate për

drejtori

Plagosi me armë drejtorin e ujësjellësit në Shkodër, kapet autori i dyshuar Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 43-vjeçar pasi akuzohet se ka qëlluar me armë zjarri drejtorin e ujësjellësit n
Lajm i mirë për juventinët: Dybala shumë pranë kontratës së re Paulo Dybala dhe Juventus mesa duket kanë gjetur gjuhën e përbashkët për një kontrate të re. “Tuttusport” raporton s
Jep dorëheqjen drejtori i 7-të brenda 10 muajve në kadastrën e Vlorës, ku është "thembra" e Akilit Vetëm 1 muaj e gjysmë në detyrë dhe Jurgen Pilkapi ka dhënë dorëheqjen nga drejtoria e Kadastrës në Vlorë. Ai dhënë
Arrestohet administratori i FC Prishtinës Është arrestuar administratori i FC Prishtinës, Bajram Sherifi. Gjithçka ka ndodhur pas ndeshjes Gjilani – Prishtina,
Plas sherri, 52-vjeçari godet me grushte drejtorin e bankës Policia e Beratit ka arrestuar një 52-vjeçar pasi ka goditur me grushte drejtorin e një banke brenda në ambientet e punë
E thotë drejtori i FBI-së: Ky është shteti që përbën kërcënimin më të madh për SHBA-në Drejtori i FBI-së, Christopher Wray, tha se aktet e spiunazhit dhe vjedhjes nga Qeveria e Kinës paraqesin “kërcënimin më
Pas ikjes së Sokol Sadushit, hapet gara për drejtorin e ri të shkollës së Magjistraturës Shkolla e Magjistraturës hap garën për drejtues të institucionit. Këshilli Drejtues i shkollës që prodhon gjyqtarët dhe
Thirrje për vrasje në rrjete sociale, vihet në pranga 39 vjeçari (FOTO LAJM) Pas disa muajsh hetim, arrestohet i riu nga Shijaku që bënte thirrje në rrjetet sociale për vrasje. Bardhi Guza, 39 v
Drejtoria e Transportit Rrugor zbulon shumën që u vodh gjatë natës: Haka do kthehet te i zoti Dy persona ende të paidentifikuar kanë vjedhur gjatë natës që lamë pas kasafortën e Drejtorisë së Përgjithshme të Transp
Drejtori sportiv i Milanit: E ardhmja e Ibras do të vendoset në fund të sezonit Ylli suedez i futbollit, Zlatan Ibrahimovic, vazhdon të mos e ketë të ardhmen e tij të caktuar, dhe spekulimet lidhur me
Infektohen me koronavirus një punonjës në Drejtorinë e Policisë së Elbasanit Një punonjës i sallës operative në Drejtorinë e Policisë së Elbasanit ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Mësohet se bë
Fidanë me kanabis, arrestohet një person në Fier Një tjetër tentativë për kultivim të bimëve narkotike është goditur nga policia në qytetin e Fierit dhe është vënë në pr
Infektohet me COVID-19 edhe drejtori i Shërbimeve Publike në Gjilan Gjashtë raste të reja me COVID-19 janë konfirmuar mbrëmjen e së martës në komunën e Gjilanit. Në mesin e tyre është edhe
Kërcënoi me jetë drejtorin e burgjeve, merret vendimi për autorin Gjykata Penale e Tiranës ka vendosur 10 muaj burg për Muharrem Zelijan, i cili u akuzua se kërcënoi me sms kreun e Drejt
Më në fund Milanin arrin marrëveshje me Rangnick Milani, sipas Tuttosport, ka arritur një marrëveshje me ish-trajnerin e Schalke 04 dhe e RB Leipzig Ralf Rangnick. Dr
Thirrje për punonjësit që nuk përfituan 40 mijë lekëshin: Aplikoni në këtë formular! Për të gjithë ata individë që përfitojnë ndihmë financiare sipas paketës së 2-të të qeverisë dhe që ende nuk e kanë marr
Flet drejtori i Transportit Rrugor: Si do të funksionojnë urbanet Data 15 qershor, kulmon me rifillimin e transportit urban të bllokuar që prej muajit mars si pasojë e shpërthimit të kor
Kur ardvelinjtë të kërkojnë "falje" është e qartë që po të bëjnë presion Nga Enkel Demi Zaida Çobo ka tërhequr padinë ndaj Ardi Veliut, gjë që ka shkaktuar mëri ndaj saj. Ata që më së
Ish-drejtori iTeatrit Kombëtar: Babanë e dërguan natën në breg të lumit, para skuadrës së pushkatimit Publikohet historia e panjohur të vëllezërve Alibali me origjinë nga Shkodra, një nga familjet e njohura të atij qyteti
Gjendet një granatë e paplasur para Drejtorisë së Policisë në Tiranë Para drejtorisë së Policisë në Tiranë sot është gjetur një granatë. Punonjësit e Ujësjellës Kanalizimeve në Tiranë m