999 rezultate për

drejtoresha

Pacientët ankohen për spitalin në Shkodër Të sëmurët presin me orë të tëra në spitalin rajonal të Shkodrës, ku edhe pasi u vjen radha përballen me mungesë medikam
Për studentët nuk ka as abone! Vetëm 1 500 copë për 70 mijë studentë Debatet janë të shpeshta çdo fundmuaji mes studentëve dhe punonjësve të Drejtorisë së Konvikteve. Më pak se 1.500 a
Skandali në shkollën 9-vjeçare në Tiranë, nxënësit bëhen tapë në ekskursion Skandal me nxënës të shkollës nëntë vjeçare ” Avni Rustemi” në Tiranë. Nxëënsit e klasës së 8 A të kësaj shkolle, teksa
Akuza e rëndë: Në çerdhen e Pukës u helmuan gjithë fëmijët, drejtoresha fshehu ngjarjen Ish kryeministri Sali Berisha këtë herë ka publikuar në facebook, akuzat që qytetari dixhital hedh kundrejt cerdhes në P
"Drejtoresha e shkollës terrorizon nxënësin 12-vjeçar" Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një tjetër denoncim nga njw qytetar dixhital. Ai shkruan se drejtoresha e
Shkarkohet drejtoresha e Tatimeve në Vlorë, kush e zëvendëson Shkarkohet drejtoresha e Drejtorisë së përgjithshme të tatimeve në qytetin e Vlorës, Pranvera Resulaj. Resulaj është
Largoi mësuesen, drejtoresha pushohet edhe vetë nga puna Mësuese Fatbardha Alushaj rrëfeu për emisionin “Stop” si e larguan padrejtësisht nga shkolla 9-vjeçare “Ismail Klosi” në
SKANDALI/ 25 vjet më parë Tano Banushi nuk u lejua i vdekur në Teatër, sot drejtoresha kërkon falje 7 gushtin e vitit 1993, plot 25 vite më parë ndërroi jetë aktori i njohur i humorit shkodran dhe jo vetëm, Tano Banushi.
Drejtoresha e Bibliotekës: Jemi në kushte jashtë çdo standardi Drejtoresha e Bibliotekës Kombëtare, Persida Asllani, në një konferencë për mediat ka bërë të ditur detaje në lidhje me
Drejtoresha e shkollës shpërthen në lot pasi u akuzua për dhunë fizike (VIDEO) Drejtoresha e shkollës "Osman Llampiraj" në Shtoj i Ri në Shkodër Saime Hegrepi ka reaguar për herë të parë ndaj akuzave
Drejtoresha sjell dhëndrin për të kërcënuar nxënësit, plas skandali në Shkodër (VIDEO) Nxënësit e shkollës në Shtoj i Ri kanë denoncuar në polici drejtoreshën Saime Hegrepin. Nxënësit thonë se i ka kërcë
24 vite martesë ikën/ Burri akuzon për tradhti drejtoreshën e shkollës me mësuesin e Arteve Skandalet seksuale sa duket nuk kanë të sosur ndër hapësirën mbarëshqiptare. Pas skandaleve në Maqedoni dhe në Shqipë
"K*rvë, idiote, debile", skandal i vërtetë brenda Shtëpisë së Foshnjës Emisioni "Stop" ka mësuar se në Shtëpinë e Foshnjes në Vlorë janë shpenzuar 700 mijë lekë te vjetra për servis makine, n
Skandali në shtëpinë e foshnjës, si i ofendojnë punonjëset fëmijët Emisioni “Stop” ka mësuar se në Shtëpinë e Foshnjes në Vlorë janë shpenzuar 700 mijë lekë te vjetra për servis makine,
Elisa Spiropali, drejtoresha me 100 mijë lekë pagë që shëtit me Mercedes 40 mijë euro Elisa Spiropali është fotografuar të hipë në një makinë luksoze Mercedes Benz GLA e tipeve të fundit. Nga kërkimi që
Drejtoresha e "Sami Frashëri": Nuk lejoj LGBT në shkollën time, nuk kanë se çfarë t'u tregojnë nxënësve Drejtoresha e gjimnazit “Sami Frashëri”, Teuta Dobi, në një intervistë për gazetën “Shekulli”, tha se çdo program që i s
Drejtoresha e Hipotekës së Lezhës e dënuar më parë, ja çfarë ka bërë Gjelina Bacaj, është drejtoresha e Hipotekës në Lezhë, e cila është vënë nën akuzë për skandalin me tjetërsimin e pronav
Zbulohet skandali, drejtoresha e shkollës fshin mungesat për 150 mijë lekë Manushaqe Çela është nëna e dëshpëruar që ju drejtua emisionit Fiks fare pasi i përjashtuan djalin nga shkolla. Një s
Sfidoi Xhafajn në Kuvend, drejtoresha legjendare të Ramës bën bujë sërish (VIDEO) Luneda Sufali bëri bujë disa vite më parë në media pas përplasjes me ish-kreun e Komisionit të Ligjeve, Fatmir Xhafaj në
Skandali në shkollën 9 vjeçare, drejtoresha lë mësimin dhe punon avokate në orarin zyrtar “Fiks Fare” pasqyroi mbrëmjen e sotme se si një drejtoreshë shkolle gjatë orarit të punës shkon dhe punon si avokate në