999 rezultate për

drejtor

Nxënësit përfunduan në urgjencë, referohen në Prokurori drejtori dhe inxhinieri Ditën e djeshme, disa nxënës të një shkollë në Tiranë, u dërguan në urgjencë me shenja helmimi. Ata pësuan probleme s
Përkeqësimi i motit, Drejtoria e Përgjithshme Detare apel për mjetet në porte Nga mesnata e ditës së sotme deri në mesnatën e datës 23 Janar, moti do të përkeqësohet. Si pasojë edhe bregdeti do të p
"Gjuha shqipe", Spasovski: Drejtori Sela nuk ka kërkuar takim me mua Ministri i Brendshëm Oliver Spasovski deklaroi sot se dikasteri që ai drejton respekton dhe zbaton të gjitha ligjet pozi
Humbi prindërit në aksident, drejtori i spitalit tregon gjendjen e 3-vjeçares që mbijetoi Detaje të reja kanë dalë nga aksidenti i rëndë që ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Rrëshen-Rubik, ku si pasojë e një
Milani nis tratativat për transferimin e Mandzukic Paolo Maldini dhe Frederic Massara raportohen se janë duke diskutuar rreth arritjes së një marrëveshje me Mario Mandzuki
Samedin Mehmeti emërohet drejtor i Policisë së Kosovës Samedin Mehmeti është zgjedhur drejtor i përgjithshëm i Policisë së Kosovës. Zgjedhja e tij është bërë përmes një vot
"E njihja Tiren", ish-roja i Sanatoriumit zbulon çfarë ndodh brenda spitalit Një zotëri, i cili pretendon se ka punuar si roje në spitalin e Sanatoriumit, ka folur lidhur me rastin korruptiv që u b
EMRI/ I bashkohet Ramës, LSI-së i ikën një tjetër figurë e njohur Ish-drejtori i portit të Durrësit dhe ish-drejtori i Aviacionit Civil, Aleksandër Lipivani largohet nga LSI dhe i bashko
PS i "kullufit" një tjetër politikan LSI-së, ish-drejtori i Aviacionit Civil ndërron kah Një tjetër politikan ka zgjedhur të lëvizë nga LSI drejt PS-së. Bëhet fjalë për ish-drejtorin e portit të Durrësit dh
Vrasja e dy motrave nga Përparim Ademi, çfarë thotë drejtori i shkollës për jetën e tyre në Greqi Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me jetën e motrave Zhaneta Metani dhe Kristina Metani, të cilat u ekzekutuan nga 5
Kultivimi i drogës në Skrapar, kapet anëtari i fundit i grupit Vijon megaoperacioni “Gjergjova”, ku është arrestuar edhe anëtari i fundit i grupit, që ushtronin aktivitetin kriminal t
Shpërthimi i fuqishëm në lokalin në Ferizaj, reagon drejtori i Shëndetësisë Në datën 5 janar në një restorant në lagjen “The village” në Ferizaj ka ndodhur një shpërthim i një bombole gazi, si pas
Skandaloze! Drejtoresha i shpall "luftë" vartëses: Unë jam armikja numër 1! Fiks Fare solli rastin e një drejtoreshe të një shkolle 9- vjeçare në Elbasan e cila e quan veten ‘armiken’ numër një të
Zaevi "largon" Grubin nga qeveria Ministria për sistem politik dhe marrëdhënie mes bashkësive, do të zhvendoset në objekt të ri, që ditëve të fundit e ble
Drejtori sportiv i Juventusit i gatshëm për shkëbim, Dybala-Kane Raportimet nga Sky Sport Italia thonë se Dybala do të pranojë një kontratë të re nga Juventus, mirëpo nëse ky i fundit r
Drejtori shantazhon mësuesin: Je i paligjshëm, mund të mbetesh edhe pa orë fare! Drejtori i shkollës së mesme “Qemal Mici” në Durrës abuzon me postin duke shpërndarë më mënyrë të padrejtë orët e mësimi
Prej 10 ditësh tek Infektivi, ndërron jetë në ditën e Krishtlindjeve Drejtori i Patentave COVID-19 u ka marrë jetën 9 pacientëve ditën e sotme. Ndër viktimat, mësohet se është edhe Drejtori i DPSHTRR në Gjir
Ish-drejtori i ALUIZNI-t nga qelia drejt Bashkisë, Xhaferraj: Ndoqi kodin e heshtjes së Ramës Kreu i degës së Partisë Demokratike në Durrës, Ferdinand Xhaferraj ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku akuz
A po shkon qeveria drejt fundit, zyrtari i NISMA e akuzon Hotin për kapje të shtetit Zyrtari i Nismës Socialdemokrate, Mevludin Krasniqi, i ka konsideruar si kapje të shtetit shkarkimet e bëra nga Qeveria
DETAJET/ 6 vrasje për 4 vite, nga eleminimi i drejtorit të OSHEE-së tek ekzekutimi i Anton Kelit Pasditen e sotme një vrasje ka ndodhur në Rreshen ku shtetasit Anton Kelit iu bë atentat teksa ecte në makinë duke humbu